Berlin - Take My Breath AwayHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:155
Počet zobrazení:9 166

Take My Breath Away (1986) je bezesporu nejznámějším a nejúspěšnějším hitem americké kapely Berlin, kterou v roce 1978 založil John Crawford. Jedná se o ústřední melodii z filmu Top Gun a také jednu z mála písní skupiny Berlin, kterou nenapsal sám John Crawford.  V roce 1986 píseň získala Oscara i Zlatý glóbus.

 

Přepis titulků

Dávám si pozor na každý pohyb v téhle pošetilé hře milenců. Na tomhle nekonečném oceánu milenci konečně zapomínají na stud. Otáčet se a vracet se na nějaké tajné místo uvnitř. Zpomaleně sledovat, jak se otáčíš a říkáš: Vyraz mi dech. Vyraz mi dech. Sleduju a čekám, stále očekávám lásku. Ani chvíli neváháme, abychom se stali sobě souzenými.

Otáčet se a vracet se na nějaké tajné neobjevené místo. Zpomaleně sledovat, jak se ke mně otáčíš a říkáš: Moje lásko. Vyraz mi dech. Viděla jsem tě přes přesýpací hodiny. Vyklouzl jsi právě včas. Když se rozbilo zrcadlo, zavolala jsem na tebe a otočila se, abych tě slyšela říct: Kéž by aspoň pro dnešek.

Už nemám strach. Vyraz mi dech. Vyraz mi dech. Dávám si pozor na každý pohyb v téhle pošetilé hře milenců. Straší mě představa, že někde tu je láska v plamenech. Otáčet se a vracet se na nějaké tajné místo uvnitř. Zpomaleně sledovat, jak se ke mně otáčíš a říkáš: Vyraz mi dech.

Moje lásko. Vyraz mi dech. Moje lásko. Vyraz mi dech, moje lásko. Vyraz mi dech. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V tom filmu se nejedná o lásku,oni si jenom tak vrzli,to nebyl vztah.Debilní film - fuj!!!!!!!!!!!!!

00

Odpovědět

Kdo si chce zkazit chuť i tento song jsme dokázali ukrást. http://www.youtube.com/watch?v=JfXeiJ-4gqs Naštěstí tahle coververze dávno skončila v propadlišti dějin a pochybuju že byla hitem byť i ve své době. Jinak originál je krásný, taková esence všech balad 80. let.

00

Odpovědět

kdo se dneska dívá na Top Gun na Nova cinema?? :-)

01

Odpovědět

klasika :)

20

Odpovědět

Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!

781

Odpovědět

"To je frajer" :D

240

Odpovědět

Chuck Norris vynalezl celé spektrum barev kromě růžové - tu vynalezl Tom Cruise.

172

Odpovědět

Vyraž.... když už

34

Odpovědět

tuhle písničku jsem nikdy neměl rád.

1012

Odpovědět

Proč mi nefunguje video? :( Ani se mi nezobrazí ...

14

Odpovědět

srdcovka :o) a ten klip lepsi ako polovica blbosti co sa toci dnes, aj ked je to skoro cele zostrihane z filmu ;-)

120

Odpovědět

opravujem sa "je to pol na pol" nevsimol som si ze je to official a dodnes som ho asi videl len raz :P som myslel, ze to je ine video-to, ktore si ja pustavam s touto pesnickou. (to je skoro cele len zostrih z filmu).

11

Odpovědět

Ace Rimmer, what a guy.

350