Camouflage ‒ The Great CommandmentHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:5 213

Camouflage je německé new wave a synthpopové trio z Bietigheim-Bissingenu, hrající v sestavě Marcus Meyn, Heiko Maile a Oliver Kreyssig. 

„The Great Commandment“ je jejich debutovým singlem z debutového alba „Voices & Images“. Samotný singl ve skutečnosti vznikl již o tři roky dříve, ale byl znovu nahrán a vydán pro potřeby prvního alba v roce 1987, díky čemuž se stal jejich jediným hitem č. 1 v US dance chart, a to po dobu tří týdnů. Odtud se singl přes různé okrajové a nezávislé rádiové vysílací stanice propracoval až do mainstreamového žebříčku Billboard 100, kde v roce 1988 obsadil nejvýše 59. místo. Singl se dostal do top ten ve více než dvaceti zemích světa.

Přepis titulků

Překlad: ISNS www.videacesky.cz Někteří lidé vás umlčí, rozeštvou vás a těží z následného neštěstí. Převýchova pro nemluvňata, která požadovala vzor nevinnosti. Nejvyšší přikázání ukazuje opovržení mezi světem a jejich ostudnými chodníčky.

Věřte učencům, čtěte rozpravy, odhalte člověka, který navykládá cokoliv. Nejvyšší přikázání. Potřební vám věří, nakládají s vámi jako s přeživším onoho neštěstí.

Převýchova pro nemluvňata, která požadovala vzor nevinnosti. Nejvyšší přikázání ukazuje opovržení mezi světem a jejich ostudnými chodníčky. Věřte učencům, čtěte rozpravy, odhalte člověka, který navykládá cokoliv.

Nejvyšší přikázání.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nie, radšej Pink Floyd.

00

Odpovědět

Kedysi som si o tomto myslel, ze je to skladba od Depeche Mode. :) A stale mi to pride podobny styl (skladby z porovnatelneho obdobia DM).

90

Odpovědět

Dostal jsem nostalgii na dobu, ve které jsem nežil :D
Škoda, že jsem si tohoto klenotu v rádiech nevšiml dříve.

00

Odpovědět

nevim proc mi ten tex prijde cimdal tim aktualnejsi

60

Odpovědět

Naprosto souhlasím...

30

Odpovědět

Nedivím se, že se němci k tomu svému expresionismu vracejí. Má to styl.

40