Matt Damon a James Corden: Ztracení bratři?The Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:149
Počet zobrazení:9 244

Jsou James Corden a Matt Damon dvojčata, která od sebe byla v porodnici oddělena? A má dvojníka i Zachary Levi? Odpovědi na tyto otázky se dozvíte v dnešním dílu show Jamese Cordena.

Přepis titulků

Matte, jsem moc rád, že jsi tu. Musím ti říct, co jsem už mnohokrát říkal, a to, že největší kompliment, kterého se mi kdy dostalo, bylo, že mě někdo na ulici zastavil a řekl: "Ty vypadáš jako tlustý Matt Damon." Bral jsem to jako největší lichotku. Říkám mu: "To myslíš vážně?"

Páni, to snad... Ale jo, když se podíváš... - Jako bychom si z oka vypadli. - Jo. Možná si říkáte: "To jenom vytáhli nějakou..." Ne, je to bez diskuze. Matt Damon a tlouštík Damon. A na této fotce ani nevím, jestli jsem to já, nebo ty. Vážně netuším. Nemůžu na to přijít.

Teď když bývám v televizi, neříkají tobě lidi, že vypadáš jako hubený James Corden? Ne, ale taky říkají, že jsem tlustý Matt Damon. Zachary a ty... Počkej, Matte, takže nikdy? Ještě ne, ale tahle show je skvělá, - lidi to začíná bavit. - Takže ti to nikdo neřekl? Počkej pár měsíců.

Neříkají: "Včera to byla skvělá show." - A ty: "To byl James Cordon, ne já." - Ne. - Promiň. - Nikdy? - Tak si to tak... - Ne, v pohodě, to jen... - Je zvláštní, že nikdo... - Bereš si to moc osobně. Ne, jen se cítím jako před zrcadlem, ale ty říkáš, že ne. Myslíš nějaké zakřivené zrcadlo?

Jsem moc rád, že jsi tu v den svých... svých 55. narozenin. Už se to blíží. Co ty, Zachary, máš dvojníka? Podobáš se někomu? Prý Samuelu L. Jacksonovi, ale to je trochu... Ne, často slyším, že je mi podobný John Krasinski. - I když jsem pracoval na...

- Jó! Fanoušek Johna Krasinskiho. Je hezký, talentovaný a má krásnou a talentovanou ženu, Palec nahoru. - Pravda. - Zbožňujem tě, Zachu! - Já vás taky, ahoj. - Všechno nejlepší k narozeninám. - Díky. Vidím, že máte vlastní konverzaci. - V pořádku, já to chápu.

- To je v pohodě. Zkrátka, srovnání s někým tak výjimečným je lichotka. Že jo? Překlad: Manana www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Netuší někdo, z jakýho filmu je ta fotka z 0:55?

00

Odpovědět

Odpovědět

Jamese odebírám i hodně sleduji na YT a doporučuji od něj překládat: Carpool Karaoke, Take A Break, Mystery Pizza Box a taky má povedené hry s hosty a publikem... Věřím, že mu tyto videa tady vyslouží nějaké fanoušky...

90

Odpovědět

Přesně ták... Já bych byl hlavně pro Carpool Karaoke, ale i jiné jeho výstupy by nebyly od věci.

30

Odpovědět

Jeden z nováčků se na Carpool Karaoke vrhne. :-)

10

Odpovědět

Tady se někam vytratily titulky Domácí hotel Jamese Cordena

Vím, to nepřekládal/a Manana, ale v tuto chvíli si tu toho někdo kompetentní spíš všimne, případně opraví.

00

Odpovědět

Ahoj, nechápu, jak k tomu došlo, ale to video tu vyšlo už před půl rokem, aniž by bylo připravené a přeložené, proto u něj nebyly titulky. :-D Psal jsem hAnko, která ho na web přidala a prý ho dodělá a zveřejníme ho znova. Původní video jsem právě smazal.

Díky moc za upozornění!

00

Odpovědět

+BugHer0Dobrý :D

00

Odpovědět

Nemyslím to nikterak zle a vlastně to nemohu pořádně ani posoudit, protože jsem žádný delší rozhovor tady od Jamese neviděl, ale pokud tento krátký úryvek porovnám s Craigovými rozhovory (nejlépe ten, který zde byl přidán jako poslední, toť okouzlující Kate Mara), tak tohle je o dost chudší úroveň.
Ale možná to je tím, že ačkoli je Matt pěknej pořízek, na Kate prostě nemá...

22

Odpovědět

No, třeba 1:12 je podle mě už ukázka toho, kdy už měl změnit téma nebo aspoň říct něco trochu jiného, ne tu samou otázku – na kterou mu už Matt jednou odpověděl, a vtipně – blekotat další půlminutu, než to Zachary zachránil tím zakřiveným zrcadlem.
Ale beru to tak, že holt každý má svůj styl, a Corden se ještě časem zlepší.

61

Odpovědět

+LynxAle tak snad se James opravdu časem zlepší.
Nebo je chyba u mne a musím mu teprve přijít na chuť. Konec konců, vím, že tu za to budu asi ukamenován, ale u Craiga jsem nemohl prvních (cca) deset videí pochopit, proč ho ty lidi tolik žerou. Nepřišlo mi, že to, co říká, je tak vtipné, jak se publikum řehtá, apod. Ale nakonec jsem mu i já podlehl, jen to chtělo svůj čas... :-)

20

Odpovědět

+LatyfundistaJá zase nesnáším Conana a taky nechápu co na něm ostatní vidí, ale už jsem se přestal snažit, asi nemá to cenu.

30

Odpovědět

+KohbaConan zde vyvolává, jak tak koukám, velice rozporuplné reakce, což?
Ona na jednu stranu je pravda, že silně přehrává a když se mu jeden vtípek podaří, ždímá ho co nejdéle, například při rozhovorech. Což, chápu, může na jiné působit až negativním dojmem a následnou averzí.
Na straně druhé je tu však onen segment "Z terénu", který je ovšem, pravděpodobně díky určitému druhu scénáře a přípravy, velice povedený.
Ale pokud Ti Conan nesedl ani (dejme tomu) po desátém videu, opravdu asi není tvůj šálek kávy.
Přiznej se, že je to tím, že je zrzavej?!

10

Odpovědět

+LatyfundistaNení to tím že je zrzavej, to je hovadina. Je to tím, že mi prostě přijde moc, inu všechno násilím moc tlačí na hranu, já mám raději trochu nadhledu a jen lehce humorně, ne takto humpolácky a násilně křečovitě. Prostě to nejde, tak ho vynechávám a už tam ani nechodím psát, že se mi to nelíbí, což je myslím případ spousty lidí, kteří by to měli taky přestat dělat.

00