Padavky nikdy nepokračujíThe Legend of Neil (S03E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:286
Počet zobrazení:4 282

Jak jsme slíbili, máme pro vás konečně 3. řadu na tomto webu velice oblíbeného webseriálu The Legend of Neil a že se je na co těšit! Po napínavém cliffhangeru na konci 2. řady se konečně dozvíme, jestli se Neil vrátí do svého normálního života, nebo se mu mezi vílami a starci zalíbilo natolik, že by se dobrovolně vrátil. Jako tradičně se budeme se seriálem setkávat každý čtvrtek ve 20:00. A těm, kteří seriál ještě neznají, doporučuji zhlédnout všechny předchozí epizody právě u nás.

Přepis titulků

V minulé řadě The Legend of Neil jsme se vrátili do doby, kdy Neila vystěhovali. A vlastní bratr mu dal panáka. Jsem kurva manažer. Který si to taky rozdává s jeho přítelkyní. Úžasný příběh. Potom uvnitř hry Neil zažívá dobrodružství. - Chlast. - Odejdi! Můj arch lásky je připraven k použití.

A potom velký záporák Gannon Neila chytil a zabil ho a tím poslal zpátky do New Jersey. Pak jsme vás opustili tímhle hrozným cliffhangerem. A co se bude dít teď? Pokračovat nebo ukončit? Kdy to zjistíme? A co třeba hned teď? Poslední věc, kterou si Neil pamatuje... Remix 3.

řady! Remix. Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že opilý hrál Zeldu, a pak ho vytáhnul a masturboval nad sexy vílou a pak se začal škrtit ovladačem od Nintenda a byl záhadným způsobem přenesen do hry. Myslím, že už je plná.

Ano, už jdu na to pane. Můžete si pospíšit? Chtěl bych stihnout navštívit muzeum golfové historie a svetrů. To zní skvěle. Jste připraven. Mnohokrát děkuji. Máte opravdu pěkný klobouk. Tvůj ksicht je pěkný klobouk.

Dobře, děkuji za návštěvu, bavte se. Sbohem. - Neile! - Čau. Musím říct brácho, jsi úplně nový člověk. Během týdne jsi dostal zpátky svou práci, svou holku Casey, kterou jsem ti ukradl. S těma velkýma prsama, se kterýma jsem.... šíleně dováděl.

Vrátil ses do svého bytu. Vypadá to, že všechno je tam, kde jsi to nechal, jen... - Ještě trochu lepší. - Jo, díky Darrele. Dal jsi se dokupy opravdu rychle. Jo. Těšíš se na svou oslavu dneska večer? Jo, však víš. Uvidíme se u babičky.

Chceš si zkusit trochu téhle akce? Ne. POKRAČOVAT UKONČIT - Jsi připravený, drahoušku? - Jo. Jasně, cukroušku. Co myslíš? Jsou to opravdu pěkné šaty, líbí se mi. Díky.

Pamatuješ si je z maturáku? Jo, jo, šla jsi s tím druhým týpkem. Rickem McCallisterem. - Kluk Rickyho Rickricka. - Kluk Rickyho Rickricka. Byl to čurák. Jo, měl velkýho čuráka. Na mého bratra Neila, nového asistenta manažera.

Konečně mám důvod, aby mi záleželo i na druhém synovi. Díky, tati. Jsem na tebe vlastně pyšný, Neile. Kvůli všemu. Kromě těch teplých srdíčkových tetování. Jsou opravdu hrozné, brácho. Bavíte se o jeho tetováních? Podívejte, nejsou to tetování.

Už jsem vám to říkal, jsou to jizvy, z toho, když jsem uvíznul v té hře. Jo ta podělaná hra... Už zase herní šprťácké kecy. Musíš se držet opravdových věcí. Teď máš zodpovědnost. R-E-S-P-E-K-T Zamysli se nad tím, musíš asistovat manažerovi.

Asistovat. Já jsem manažer. A já jsem zkurvenej vlastník. A já jsem zkurvená babička. No tak, synu. Já jsem asistent manažera. Správně, o tom mluvím. Drž se toho, kluku.

Benzín je zkurvený zlatý důl. Nebo dopadneš jako tvoje matka? - Mrtvá, - Počkat, co? Celou dobu jsem ti lhal. Vím, že jsem ti řekl, že mě tvá matka opustila. Kvůli tomu týpkovi dole v ulici. Tomu s náklaďákem. To byla lež.

Počkat a co všechny ty dopisy, co od ní dostávám? - Já je napsal - A já opravil. Je to můj rukopis. Já na ně cákla trochu parfému. Byla na cestě na pracovní pohovor v obchodě "Forever 21." Ale sejmul ji náklaďák. Vypadal jako Optimus Prime. Transformers.

Takhle to dopadá, když jsi snílek. - Ty odcházíš? - Urazili jsme jeho city. Ten kluk se musí naučit, co je v životě důležité. Rodina. Neambiciózní. Musíš tento úkol dokončit, kurva! - Tento úkol. - Transformers. Do hajzlu s tímhle životem.

Co je s tebou? Proč jsi odešel? Poté, co jsi odešel, jsem seděla tvému otci 20 minut na klíně. Zatímco se mě ptal na oblíbené animáky. No super, zase hraješ tu hru. Stejně nevyhraješ. V reálném životě to nikdy nezvládneš. Ne jako tvůj otec. Kam jdeš?

Co to děláš? Hej! Mluv se mnou! Už vůbec nemluvíš, tím to je. Panebože, podívej. Vyhoním ti ho, jestli chceš. Ale ne při hraní videohry. Co s tou hrou máš? To ta víla, že?

Protože je menší než já? Proto... nech mě být. Nemužeš mě venku zamknout. Otevři ty dveře! Neile! Co děláš s tím ovladačem? Ahoj, Neile, kámo. Omlouvám se.

Co to kurva? No. Vypadá to, že si musím najít nového asistenta manažera. Hej, starče! Počkej, starče! Starče! Ahoj. Kdopak to je.

Stále naživu, jak vidím. Jo, zmáčkl jsem "pokračovat", tak jsem zpátky. Aaano. Elfí hrdina má 2 životy. Pokud ale tentokrát zemřeš, bude to navždy. To je na houby. Takže, co teď? Nevím, je mi to jedno, jsem v důchodu.

Mám skvělý vztah se starou ženou. Přitahujeme se, máme rádi stejné věci. A po tom, co ses jak píča rozhodl skončit s výpravou, jsem celé mentorství pověsil na hřebík. Dobře, ale kde jsou všechny moje věci? To není moje oddělení. Jsem v důchodu. Čas na oběd. No tak...

Víš, mám toho teď v hlavě hodně. Stará žena, nedávno prožila pád. - Spadla? - No, spadla, když mi ho ráno kouřila. Byl jsem samé lektvary a kouzla, ale nikdy jsem si neudělal čas na ranní vykouření. Udělej to pro sebe, 20 minut denně. Raději bych našel své věci.

Dobře, měl bys udělat tohle. Jsem v důchodu. Co kdybys nebyl v důchodu a řekl mi, co mám dělat? Víš co, promluv si s Lindou z oddělení lidí, co nejsou v důchodu. To sis vymyslel. Vymyslel jsem si to celé, Lindu, i oddělení. Pozor! Vílo!

Hej, vílo! - Starče, je těhotná? - Jsem v důchodu. Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kvůli Legend of Neil jsem konečně dohrál Zeldu a on mi nechce jet :/

190

Odpovědět

A nepojede a nepojede. Vzdy uz to vypada jako ze by to mohlo fungovat, chci to spustit a zase nejede:-(

190

Odpovědět

00:06 ?? panáka?? snad padáka

180

Odpovědět

Kodas: Píše mi to to samé... Neví někdo co s tím je??? Protože další díly už fungujou... Teda alespoň 3x02 :D

190

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale mě se to video nenačte. "Video not found or acces denied" a link

190

Odpovědět

no páni, tak už se na tom podílí i třetí osoba z The Guild (nejdriv Zaboo a Codex... a ted i Vork :-D )

180

Odpovědět

To poslední znělo trochu jak "I am retarded" xD

180

Odpovědět

Copak se asi narodí ?:D

180

Odpovědět

:DDDDDDDD tak ten remicx me dostal teda

180

Odpovědět

HURÁÁÁÁÁ, JE TO ZASE ZPÁTKY. Už se těším na další. A taky na Chada. Chad a toto byli už na Youtube dlouho a konečně jsou i tu!!!!! JUHUUUUUU!!!

180

Odpovědět

Blbůstka - pokud je Oold man přeloženej jako stařec, neměla by Old woman být stařena/ka?

180

Odpovědět

Desítka za Vorka. :-)

180

Odpovědět

konečně...upe ůžasný.

180

Odpovědět

není to ten samej bezdomovec co byl v the guild? :D

180

Odpovědět

tak si konečně Work koupil pořádné auto:-)

180

Další