Nový králThe Legend of Neil (S03E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:490
Počet zobrazení:5 737

A je tady chvíle, na kterou všichni jistě už netrpělivě čekáte. Finále a tím i poslední epizoda oblíbeného seriálu The Legend of Neil. Seriál si prošel opravdu úctyhodným vývojem a jako jeden z mála se dokázal vyhoupnout až na úroveň ve webseriálovém světě snad nevídanou. Křivka kvality šla od prvních epizod prostě rapidně nahoru a myslím, že toto velice povedené 21minutové finále je tomu výborným zakončením. Jak to tedy všechno dopadne? Porazí Link Gannona a zachrání princeznu? A jaká šokující odhalení si pro nás tvůrci připravili do poslední epizody? To vše v poslední epizodě seriálu The Legend of Neil! Od příštího týdne pro Vás pravděpodobně budu mít další seriál a možná se dočkáme i několika kratších webepizod, které k The Legend of Neil vyšly, takže se s tímto seriálem ještě úplně neloučíme. Na závěr bych chtěl poděkovat všem divákům tohoto seriálu a pokud se vám seriál líbil, určitě podpořte tvůrce nakoupením reklamních produktů k seriálu a třeba se díky tomu dočkáme zase nějakého úžasného seriálu, jako byl TLoN. A samozřejmě nezapomeňte okomentovat, jak se vám líbilo finále a vůbec celý seriál ;-). Všechny epizody seriálu najdete zde.

 

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

Dobrá přihrávka, Gannone. Ty jsi lepší, mladý Starče. Opravdu si myslím, že bys mohl hrát profesionálně. Možná. Stejně ale budu asi mentor. Jako můj starý otec. Já budu princem světla. Všechno bude svítit. Jsi můj nejlepší přítel, mladý Gannone.

A ty jsi můj nejlepší přítel, mladý Starče. Dojdu pro něj. Ale Gannone, do Ztracených lesů nemáme chodit. Gannone! Co jsi našel? Našel jsem mlhu! Tolik mlhy! Pojď už zpátky, Gannone.

Cítím tu sílu! Nikdy jsem netušil, jak opojné je být zlý. Síla. Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že opilý hrál Zeldu. Masturbující. Neměli byste masturbovat. Škrtící se.

Ne, neměli byste masturbovat. A teď je ve hře. Úchvatná skála je vstupem ke smrti. Úchvatná skála je vstupem ke smrti. Smrti. No co. Děti? Jste to vy?

Děti. Běžte říct své matce, že se omlouvám - a už se to nikdy nestane. - Máma! A zmiňte, že jsem pro vás obětoval velký štít, protože to není zrovna maličkost. No tak, Neile. Je to jen poslední zkurvená úroveň. Cítím chutnou elfí vagínu.

Teď když nejsem svázaný a nahý, tak uvidíme, kdo je tady elfí vagína. Přestaň se schovávat jako malá děvka. Já se neschovávám. Jen demonstruji svou sílu. Můžu zmizet do mlhy. Můžu tvořit ohnivé koule a navíc jsem talentovaný malíř!

Myslíš támhleto? Ano, namaloval jsem to a pověsil ve vlastnoručně vyrobeném rámečku. Uvědomuješ si, že tě naprosto nesnáší? Už jsem se zmínil, že vytvářím ohnivé koule ze vzduchu? Roztomilé. Hra na schovávanou.

Tady jsem, děvko. Bumerang druhé úrovně? No tak. Jsou výborné. To myslíš vážně, Linku? Oheň? Je to tady obklopené lávou. Já se v té sračce koupu. Mlácení na oslíka! Jsem dobrý.

Ne! Můj Mlhovač 2000! Teď ho budu muset táhnout zpátky do obchodu. Domluvit si schůzku s tím géniem. Zabere to celý den! Tohle bylo moc jednoduché. Zdravíčko, starý kamaráde. No jestlipak to není můj NKN. - Linku!

- Staaařec. Spíše BKN. BKN? Ten výraz neznám. Pouvažuj nad tím. - Nebij mě! - Já tě nezbiju. Přišla jsem tě vyléčit. Vrátila jsem se domů od mamky a naše ztracené děti tam byly. Řekly mi, že jsi je zachránil. Počkat.

- Bývalý nejlepší kamarád? - Bingo. Pak přišel Stařec. Chodívali jsme spolu. Jeho stařecká šťáva chutná jak cukroví. Každopádně, říkal, že bys mohl potřebovat pomoc. Takže si to můžeme zase rozdat? Budu tvůj penis nosit jako náhrdelník. Přidej se ke mně, starý příteli. Stále můžeme být nejlepší přátelé.

Budeme ti nejmocnější přátelé, které Hyrule zažila. Nikdy nepoužiji mlhu ke zlu. A přesně proto nikdy nebudeš tak mocný, jako já. To vím. Zeslábnul jsi, Starče. Nemůžeš vyhrát, Gannone. Pokud mě zabiješ, stanu se mocnějším, než si dokážeš představit.

Vážňácky. Toto riziko jsem ochoten přijmout. Neee! Omlouvám se. To jsem ti právě zabil mentora? Musím uznat, že to bylo vážně efektní. Řekněte G a A!

A vyhláskujte celé jméno. Gannone! Pojďme si to rozdat jako chlap s příšerou. Žádné zbraně, žádná kouzla. Ale ty nemáš zbraně ani kouzla, takže... Proč bych s tím souhlasil? Pokud bys samozřejmě neurazil mou hrdost. Padavko!

Jdu do toho! Stařec tě vycvičil dobře. A to jsi ještě nic neviděl. Kopni ho do ksichtu! Podražená noha, ha! Fuuuj! Bod pro stávajícího vůdce! Pojď si pro výprask.

Slyšel jsem tvou výzvu. Jdu si pro něj! To se nedělá. Vypadá tak trochu asijsky. Hra skončila, Gannone. Nahoru, nahoru. Dolů, dolů. Levá, pravá, Levá, pravá.

B, A, SELECT... STAAAAAART! Férové souboje jsou na nic. Sexuální léčení je na cestě. Dobrá práce, Wizzrobe. Že ti to trvalo. Omlouvám se, výsosti. V róbě se špatně běhá. Strč si své omluvy někam. Wizzrobe, to si nemusíš nechat líbit. Pomoz mi. Pomoz sobě.

A proč myslíš, že by ti pomohl? Děti, Wizzrobe. Mysli na ty děti. Myslíš mou armádu? Wizzrobe, dělej to, co umíš nejlépe. Sloužit mi! Máš úžasný stisk. Vymáčknu z tebe Trojúhelník síly. Wizzrobe, ten šíp.

Je stříbrný. Měl jsi svou druhou šanci, Linkáčku. Sire Linkcelote. Linku 182. Klikněte na tento Link a zjistěte, jak vydělat tisíce dolarů z pohodlí domova. A zklamal jsi, zase! Stejně jako Wizzrobova kariéra komika. - Co to děláš, Wizzy?

- Nikdy jste mě nepodporoval. A to vystupuju v Hyrulské Haha díře. No to... Opravdu? To je... To je opravdu úspěch, gratuluji. Nicméně, tohle nechceš udělat, Wizzrobe. Pokud to uděláš, budu muset vyhladit tebe a celou tvou wizzrobskou rasu. Jaké zklamání. Špatně!

Počkat, ono to vlastně není tak hroz... Linku, zvládnul jsi to. Myslel jsem, že jsi mrtvý. Jsem, ale pořád se můžu objevit jako zjevení. Takže se nic nezměnilo. Vlastně jo. Až na to, že jsem teď modrý. Tady nahoře ve stařeckém nebi ti dají 72 panen. - To není špatné.

- Já vím. Právě jsem u čísla 23. Jsi v pořádku? Řekl bych, že ano. Ale nevím, jak je na tom ona. Vílo, jsi v pořádku, že? Jo, ne tak úplně. Má křídla se roztavila. Můžeme přece zavolat vílího doktora a ten tě dá do kupy.

Ne, to je v pořádku. Můj čas nadešel. Jen mi slib jednu věc. Cokoliv. Nikdy neměj sex s nikým jiným. Už navždy, myslím to vážně. Ani sám se sebou. Ani se ho nedotkni. - Už je jenom na čůrání.

- No... když víla zemře, může se vrátit jako modré zjevení jako Stařec? Co? Ne, splyneme se zemí. Pak ano, slibuji. Děkuji. Je čas, Linku. Porazil jsi Gannona a zachránil celou Hyruli. Nyní si můžeš vzít Trojúhelník síly. Linku, tady je ta šukatelná princezna.

Ani nevím, co bych měl říct. Cokoliv, abys ji dostal do postele. Cokoliv, abys ji dostal do postele. Ahoj. Podívej, vím, že jsem předtím řekl pár blbostí, ale... Uvědomil jsem si, že... Díky tobě chci být lepší člověk. A jsem s tebou úplný.

Víš, láska... Láska je jako bonboniéra a ty jsi jako čokoláda uvnitř... Já... Jen jsem chtěl udělat správnou věc pro tropickou horečku... To je můj náramek? Dal mi sílu, abych se sem dostal.

Podívej, předtím jsem nevěděl, kdo jsem. Ale teď už to vím. A myslím, že jsi opravdu sexy, takže pokud mě bereš, rád bych byl tvým králem. Vždy jsem věděla, že jsme si souzeni. To a taky jsem 29letá panna. Tak pojďme na to. Holka.

Víš, jak to děláme. Link zachránil princeznu. Naplnil svůj osud a teď je čas, čas se milovat. V 8bitovém stylu. 9 z 9. Patříme k sobě.

Víš, že je to pravda. Teď, když je Gannon mrtvý, je její tunel lásky jen tvůj. Je to princezna panna. Linku, pozdrav Tiffany, Amber a Lisu. Jsou staré a jen moje. Pojďme na to. Jmenuju se 50 Centaur a ukážu vám, jak to dělám já.

Milovat se v 8bitovém stylu, dokud oba nezemřeme. Máme lásku jeden k druhému. A teď se milujeme v 8bitovém stylu. V 8bitovém stylu. Ošukej ho. Pukat, mukat, šukat. V Nintendo zemi.

- Sex v Hyruli. - V Hyruli, zlato Je to pravda a teď se milujeme - milujeme v 8bitovém stylu. - V 8bitovém stylu. - Ošukej ho sakra. WIZZROBOVY GUMY LÁSKY Ošukej ho sakra. V Nintendo zemi. Sex v Hyruli. Je dobré být králem.

Dobré ráno, králi Linku. Dobré ráno. Tady je váš Hyrulský deník. Vím, že si ho rád čtete při svém ranním kakáníčku, - jak říkáte. Řekl jsem to správně? - Ano, perfektně. A vílí děti dorazily do školy v pořádku? Ano. A teď, když jste otevřel Školu všem, pane, jsou opravdu šťastné.

A pokud mohu, rád bych ještě jednou poděkoval za zlegalizování homosexuálních sňatků. Nemáš zač, Wizzrobe. Mohu jít vypustit blátové žraloky? Pane, nemáme žádné žraloky. Pokud půjdete... Ne, ne, vím, že je nemáme. Myslím ranní kakáníčko. - To je, to je to samé! - To samé. Tolik se tady toho naučím.

Ano, samozřejmě, prosím. Prosím. Jeho jazyk je nádherný. Asi budeme muset zavolat instalatéra. PRINCEZNA Z DRUHÉ ZEMĚ UNESENA JEŠTĚŘÍ PŘÍŠEROU Kde to jsem? - Co to? - Neile! Hej, Neile, jsi to ty? Darelle? No kurva!

Ještě to nekončí! A to je tak všechno. Všechno je celkem jednoduché. - Jo? - Jo, chceš rozbíjet cihly? Poskoč. Máme oheň, máme v kapsách ohnivé koule. Pokud najdeš houbičku, která vyleze z krabice s otazníkem, vyrosteš asi o 6 palců na těch správných místech - jestli mě chápeš.

- A můžeme si s tím zašukat? Já tu ošukal všechno, co se hýbalo. Nejhůře se hledají princezny. - Jo tady je další princezna. - Údajně je tu někde sexy princezna. Ještě jsem ji neviděl, ale slyším o ní v každém hradu, do kterého vstoupím. A jsi si jistý, že je sexy?

Jen vycházím z toho, co jsem slyšel. Pokud někdy bouchneš do krabice s otazníkem a vyskočí malá hvězda. Rychle ji chytni, protože je to snad čistý kokain. Asi na 15 sekund. Za jednoho z těch hajzlů bych tě okamžitě zabil. - Máš jednu u sebe?

- Ne, nemám! - Máš ji v těch kalhotách! - Nemám žádné hvězdy! DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ HNULI PRST A UDĚLALI Z TÉTO FANTAZIE REALITU DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ HNULI PRST A KLIKLI NA NAŠE ODKAZY. Byl jste pro tento svět prostě moc ošklivý, můj pane. Já vím, Wizzrobe. Taky si chybím. Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (65)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hyrule Haha Hole :D

180

Odpovědět

Velice pěkné ale člověka začne bavit až po několika epizodách (škoda že jich není víc) moc sem si ho užil dík moc že ste ho sem umístily...

190

Odpovědět

Super seriál - dík moc za překlad.
Nej díl byl pro mě ten, kdy víla rodila svoje vílí děti :D A co se znělky týče, nejlepší jsou ty v první sérii..

190

Odpovědět

jj byl to fakt dobrej web serial... nevíte prosím kde bych si ho mohl stáhnout ?? :P

190

Odpovědět

Přímo skvělej webovej seriál, škoda že tak krátkej-- more episods : nej díl; muzikál!! :D

190

Odpovědět

Tak díky za překlady, epickej seriál na kterej se ještě párkrát nalitej mrknu :D

180

Odpovědět

Bombovej seriál!! Škoda, že už je konec, ale povím vám jednu věc. Víte, jaká věc mi tam chyběla? Ta vodní Svi*ě, která tam po vás furt střílí ty koule a když jí zničíte, v další části se objeví znova.

180

Odpovědět

Brutálně husto, krutě dobrý!!!

180

Odpovědět

bude 4 rada?

180

Odpovědět


Odpovědět

O.K. To nevadí....Ale vim že zoidy vybírá zatim podle mně samí nej seriáli ..=D Tak to určitě bude zato stát.. =D

180

Odpovědět

Jisté je jen to, že tak kvalitní jako Neil to bohužel nebude. :-D

181

Odpovědět

Markus: Nooo ještě dopřekládám Murlocy a pak mám vyhlídnutou jednu věc, ale to ještě neřeknu, jestli to začnu, tak se brzy objeví trailer :)

181

Odpovědět

Zoidy: Jestli se můžu zeptat ??? Co máš ted v plánu překládat....? Dofám že něco taky tak super .. =D

180

Odpovědět

Skvělý konec prostě nezklamalo strašná škoda že končí ale HLAVNĚ DĚKUJI VÁM PŘEKLADATELŮM že jste si s tím daly tu práci abychom se pobavily :D Díky ;-)

180

Další