The Lonely Island - Jako školka plná dětí

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:613
Počet zobrazení:8 313

Oblíbené trio The Lonely Island se vytasilo s novým (v pořadí již třetím) albem Wack Album, a protože na něm můžete najít celkem 20 písní, mohli si chlapci dovolit zavést tzv. vypatlané středy, kdy nahráli na YouTube jednu z písní a někdy i celý videoklip. Zásobu materiálu tedy máme dostatečnou a dnes začneme písní Go Kindergarden, ve které vypomohla zpěvačka Robyn a v klipu pak Sean "P. Diddy" Combs, Paul Rudd nebo Scrubsová Sarah Chalke. Mimochodem, odhalíte odkaz na Nirvanu?

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Seane, jsme sice nejlepší kámoši, ale ty víš, že nemám rád kluby. Trochu se uvolni a následuj mě, zlato. Sean Combs. Pařmené! Ovládli jsme vaši mysl! Tak na parket, protože je čas to rozbalit!

Hej, dneska budeme tančit. Všichni při tom zářit. Nechejte se hudbou unést, na nic se neptejte a dělejte, co řekneme. Na parket! Holky zakruťte zadkama! Jeďte! Půlky k sobě, ať to lítá! Chlapci, vytáhněte ptáky! Ven s ptákama! Jako Indiana Jones mrskejte těma ptákama! Teď flákněte kámoše!

Cákněte mu jednu! Mazejte na parket a flákněte jednu nejlepšímu kámošovi! Udělejte svoje zadky plochý! Ať vypadají plochý! Využijte perspektivy nebo je schovejte pod klobouk! Udělejte ze sebe paka, úplný paka, protože jsme to tak řekli! Buďte vypatlaný, žerte smetí jako školka plná dětí! Asi to bude vypadat zvláštně, ale nemyslete, jen se podvolte.

Nechte hudbu hrát, protože píseň jsme pustili my, tak dělejte, co řekneme. Poroďte na parketu zasraný dítě! Vychovejte ho v klubu, učte u dveří! Pište oběma rukama, kurva oběma! Přijdeme vás otestovat, kápnou z toho velký prachy! Holky, mrskejte ptákama! Ven s ptákama! Neptejte se jak, přijďte na to samy!

Ať váš zadek mluví, naučte ho angličtinu! Nechejte ho vcucnout hélium, ať mluví takhle... Snězte banán! Draslík je dobrej na výdrž! Postavte školu, pak ji zapalte, rychle na parket, udělejte to hned! Oprcejte dům, snězte botu, protože jsme to tak řekli! Pozvedněte číše, pak je rozbijte a bosí se po nich projděte. Zátky šampaňskýho ať lítaj. Prostředníčky vzhůru, teď je ušmikněte.

Pózujte nazí pro přítele celé rodiny! Nikdy už se o tom nezmiňte. Párty je tady, tomu neutečete! Tak prostě dělejte, co vám řekneme. Buďte zombie, úplně hloupí. Jsme tady, tak nás bavte! Bejt debil, to teď letí, chceme vidět školku plnou dětí! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Robyn je krásna, pieseň má chytľavý rytmus, no textovo zasa úplná slabota. Nezasmial som sa ani raz a to ma TLI niekedy dokázali pobaviť pri každej jednej skladbe. Ide to s nimi dolu vodou... Kde sú staré zlaté časy?

202

Odpovědět

Chytlavý song, jako vždy u THI :)
jo a odkaz na Nirvanu jsem asi našel ke konci ve větě : "Here we are, enertain us", která zaznělo i v "Smells like teen spirit" od Nirvany :)

230

Odpovědět

*TLI

210

Odpovědět

Robyn v tom videoklipu je úplně nádherná. :D

182

Odpovědět

Chytlavá písnička ale jak jsem jí viděl prvně tak , obří WTF :D
PS: Ten jeden z nich hrál v sandlerovce Thats my boy že?

181

Odpovědět

Jop, Andy Samberg.

181

Odpovědět

hodně chytlavá písnička a úplně přesně vystihuje téma :)
mám jenom pár připomínek k překladu:
1:30 - zpívá "Let the music play, 'cause we put it in the song" neboli volně přeloženo "Nechte hudbu hrát, protože jsme to tak napsali"
1:43 - zpívá "It's no biggie on our checklist" volně přeloženo "Není to pro nás nic důležitého"
2:40 - zpívají "Get stupid, go moron", což (když použiju tvůj překlad stupid) znamená "Udělejte ze sebe paka, buďte pitomci"

181

Odpovědět

jo a školka se píše Kindergarten

188

Odpovědět

+monratv němčině

194

Odpovědět

+monrat:D

181

Odpovědět

Chytlavá písnička, která má smysl..;-) Překvapili mě 10/10 :-)

202

Odpovědět

U mňa 10/10, hoci som od toho nečakal veľa, ale nie je to až taká kravina, skôr paródia na dnešnú dobu a ovplyvniteľnosť mladých. A song je riadne chytľavý... ;)

205

Odpovědět

Ta ženská vypadá jak Angela Merkelová zamlada :D

181

Odpovědět

Tento videoklip je trochu rasistický,protože tam černoch jí banán.

203

Odpovědět

zacne to rekneme jako parodie, satira, snazi se to vypadat chytre, ze to umne skryva nakou hlubokou myslenku, jenze ono se to jen neschovava za masku kravoviny, ono to proste kravina je
do chvile nez se to uplne zvrhne, viz ,,porodte na parketu zasrany dite"
a ja rikam vic The Lonely Island!! :D

1814

Odpovědět

Má to myšlenku. Běž do americkýho klubu plnýho 16tek a pochopíš smysl.

206

Odpovědět

+VoteForPinkyze se chovaj podle pisnicek? nebo podle ostatnich? co takhle lidi neovlivnuje? tv, internet...vsechno
a ze se treba chovaj jak (podle nekoho) kkti-kdyz se bavej?

185

Odpovědět

+VoteForPinkyNiet, teď komentuješ většinu normálních klubů. Pořád ses asi nepodíval do americkýho klubu plnýho 16tek.

212

Odpovědět

The Wack album je boží! :)

194

Odpovědět

No já jsem Nirvanu nenašel, ale našel jsem odkaz na Lil Wayna :D V 1:10 http://www.youtube.com/watch?v=E_yVRZMFbLc

180

Odpovědět

Uhodne někdo, která scéna mi připomněla úvod mechanického pomeranče? :)

180

Odpovědět

Ten týpek vypadá jak Earl Hickey :D

201

Odpovědět

Here we are, entertain us :D

186

Další