The Lonely Island – Jack Sparrow

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 827
Počet zobrazení:33 239

Právě dnes se na pultech obchodů objevilo druhé album populární partičky The Lonely Island s názvem Turtleneck & Chain a na našich stránkách samozřejmě nesmí při této příležitosti chybět další z nejnovějších klipů. Jako výpomoc tentokrát dorazil Piráty z Karibiku zasažený Michael Bolton a změnil původní koncept písně k nepoznání.

Přepis titulků

Kluci, je tu Michael Bolton. Skvělý. Pošli ho dál. - Ahoj, kluci. - Čau. Jak se vede? Promiňte, že jdu pozdě. Zdržel jsem se u maratonu filmů Piráti z Karibiku. Už jste to viděli? Jo, jo. Ty jsou skvělý. Slyšel jsem tu vaši nahrávku a moc se mi líbila. Napsal jsem k ní sexy chytlavý refrén, který se určitě každému vreje do paměti.

To je skvělý. Tak se do toho pustíme? Kluci, jdeme na to. Tak jedem. The Lonely Island. Michael Bolton. Noc právě začíná. Všichni jsme na tahu. Kluci jsou zpátky. Noc právě začíná.

Noc právě začíná, bejby, tak pojď s náma. Buchty valej oči, když si to kráčíme. Rozrazíme klubový dveře, nic nás nezadrží. Kreditku hodím na bar, zbytek je mi u prdele. Holky pokukujou, když nakráčíme na plac. Seru na žárlivý borce, radši se půjdu napít. Kanón mám u pasu a kudlu ve fusekli. Buď tě tu podříznu, vykopnu nebo zastřelím.

Tohle je příběh o kapitánu Jacku Sparrowovi. Pirátovi tak statečném, plavícím se po sedmi mořích. Cože? Záhadná pouť na ostrov Tortuga. Černé kadeře vlají v oceánském vánku. To bylo teda divný, ale už jsme zase zpátky v klubu. Platím všem na baru, fanynky se nám potom odvděčí. Zkurvenej kliďas, prvotřídní klátič.

Nažhavenej jak kotel, prostě jednička mezi hezouny. Bacha, holka. Nejsem totiž žádnej typ slušňáka. Spíš typ "vezmu tě domu a dvakrát ošukám". Jsi pěkně voháklá a nemáš kam utéct. Teď zešílíš, až ti... Teď zpět k tý dobrý části! Ode dne, co se narodil, prahnul po dobrodružství. Ne!

Starý kapitán Jack jim dává co proto. Je žebrákem vlnobití. Šprýmařem Tortugy. Čeká nás snad smrt na moři? Jo, my ten film viděli. Dejte ruce do vzduchu a zakřičte: "Jo!" Tak honem. - Kapitán Jack. - Co? - Johnny Depp.

- Ne. Vy vzadu i vepředu řekněte: "Spočtem prachy." Tak honem. - Davy Jones. - Ani ťuk. - Obří chobotnice. - To je blbě. Michaele Boltone, my potřebujeme, abyste se opravdu soustředil. - Rozumím. Zkusím tedy jiný film. - Počkat... Život je jako bonboniéra. Jmenuji se Forrest Gump. O nic lepší. I když nejsem nejbystřejší, Jenny jsem dal celé své srdce.

No ták! Tak tedy budu právnickou asistentkou. Erin Brockovich je jméno mé. Nebo mi říkejte Zjizvená tvář, až budu šňupat hory kokainu. Skoro to měl. Vy švábi to chcete po zlým? Tak dobře, já mám nabito. Tohle je příběh Tonyho Montany. Kubánskýho střelce vychovanýho podsvětím Miami. Jeho žena je závislá na fetu a lůno má znesvěcené.

Celý tohle město je píča, která čeká, až s ní vyjebu. Ukázalo se, že Michael Bolton je totální kinofil. Bez vás bych to nezvládl. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (154)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepší :-D žeru je !!

10

Odpovědět

Bral bych ten song jen, kde zpívá Bolton.. dost mu to zní a má dobrej text xD

110

Odpovědět

Kde se to dá stáhnout i s těma titulkama prosím?

240

Odpovědět

2:22 - Michael Bolton vypadá jako Sarah Jessica Parker :D

402

Odpovědět

to je absolutne best song co sem kdy slysel

210

Odpovědět

tohle mi vždy udelá náladu :D

210

Odpovědět

Jeden z nejlepších songů co jsem kdy slyšel :-D

182

Odpovědět

Janeček měl bys to zkusit sám. Mě to nic nenašlo.

181

Odpovědět

Fikus: kdepak není :) Dej si na YouTube větu: "Bolton repeat melody" a tam to najdeš ;)

188

Odpovědět

NENÍ tady žádná lepší písnička! Kdo TLI neznáte doporučuju celý album. Jsou to dnešní Beastie Boys.

A pro Janečka ta melodie ten refrém je z téhle písničky. Budeš se s tím muset smířit

181

Odpovědět

Kdo najde z jaký to je písničky ta melodie (Jak zpívá bolton) tak tady bude pro všechny bůh!! Tak prosím hledejte

184

Odpovědět

Michale: Že by Scarface? Tady to máš i s překladem, to ti mohlo dojít ;-)

a pro překladatele: Ještě k té "Davy Jones Locker", možná by bylo lepší napsat "To je to, oč tu běží." Ta věta s obchodem je divná ;-)
Ale jinak díky za překlad, skvělá písnička, skěvlá práce.

186

Odpovědět

Prosím vás v jakým filmu hráj jako hlavní roli "tony montana" :) dík potrebuju vedet co je to za film :)

184

Odpovědět

Ináč "Davy Jone's locker" je niečo ako "Ríša Davyho Jonesa". Bolo to tak použité aj vo filme.

+ Citácia z Wikipedie: Davy Jones's Locker is an idiom for the bottom of the sea: the state of death among drowned sailors. It is used as an euphemism for death at sea (to be sent to Davy Jones's Locker)

No a video je perfektné, refrén proste uviazne v hlave :-)

180

Odpovědět

tak ten refrém ale ale opravdu skvělej, pouštim furt dokola :D

190

Další