The Lonely Island - Potřebujeme lásku

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:455
Počet zobrazení:6 581

Spousta diváků vidí za triem The Lonely Island už jen sex, vulgaritu a nevkusný humor. Chlapci se ale tentokrát pokusili ve svém novém klipu odhalit svá pravá já, která ctí předehru, antikoncepci a romantiku a nesmí splňovat žádné znaky znásilnění.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz - Jaký skvělý den na plavání. - Jo. Proč máš na sobě tričko? Mám na krku moc cucfleků. Holka, se kterou jsem včera byl, mi poškrábala záda. - Takže jsi taky měl sex? - Ano. Potřebujeme lásku, ne bezvýznamný sex. Máš kulatej zadek, nemáme zájem. Spousta holek se nám snaží dostat do kalhot, ale my nejsme děvky, chceme romantiku. - Ahoj, děvče.

- Děvče. - Vypadáš fajn. - Fajn. Chci ti dát vědět, že bych tě... udělal. Často. Jako když jezdím na motorce, to pro mě nic není. Máš podprsenku, ale brzo tomu tak nebude. Říkej mi kouzelník, teď ji vidíš a teď už ne. Když přijde na předehru, vydržím hodiny. "Už jsi nadržená?" Austin Powers. - Můj kašpárek umí zahrát velký divadlo.

- A taky je tlustej. Bude ti to připadat skoro jako porod. - Já jsem na zadky. - A já rád prsa. Dej to dohromady a hned se nám líbíš. Je mi jedno, že máš nadváhu. Vidím tvojí duši a to pak vypadáš skvěle. Máme rádi všechny barvy, tvary a velikosti. Kromě Steveovy nový holky, která je zasraná štětka. Potřebujeme lásku, ne bezvýznamný sex. Máš kulatej zadek, nemáme zájem. Dva Don Juanové hledající vášeň.

Můžeš to být i ty, pokud nejsi kurva. Jsem Kluk číslo jedna, namasíruju ti záda. Já taky. Nebo když budeš chtít, tak ti zmáčknu dudy. Máš svoje dny, bez problémů to zabalím. Jsem Kluk číslo dva, na červenou nejezdím. Kdybych byl s tebou, potřeboval bych deset gum. Tvoje prcdíra smrdí, nepotřebuju další milenku. Taky nosím kondomy, ale když se protrhnou, to je pak špatný. Zavezu tě na kliniku, nemůžu bejt táta. Jsme totiž absolutně pošahaný.

- Jsi šáhlej, Kluku číslo jedna? - To si piš, vole. A co ty, Kluku číslo dva? Ano, já taky. Vždy potřebuju souhlas, než začnu píchat. Nejsem druh kluka, který tě znásilní. Šampaňský, vodní postel, saténové povlečení. A je to, další spokojená milenka. Potřebujeme lásku, ne bezvýznamný sex.

Máš kulatej zadek, nemáme zájem. Jsme dva Casanovové, ne jen kus hadru. Stáhni nám kalhoty, to se ti bude líbit. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslim že tam máte malou chybu v překladu jak je "Máš kulatej zadek,nemáme zájem" myslim že je tam impressed a ne interest

190

Odpovědět

Týjo.. :-D To že tyhle kluky holky odmítaj z nich dělá ještě větší "mimoně". A čím víc se odlišujou, tím horší představy o nich holky maj. :-) Na druhou stranu, když je někdo moc drsnej a chová se podle toho, jak chce - Chce ho málokterá. Tak jak se teda máme chovat? :-)

208

Odpovědět

Přirozeně , pokud chceš holku na delší dobu tak to jinak moc nejde.

200

Odpovědět

Přijde mi, že je to takhle amatérské úmyslně, ale stejně je to nuda. Pořád horší a horší...

199

Odpovědět

Silně podhodnocené video.

233

Odpovědět

Příjde mi, že se snaží napodobit MC Vaginu, ale moc jim to nejde..nehodnotím

203

Odpovědět

Tak schválně hlasování jestli se holkám líbí.

192

Odpovědět

mne ano, supla som tam desiatku na vylepsenie skore, lebo od videa s hodnotenim 5,7 necaka clovek nic dobre, ale toto je tak na 7,7. Nie je to sice nic co tu uz nebolo, ale co chceli parodovat celkom dobre odpozorovali.

191

Odpovědět

Shitpie..

182

Odpovědět

0/10

1818

Odpovědět

uz dlouho nemelo zadny video od nich dobry hodnoceni, ale porad pribyvaji dalsi... nebylo by lepsi zkusit neco jineho? nebo pockat az udelaj neco dobryho? neco od nich se mi libi, ale tohle bylo dost slabi

1812

Odpovědět

Brousitch má TLI celkem rád a nahrál před pár týdny do konceptů naráz asi 4 nebo 5 jejich songů. Když už je přeložil, říkal jsem si, že je škoda je sem nedat. Kdyby přeložil jeden, tak by se dalo po negativních ohlasech usoudit, že další nemá smysl překládat, ale takhle se ta videa prostě zveřejnila, s časovým odstupem. ;-)

190

Odpovědět

nechapu proc to porad prekladate.... je to sracka... hodnoceni to ma stabilne nizky...

misto toho aby tady bylo neco inteligentnejsiho tak tu prekladate kazdej tyden nejakej bullshit od lonely island

1835

Odpovědět

Vysvětlení výše. ;-)

200

Odpovědět

+BugHer0Spíš výše :D

188

Odpovědět

+BugHer0Á, sorry, já to četl jako "níže" :D

194

Odpovědět

Normálně bych přísahal, že to je parodie na Metrixe... Určitě ho TLI neznají? :D

183

Odpovědět

Taky se mi zdá, že je to v tom stylu. Ale upřímně na Metrixe to není dost... TLI jsou profíci

180

Odpovědět

Rozdíl je, že Metrix to myslí vážně

181