The Lonely Island - Škvára na pleny

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:482
Počet zobrazení:6 341
Dnes si poslechneme od chlapců z The Lonely Island skutečně dospělý materiál, který zabývá morem současné společnosti v podobě přehnaného konformismu. Taky vám přijde jako by moderní svět okradl dospělé muže o všechnu radost a zaměstnával je pouze malichernostmi, zatímco čekají na nevyhnutelnou smrt? Možná je ale ta píseň jen o nadměrném používání vulgarismů...

Přepis titulků

The Lonely Island, už jsme tu nějakou chvíli. Tohle je dospělej materiál. Mám škváru na pleny, mám škváru na pleny, vole. Mám škváru na pleny. Jsem dospělej chlap. Mám škváru na pleny, protože moje děcko musí srát, takže makám tvrdě, aby bylo kde brát. Všude samý love na pleny plný hoven. Jen abych neměl koberec a záclony věčně posraný.

Mám škváru na pleny, mám škváru na pleny, vole. Mám škváru na pleny. Jsem dospělej chlap. Mám za ženu prcinu, prcinu mám za ženu. Mám za ženu prcinu, ta prcina je jen má. Ta prcina je má celejch 24 hodin. Když mě nechá vrznout, to si potom lahodim. Když mě má za muže, nikdo jinej do ní nemůže. Já teda taky nemůžu, jen když mi to dovolí.

Vidím holku na ulici a nemůžu, neudělám to. Když jsem doma, tak bych chtěl, ale seru ji fest. Mám za ženu prcinu, prcinu mám za ženu, mám za ženu prcinu, ta prcina je jen má. Mám už na hřbitově flek, na hřbitově už mám flek. Mám už na hřbitově flek, je to hned vedle dálnice. Vohul to na čtvrtou dobu. Šup do mýho hrobu. Bojíš se smrti? Na to já ti zobu. Mám totiž bomba flek hned vedle hlavního tahu.

Dal jsem do toho všechnu svoji námahu, popravdě ale ne v tak velkým rozsahu. Rakev, to už mám všechno vybraný. Polystyrenová imitace dřeva, pěkně vychcaný. Má i držadla pro plynulý spuštění. A náhrobek je s minimem překlepů. Mám už na hřbitově flek, na hřbitově už mám flek. Mám už na hřbitově flek, hned vedle svýho táty. Mám škváru na pleny. Mám prcinu za ženu. Mám už na hřbitově flek.

Jsem dospělej chlap. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Achjo alegorie, nadsázka, hledej tam něco, kdokoli ! Už to neservírujou pod nos, míň baví, jsou kritičtější, ale pořád skvěle absurdní, a s nadhledem i vtipní.
Jejich songy byly o významu, ať kritickým, tak vtipným, jinak by to byly braky. A jejich songy o významu pořád jsou, nebo nevidím ani 1 song, který by byl nesmyslná patlanice absurdit bez příčinny a obsahu.
Podle komentářů koukám, že máte rádi jen jejich vtipné absurditky. Normálně bych to chápal, ale že za to mají 5,81?.. Achjo

20

Odpovědět

Můj příspěvek beru zpět po zjištění, že největší hodnocení má Jizz In My Pants, nejvirálnější je I Just Had Sex. Koukám, že si tu Lonely island vybudoval fanouškovskou základnu na jiném podkladu.

10

Odpovědět

kde jsou ty casy - maaan, this isn’t my dad, this is a cell phone.... and i threw it on a grooound :D

182

Odpovědět

Jen jedna věc, chci zpátky starý dobrý ujetý The Lonely island. Doufám že se vrátí. Ne že by tohle bylo vyloženě špatné, ale časy Jizz in My Pants, I just have sex a pod. to rozhodně nejsou.

191

Odpovědět

Jestli zbytek pisnicek z jejich noveho CD nebude na uplne jine urovni, tak gratulace hosi, vytvorili jste svuj prvni propadak. :/ ...Z tech 6ti nebo kolika uvolnených je dobrá akorát "semicolon" a "YOLO" a to si jeste nejsem jisty jestli tam "YOLO" patri... ale treba se to zlepsi :)

183

Odpovědět

YOLO na albu je, ty ostatní písničky se mi líbily, ale pravda že jsem zrovna moc nevnímala o čem jsou.

181

Odpovědět

+amelia.czkterý se mi z toho alba opravdu líbí jsou: Spring break anthem, semicolon, 3-way, YOLO a go kindergarten ostatní nic moc...

180

Odpovědět

Kde jsou ty doby, kdy jejich songy byly opravdu vtipný a chytlavý....

187

Odpovědět

Mně přijde že až teprve teď mají písničky od Lonely Island myšlenku.. Tady si dělaj zrovna srandu z rapovejch songů kde rappeři machrujou co všechno maj.. v písničce Go Kindergarten si dělaj srandu z disco songů který vám říkaj co máte dělat, ve Spring Break Anthem si dělaj srandu z MTV a jejich spring break party atd.. Jakou myšlenku má Jizz in My Pants nebo Dick in a Box?

189

Odpovědět

Možná právě bylo vtipnější, když ty písně žádnou velkou myšlenku neměly. Zrovna Go kindergarten není špatné, ale na ty staré pecky prostě nic z těchhle novějších songůl nemá :)

184

Odpovědět

Jakou myslenku ma "dick in the box"? Přece originální! :)

182

Odpovědět

tak tohle bylo snad to nejhorší v životě co sem kdy slyšel a jako že už sem slyšel hodně sra...k. dřívější songy byli sice dobře trhlý ale to co dělaj teď mi přijde jako největší trapárna na zvracení

1817

Odpovědět

Jestli tohle bylo to nejhorší, co jsi kdy slyšel, tak jsi toho nemoh zrovna moc zažít :D Taky se mi to moc nelíbilo, ale nejhorší v životě? Zase bych to nepřeháněl...

180

Odpovědět

Tahle skupina má buď naprosto famózní písně, nebo písně na hovno.

193

Odpovědět

Přijde mi, že už se TLI nějak vyčerpali. To minulý album s hity jako Motherlover, Jack Sparrow, Mama nebo Rocky bylo perfektní. Mělo to nápad a hlavu a patu, ale teď už se jen snažej bejt co nejsprostější a dát do toho hustej rap a beaty. :-)

184

Odpovědět

WTF!?
Old Sandwich, Young Sandwich....

184

Odpovědět

Mám z toho smíšené pocity, mám dojem že to bylo o hovně :D

187