The Lonely Island - Středník

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:331
Počet zobrazení:5 576
Nebyli by to The Lonely Island, abychom se v jejich písních něčemu nepřiučili. Dnes se podíváme na interpunkční znaménko, které málokdo z nás používá a umí používat. Umí to ale i The Lonely Island společně s mladší sestrou Beyoncé Solange Knowles? Upozornění: Překlad byl tentokrát o poznání volnější.  

 

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Dobrá, třído, vítejte na hodině češtiny. Dnes se dozvíme něco o střednících. Ano, Lonely Island? My používáme středníky dennodenně. Můžete mi uvést příklad? To si pište... Prokážeme vám teď medvědí službu; Pú Vezmeme to pěkně od hlavy až k patě; šampón Borci jsou komediální vložka; bžunda A já zasraná příšera; Lochneska Až mě uvidíš, radši přejdi ulici; Frogger Pak jdi domů a napiš o tom; Blogger Za to můžu já?; Urkel Hej, Angelo, kdo je tu šéf?; Merkelová Vezmu tě tam, kdes nikdy nebyl; Řitka Býčí koule k lízání najdeš blízko; Řitka Kdyby si slečna Moorová vzala Joshe; Demi Brolinová Čárka a zasraná tečka; středník Vládneme ulicím; semafory Prosím o pozornost; reflektory Každý středník nás posouvá dál a dál.

Hlasitě si to frčím okolo; vodní skútr Péro máš malý jako Wayne; Gretzky Ale Gretzky má péro velký; obeznámení Všichni byli sprostí; dovolená v Paříži Pupek mám pořád větší; jídlo Nechat mi bordel v autě; neslušný Pořád se šťouráš v nose; Ralph Já ti ty kočky ale sežeru; Alf Pravidla udáváme my; pomezní Vy jste nám u zadku; panošové Tyhle středníky jsou mým světlem v temnotě.

Máte to pod nosem, středník, pusa. Opak severu, středník, jih. Hned nad vaším domem, středník, půda. Zblázněnej do středníků, středník, závislák. Tohle je pro nás hračka; stavebnice Lega Oblečení je ti malý; chlapecká vesta Jsme neovladatelní; žádný brzdy Tvoje narozeniny stály za prd; bez dortů Když přijde na interpunkci, tak to jsme jedničky.

Lidé všech zemí, pociťte sílu středníků. Tak to by bylo ke středníkům vše.

Ne, toto byly příklady dvojteček. Všichni za pět. Počkat... Cože? Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejak im dochádzajú nápady... Čo sa to s nimi porobilo?

194

Odpovědět

Jentaková malá technická... Video neni zařazeno v žádné kategorii a dělá mi to bordel v menu. :)

191

Odpovědět

Opraveno.

190

Odpovědět

Ja tenhle styl muziky nemusim, ale sleduju jejich videa, pac je to p***l a maji dobry texty. Takze vubec se mi tohle video nelibi, pac text neni zabavnej, je tam jenom text a jak uz jsem napsal - rap apod. nemusim. Takze za me fakt ubohy.

188

Odpovědět

The Lonely Island má v poslednej dobe veľmi chabé texty ..

keby ste nestrácali čas prekladaním nezmyselných videí a dávali tu niečo k svetu, napr.
Eminem freestyle- http://www.youtube.com/watch?v=KwyOfqbP8JU

1812

Odpovědět

Co třeba, že to myslí tak, že by lidé neměli používat pořád středník (na mrknutí), ale dvojtečku, aby se skutečně vědělo, co chtěli říct. :-) Se podívejte na všechny ty příklady, pochopí to úplně všichni a stejně, kdybychom ty středníky nevysvětlovaly? :-) Nevím, jak u ostatních, ale já to chápu takto. Tečka a dvojtečka.

181

Odpovědět

Jinak jsem jedinej, komu připadá, že jim nedocházej nápady jen textově, ale hlavně hudebně? Ta písnička je IMHO hodně nudná.

188

Odpovědět

A já jsem si říkal, že to používaj nějak nesmyslně :D Ta píseň byla docela nuda, ale za ten konec 10 :)

183

Odpovědět

ženská část mě nejvíc bavila a konec mě připravil o iluze, že bych to taky začal používat :)

190

Odpovědět

...unless you're a programmar;

190

Odpovědět

Středník píšeme za každým strukturovaným příkazem v Pascalu.

190

Odpovědět

Jako akurátní hnidopich a knihomol musim poznamenat, že v Pascalu se příkazy středníkem neukončujou (jako v Céčku a jemu příbuzných jazycích), nýbrž oddělujou (tj. nedělá se středník za posledním příkazem v bloku).

180

Odpovědět

+StyvAno máš pravdu, blbě jsem se formuloval :-)

180

Odpovědět

Jinak tenhle volný překlad je úplně bombastický :-)

213

Odpovědět

Nechtěl bych zbytečně rejpat, ale tuším, že správně je dennodenně. Na začátku to máte :-)

180

Odpovědět

Opraveno, díky.

180

Odpovědět

Tahle je náhodou dost dobrá... jen člověk musí umět anglicky, protože je (všechna čest překladatelům) z velké části nepřeložitelná :)

191

Odpovědět

:D Každej kdo kdy programoval, nebo se to učil umí požívat středník... ale je to asi jediný místo který znám, kde se používá

192

Odpovědět

A jak jsi prošel pátou třídu? Jak chceš jinak zřetelně oddělit několik desetinných čísel za sebou? ;)

189

Odpovědět

+Jose...No jo :D to mě nenapadlo... nepoužívá se to tak často

181

Odpovědět

Já to používám čistě pocitově u vět, které jsou defacto dvě samostané věty, ale přijdou mi tak nějak provázané. Prostě na čárku a souvětí to už není, ale udělat z toho dvě samostatné věty taky ještě ne :D

201

Odpovědět

Posledni tri videa od TLI stojej docela za prd imho, prijde mi, ze jim dochazeji napady, skoda...

1823

Další