Armádní maskotThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:5 977

Armádní maskot Svoboďák byl známý po celém světě. Američani si ho vážili a v nejtěžších chvílích k němu vzhlíželi. Nyní je všechno jinak. Co se mu přihodilo, zjistíte v TodayNow!

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Máme smutnou zprávu až z Iráku. Dnes totiž zesnul Svoboďák – maskot americké armády umřel při explozi u silnice. Všemi milovaný pejsek byl národní celebritou od roku 2003. Povzbuzoval naše vojáky v zámoří. Odreagovával vojáky při namáhavé střelbě. Nebo je rozveseloval při odhalování teroristické skrýše.

Jeho ouška a úsměv nás vždy rozesmály při hrůzných záběrech z války. Nejlepší pes národa. Více než 500 000 Američanů ho volilo při online soutěži, která byla sponzorována Ministerstvem obrany. Tenhle svobodu milující hafan vyhrál nad Velitelem paviánem, Losem D'Angelem, technickým specialistou, a bizonem Jeffreym.

Jeho první turné skončilo v roce 2004. Svoboďák dostal novou misi. Měl vrhnout na konflikt dobré světlo tak, aby vypadal pozitivněji. Nikdy nezapomeneme, jak nás navštívil, když byl na turné hned po skandálu v Abu Ghraib. Navzdory všem obviněním jsi tu, abys nám připomněl, že být vojákem není žádná psina. No jasně.

Po čtvrtém roce války měl nový úkol. Měl za úkol rozveselit Iráčany a usmířit šíity a sunnity. V roce 2006 ho Pentagon finančně omezil a moc jsme o něm neslyšeli. Svoboďák tu však zůstal a vytvořil vlastní stránku. Žádal na ní fanoušky o munici do jeho známe marshmallow zbraně. Včera jeho kariéra hrdinsky skončila. Když dělal hvězdu, omylem zavadil o výbušninu.

Svoboďák bude pohřben na Arlingtonském hřbitově. Po smrti byl oceněn obří pěnovou replikou medaile cti. Budeš nám chybět. Svoboďák ŠTĚNĚ PATRIOT SEBEVRAŽDÁM PŘEDEJDETE SLEDOVÁNÍM KOŤÁTEK JEDOUCÍCH NA ROBOTICKÉM VYSAVAČI

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Buď to kolega nepochopil,nebo je trohodně špatný Trol :-D

30

Odpovědět

Tak tohle je fakt moc Typická z******? amerika. Udělá si jakože roztomilího maskota všechno je jako ok .fatk z***i už by jim měl někdo říct že to co vyváží není svoboda ale smrt.

115

Odpovědět

Poslední dobou zdá se mi, že tady někdo to hodnocení pěkně šmelí. Nejslabší Onion za hooodně dlouhou dobu je takové "legendární"? Myslím, že ne, Time.

411

Odpovědět

Už několikrát jsem tu nadhodil, že hodnocení funguje zhruba ve škále 5-10, tak si to přepočítej .:)

00

Odpovědět

Můžete bejt roztomilej maskot nejsilnější armády na světě ale nic vás neochrání před výbušným zařízením...
To je stejné jako když jste dítě a jdete na koncert své oblíbené zpěvačky ale následně vás odpálí nějakej rapefudžík.

58

Odpovědět

Vždyť ty ani trolit pořádně neumíš.

175

Odpovědět

To nebyla nehoda. Pavián se zbavil konkurence.

381