Autistický reportér na pohřbuThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:204
Počet zobrazení:10 178

Tento týden se náš autistický reportér Michael Falk vydal k Washingtonskému kostelu, kde probíhal pohřeb 23leté dívky. Ta byla postřelena a na následky zranění zemřela. Jak se k této tragédii vyjadřuje rodina, se dozvíte v dnešní reportáži Onions News.

Přepis titulků

Tento týden jsme vám ohlásili tragickou zprávu o 23leté Danielle Henryové z Washingtonu, která po zásahu kulkou zemřela. Dnes se její blízcí sešli na jejím pohřbu. Za Onion jsme tam vyslali reportéra Michaela Falka. Michaele, jaká je tam atmosféra? Jaká je atmosféra. Děkuji, Brook Alvarezová.

Stojím před kostelem Holy Covenant ve Washingtonu. Lidé se přišli s Danielle rozloučit, než dají její mrtvé tělo do země. Mnoho lidí utěšuje její matku poplácáním po zádech a obtočením rukou okolo ní. Onion reportér již s matkou promluvil. Jaké to je, když vám zastřelí dceru? No tak, ona s vámi nebude mluvit. Proč?

Proč asi. Vypadněte. Matka Danielle měla košili, které chyběl druhý knoflík z celkových sedmi. Knoflíky byly černé. Lidé přišli a jsou smutní, že je teď Danielle mrtvé tělo. Mezi nimi byl i člen městské rady William Braderman. Je to hrozné. Nevinných obětí je čím dál tím víc. V roce 2010 bylo v Detroitu 132 vražd. V roce 2009 bylo v Detroitu 141 vražd.

V roce 2008 bylo v Detroitu 186 vražd. V roce 2007 bylo v Detroitu 181 vražd. V roce 2006 bylo v Detroitu 169 vražd. Dobře. Jak se lidé ze sousedství cítí ohledně dnešního pohřbu? Jak myslíte? Jak myslíte? Šťastně, protože jsou spolu. Ne.

Smutně, protože Danielle je mrtvá. Ano. Ano. Znepokojivý příběh. Musel to být smutný den. Ne, byl dobrý. Viděl jsem tři červená auta. Dobrá. Díky, Michaele.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ale jako ten týpek to hraje strašně dobře :D

240

Odpovědět

dnes som michaela prekonal, videl som 4 za sebou stojace cervene auta
now i can die in peace

100

Odpovědět

Nebyla to náhodou prodavačka ?

10

Odpovědět

ja?

20

Odpovědět

Tak aspoň, že viděl ty červené auta :D

51

Odpovědět

červenÁ !!!!

61


Odpovědět

+gramatický autistaČecháček by řekl červený, moravák červené a urpuťák červená :D

41

Odpovědět

Michael je nejlepší a jsem rád, že se mu podařilo vidět ty 3 červená auta.

160

Odpovědět

dobré, ale nejlepší jsou podle mě videa z relace, TodayNow!

10

Odpovědět

To jsou ty povinné kvóty na pracovní místa.

321

Odpovědět

Děkuji za titulky!
A od rodiny vám utekla čárka. :-)

70

Odpovědět

You again :o

02