Autorka nové knihy o hubnutíThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:149
Počet zobrazení:8 236

Alana Brixton-Brambyová je autorkou nové knihy o hubnutí, která změní váš pohled na stravování. V rozhovoru pro TodayNow! mluví o své cestě k ideální váze. Jaké problémy musela při své cestě k novému tělu překonat, se dozvíte v dnešním rozhovoru.

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Zůstaňte s námi, jelikož nás později navštíví čínští akrobati. Díky nim zapomenete na hrůzu, která se odehrává v jejich zemi. - Skvělé. - To musíte vidět. I když cvičíte, může být těžké zhubnout. To je pravda. Ale pomoc je na cestě. Dnes tu máme Alanu Brixton-Brambyovou, autorku nové knihy o svépomoci Nejezte váš stůl!

- Vítejte, Alano. - Děkuji. - Vypadáte úžasně. - Díky. Chápu to správně, že na všechny ty tipy jste přišla, když jste zápasila se svou vlastní váhou, že? Přesně tak, Jime. Stejně jako všechny ostatní ženy jsem s váhou bojovala.

To je běžné. Dřív jsem vůbec nejedla. Žádná snídaně, oběd nebo večeře. A k úbytku váhy jsem se ani nepřiblížila. I přes to všechno? Přijímala jsem skryté kalorie, aniž bych o nich věděla. Skryté kalorie jako smetana v mé kávě. Nebo tužka, kterou nevědomky okusujete.

Než s tou tužkou skončíte, přijmete až 26 kalorií. Nevěděl jsem, že to je tolik. Páni. V kanceláři jsem jídávala své poznámky, jednu za druhou. Jednou jsem se nudila u stolu v konferenční místnosti. Byl tak lahodný, že jsem se málem neudržela. - Člověku to prostě nedá. - Přesně tak. Tohle se mi líbí.

Uprostřed knihy je praktická tabulka. Pomůže vám uhlídat si kalorie, které za den sníte. Když se na to podíváte, zjistíte, že rohožka v koupelně má 387 kalorií. baseballový míček dokonce 420 kalorií. Ale tenisový míček má jen 126 kalorií. To proto, že je uvnitř vzduch. Vše stojí na dobrých rozhodnutích. Proč jíst osušku, když krabička papírových kapesníčků dokáže zahnat pocit hladu stejně dobře a má o polovinu kalorií méně?

A pokud náhodou začnete nekontrolovatelně brečet, krabička s kapesníčky je hned u vás. Praktické. Všichni jsme jen lidé, občas je to nevyhnutelné. Každého občas přepadne slabá chvilka. Samozřejmě, nikdo není dokonalý.

Všichni chybujeme. Přišla jsem domů, uviděla jsem polštář a musela jsem ho mít. Musela jsem ho sníst. Ten brokát musel být ve mně. Nebojte se. Stává se to i těm nejlepším. Hlavní je zůstat ostražití a mít dietní deník.

Budete vědět o každé hlouposti, kterou jste strčili do pusy. Je to tam napsané a můžete tomu čelit. - Přesně tak. - Skvělý nápad. Není to všechno jen o sebekontrole. Ten telefon, o kterém sníte? Jděte do toho a snězte ho. - Hlavně nejezte tlačítka. - Proč ne? Mohou být z ohebného druhu plastu, který má o 36 % víc kalorií než zbytek telefonu.

To je dobré vědět. Mockrát děkujeme, Alano. Úplně jste mi otevřela oči. Shodila váhu a otevřela oči. Vždycky se dá samozřejmě udělat víc. Vím, že jsem pořád tlustá, ale jdu si za tím. Jsem tomu oddaná. Je to cesta. Tuhle oddanost znám. Jste tak velkou inspirací.

Jsem se sebou spokojená. Jsem spokojená se svou postavou. Jsem moc šťastný člověk. Jsem tak šťastná. Já jsem tak šťastná! Jak na to, aby vaše dítě vypadalo mladší.

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

za chvíli se dostane na svou porodní váhu

10

Odpovědět

Kde sakra vyhrabali tu hruzu?

00

Odpovědět

so happy

40

Odpovědět

A to prý kamera přidává kila..

50

Odpovědět

Jak zde psal Tombas, u těhle videí vždycky žasnu jak tam ty lidi seženou aby říkali to co mají a ještě si z nich dělají takovouhle srandu. Minule ten tlouštík v tričku, teď anorektička :D

71

Odpovědět

CGI - nic jiného to být prostě nemůže

30

Odpovědět

:D :D :D
Achjo, je to hrozne bizarni..

110

Odpovědět

Nevím co si tam povídají, celou domu se musím dívat na tu ženskou a přemýšlet, kde ji našli.. inzerát, konkurz? A jak to asi probíhalo? Vtipné.

380

Odpovědět

Hups! Kam zmizela myš? :-(

70

Odpovědět

Teď nevím, jestli bylo celý život se mnou něco špatně, protože jsem třeba takový stůl ještě nikdy neokusil... Ale asi to zkusím, kašlu na kalorie. :D

31

Odpovědět

Tohle bylo drsné i na poměry The Onion :D ... Palec nahoru pro tu borku, jestli si prošla / prochází nějakou stravovací poruchou a nevadí jí si z toho udělat srandu :)

530

Odpovědět

Nevím proč,ale začal jsem mít hroznou chuť na dietní deník- nevíte,někdo,jak chutná?

150

Odpovědět

To vypadá jako by autorka to hubnutí opravdu dodržovala! :D Ale ty její tenké ručičky jsou docela děsivé :/

160

Odpovědět

WTF The Onion jsou čím dál lepší :D

80

Odpovědět

Ještě teď mám hubu dokořán, vůbec si nejsem jistej jestli se mi to nezdálo.
Co to je za zvrácenej pořad?

81

Odpovědět

The Onion - America's Finest News Source...

330

Odpovědět

+PéťaDík, toho jsem si nevšiml. Tak teď už to dává smysl :-)

20

Odpovědět

Jsi jak moje matka- ta taky všemu uvěří hned,co uvidí.......

160
Další