Chlapec přišel v boji se žralokem o nohuThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:519
Počet zobrazení:5 580

Dvanáctiletý Jerrod se dnes s diváky podělí o svůj tragický příběh.

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Dvanáctiletý Jerrod Gilchrist loni v srpnu surfoval na Floridě, když ho najednou napadl žralok a ukousl mu nohu. Jerrod je tu dnes, aby se s námi podělil o svůj trýznivý příběh. - Díky za návštěvu. - Taky děkuju, je to odvaz. Takže, Jerrode, jak to celé začalo? Byl jsi ve vodě na surfu a... Jo, ležel jsem na prkně a pádloval a najednou vidím žraločí ploutev asi metr ode mě.

- Proboha! - Jo, bylo to úžasný! Snažil jsem se tu ploutev chytit, abych se mohl projet na hřbetě, ale ten žralok mi najednou vrazil do prkna a já skončil ve vodě. Co ti běželo hlavou, když sis uvědomil, že jsi úplně sám ve vodě se žralokem? - Připadal jsem si fakt drsně. - A co bylo dál? Žralok připlaval zpátky a já ho chtěl praštit do nosu. Ano, říká se, že když žraloka praštíš do nosu, tak dá pokoj. Já si jen myslel, že by to bylo vtipný, kdybych mu jednu vlepil, jenže se mi zakousnul do nohy a cloumal se mnou sem a tam a já si jen říkal: "Páni, to je odvaz!"

Vůbec si neumím představit, jaké to bylo, když jsi viděl, jak se ti zakusuje do nohy. Byl to mazec. Jen jsem zíral, jak mi noha pluje vodou. Úžasný! Když jsem se dostal na břeh, všichni se mě snažili popadnout a dostat do sanitky. Chtěl jsem jim říct, ať si jdou osahávat někoho jinýho. Přes satelit se k nám teď připojí Jerrodův doktor Brian Cattey.

Doktore, v jakém stavu byla Jerrodova noha, když ho k vám přivezli? Dobré ráno, Jime a Tracy. Ta noha byla na maděru. Žralok prokousal svaly a všechno to doslova... viselo na kosti. Neuvěřitelné. Pořád jsem na tu nohu šahal a byla nechutně oslizlá. - Ano, celé to bylo šílené. - Jak se s něčím takovým vypořádáte? Na takhle úžasné zranění se nemůžete nikdy připravit, takže jsme se hlavně snažili zastavit krvácení a hodně jsme fotili, protože je sranda děsit sestřičky něčím takhle nechutným.

A pak ti museli amputovat nohu, je to tak, Jerrode? Jo. Chtěl jsem při tom být vzhůru, ale jeden doktor začal vyšilovat a tvrdil, že mě musí uspat, jinak že by z toho byl průšvih. Srab jeden. Promiň, Jerrode, taky nevím, co měl za problém. My tu pro tebe dnes máme speciální překvapení, Jerrode, chceme ti pomoct s rekonvalescencí, a proto ti chceme věnovat tuhle vychytanou protézu.

Kdykoliv tě přestane bavit ukazovat svůj úžasný pahýl, můžeš si nasadit tuhle dřevěnou nohu a hopsat kolem jako pirát. - To je odvaz! - Paráda! Jerrode, doktore Cattey, moc vám děkujeme za návštěvu.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

onion je super a pači sa mi ich drsný humor ale toto už bolo trocha . . . nevkusné, škoda :(

201

Odpovědět

je to dokázáno.. bez te zprávičky na konci to jde do kopru :D

224

Odpovědět

Onion mám rád, ale tohle bylo pěkně trapné.

1931

Odpovědět

už se těším na pobouřené komentáře dětí, až to ukradnou na Loupak.cz :)

222

Odpovědět

Sice zboznuju cerny humor a satiru, tudiz zboznuju Onion a jejich vtipy, ale tentokrat to bylo bohuzel slabsi :-/ A podle hodnoceni vidim ze to tak nevnimam sam

2117

Odpovědět

Jo jo surfaři jsou všichni cool pohodáři :-D

224

Odpovědět

to jde jako nekomu prehrat?

1837

Odpovědět

proč by ne, problém bude mezi klávesnicí a židlí :-D

202

Odpovědět

jaká protéza....dřevěná noha, opravdu moderní... :D :D

195

Odpovědět

Žádná krátká zprávička nakonci? Jsem sklamán...

208

Odpovědět

příště buď spíš zklamán :)

213