Domino's Pizza testuje, co jsou lidé ochotni snístThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:357
Počet zobrazení:5 187

Známý fast-foodový řetězec Domino's prodávající pizzu se posledních 30 let zabýval výzkumem toho, co všechno jsou lidé ochotni sníst a jak se dá zvýšit popularita pizzy. Poznámka: Crispy Melt Pizza = výrobek na obrázku, dvě pizzy splácnuté na sebe (omáčka a obloha uvnitř) + na povrchu té horní nasypaný a rozpečený sýr

Přepis titulků

Výzkumníci Institutu Domino Pizzy včera oznámili blížící se dokončení jejich třicet let trvajícího výzkumu testujícího, co všechno jsou lidé ochotni sníst. Lidé dobrovolně snědli všechno, co naše laboratoř vytvořila, a ještě nám za to zaplatili. Výsledky mě nepřestávají udivovat. Během studie vědci zjistili, že snížení nutriční hodnoty pizzy a její co nejodpudivější vzhled zvyšují popularitu výrobku. To vysvětluje "crispy melt" pizzu, což jsou v podstatě dvě pizzy slepené k sobě.

Bálo by se to sníst i zvíře, natož pak člověk. Jeden z nejnovějších výrobků je tvořen lepenkovým základem posypaným kousky sušenek Orio a postříkaný hmotou připomínající vosk. Teorie zněla, že samotný vzhled výrobku zákazníky odradí, ale stalo se to jedním z nejžádanějších pokrmů. Vědci nyní věří, že určité procento lidí trpí genetickou predispozicí ke konzumaci nezdravých jídel vytvořených z jiných ještě nezdravějších jídel.

Institut se chystá testovat lidskou toleranci novou "křupavou pizzou s nachos", "pizzou s newyorskými hot dogy" a "dezertní pizzou s jahodovým mléčným koktejlem". Ve finální fázi výzkumu chceme pizzu posypat skutečnými odpadky, ale zatím to vypadá, že zákazníci snědí i to. Doktor Merrick měl původně etický problém s prováděním pokusu na lidech, ale začal subjekty vnímat jako, cituji: "sýr a omáčku požírající nestvůry".

Zprávy ze zahraničí: dnes byl v Afghánistánu zabit ekvivalent pěti Američanů. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz SOUDCE - AKTIVISTA SE SÁM PODPÁLIL

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

...Ekvivalent 5 američanů...
To je hláška jak hajzl :-D

232

Odpovědět

Tak třeba pizza s hotdogy a hamborgry existuje a ty ostatni možna taky, ale je fakt že lidi sni všechno.

180

Odpovědět

zrovna předevčírem jsem měl Dominos pizzu :-D..a chutnala dobře :-D

190

Odpovědět

Bavil bych se víc, kdyby to (obzvláště u nás) nebyla taková pravda. Jinak opět 10/10 :D

191

Odpovědět

Napadají mě jen tři slova: Epic Meal Time :D

180

Odpovědět

Hmmm...některé ty pizzy vypadají dobře, například ta Oreo..xD Ale osobně bych tu hot-dogovou nevzal do úst:d

1848

Odpovědět

Ekvivalent 5-ti amerečanů, to pro ně znamená co? 5 000 000 afgánců? :D

202

Odpovědět

Já bych řekl, že ti tam pár nul bude chybět :D

182