Fast foody upravují reklamyThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:123
Počet zobrazení:9 549

Patříte k lidem, kteří si po večerní párty jdou sednout do fast foodu a sní na posezení neuvěřitelné množství jídla? Pokud ano, zpozorněte! Fast foody jsou zhrozeny způsobem, jakým zákaznící konzumují jejich výrobky. Jaká opatření podstoupí a co vše se změní, se dozvíte v dnešním zpravodajství Onion TV.

Přepis titulků

Vedení fast foodu Subway je v šoku. Pracovníci zjistili, že zakáznicí si kupují 30 cm dlouhé bagety a pak je sní úplně sami. Tiskový mluvčí společnosti se k tomu dnes ráno vyjádřil. Takto se naše výrobky nemají konzumovat. Naše bagety jsou určeny pro dva a více lidí. Pro většinu lidí je nemožné takovou bagetu sníst. Nějak to ale zvládají.

To musí přestat. Aby Subway podpořilo zdravější stravování, upravili reklamy na menu a v reklamách, jako je tato. Velká bageta za pět babek? Páni, to je 2,50 dolaru na osobu. Vedení Subwaye tvrdí, že je ta informace vyděsila. Je to vážně děsivé. Lidi přece nesní ani celou pizzu. Dokonce ty bagety krájíme na půlky, na dvě střední bagety, než jim je dáme.

Ale asi jim to nedošlo. Tento problém tíží i další fast foody, které také upravily svou reklamu. Burger King objasnil, že Chicken Club Sandwich se má jíst pomalu v průběhu celého dne. Taco Bell upřesnilo, že má otevřeno pozdě do noci jen proto, kdyby vám došlo psí žrádlo a všude už bylo zavřeno. A nyní: Studie ukazují, že průměrná délka sexu je ponižující.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bylo by super, kdybyste mohli do popisku vypsat TOP NEWS, člověk se může soustředit na video, a přitom o nic nepřijít

00

Odpovědět

Tak jasně že celou 50cm pizzu nesním................................................................................................................................... většinou si dám hodinu pauzu než dojím poslední dva kousky.

302