FBI nabízí za informace až milion dolarůThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:330
Počet zobrazení:5 085

FBI je v koncích a žádá o pomoc veřejnost. Nabízí odměnu až do výše  milionu dolarů pro kohokoliv, kdo bude schopen poskytnout jakékoliv informace.

 

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz FBI dnes oznámila, nabízí odměnu až milion dolarů za poskytnutí jakékoliv informace o gepardech. Speciální agent Jeremy Hastings dnes sám promluvil k tisku. V podstatě žádáme kohokoliv, kdo ví cokoliv o gepardech, aby nám ihned poskytl informace. Hlavně pokud ví, jak rychlí gepardi jsou, kde gepardi žijí, nebo jak rychlý byl nejrychlejší gepard v historii.

Také bychom rádi věděli, zda umí gepardi skákat. A pokud ano, jak vysoko? Umí šplhat? To jsou informace, které hledáme. Tiskový mluvčí FBI potvrdil, že hledají jakékoliv informace o gepardech, jako: Co gepardi jedí? Proč jsou tak rychlí? A zda by gepard mohl v závodě na 100 metrů předhonit motorku. Pomůže nám cokoliv. Kdo by například vyhrál v souboji geparda se lvem?

Jsou malí gepardi rychlejší než ti velcí? Jsou rychlejší s přibývajícím věkem? Pokud máte jakékoliv informace, ihned nás prosím kontaktujte. Více informací můžete najít v našem přehledu zpráv týdne.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

podle mě jeden z nejslabších dílů onionu :/

184

Odpovědět

Ano umí šplhat, kde je můj meloun?

181

Odpovědět

pravě je přivezli...běž se kouknu do oddělení Ovoce a zelenina

181

Odpovědět

Pro ty, co to nepobrali. FBI má tyhle krátké spoty v televizi, když pátrá po nějakém zločinci a žádají velmi podobnou formou o informace ;)

254

Odpovědět

:D tak to video mě trochu zklamalo, podle popisu mě spíš napadlo, že FBI bude nabízet mega za jakékoliv informace o čemkoliv, komkoliv :D prostě za cokoliv aby věděli o všech všechno

220

Odpovědět

No, já to pochopil tak, že mají výslovnost "cheetah" stejnou jako "cheater"... :-)

1921

Odpovědět

Lev je mohutnější, ale gepard mrštnější. Těžko tedy říct, kdo by zvítězil. :(

1912

Odpovědět

určitě lev ;)

211

Odpovědět

Hlavne mezi sebou nikdy nijak nebojuji.
Je ale typicke, ze gepard ulovi korist a lev si pro ni prijde...gepard je prispusobeny ale na behani aby tu korist ulovil ale ne na konkurenci o ni- ma pruzne ale slabe nohy. Lev je tak pohyblie nema ale sila v nich je videt uz od pohledu - to jsou veci kterych jsou si vzdycky oba vedomy a kdyby nahodou gepard nechapal tak lev si na nej pekne zavre a tim to vzdycky konci....gepardovy se nic nestane ale o korist vzdycky prijde pokud si pro ni prijde lev moc brzy. Ja rad gepardy :(

211

Odpovědět

Lvi gepardy nesnášejí a když nějakého překvapí, s chutí ho zakousnou, i když je nežerou. Občas zabijou i hyenu. Nejspíš proto, že jsou pro ně potravní konkurence.
A mimochodem - gepard by se lvem nikdy nezápasil. Není blbej, ví, že nemá šanci (na rozdíl od některých lidí:))

200

Odpovědět

Myslím, že pro Evropana bude tenhle asi nepříliš pochopitelný, o FBI se dozvíme tak akorát v seriálech a jestli taková videa se žádostmi o pomoc natáčí, to my tady nevíme. Takže to může být geniální parafrázování, nebo úplná blbost...
Taakže, kdo to pochopil? :-D

203

Odpovědět

Tentokrát nejnezajímavější díl. Snad nám nezačne slábnout i Onion :/

185

Odpovědět

Onion má ešte plno perfektných tu nepreložených dielov... Zaujímalo by ma, podľa čoho VČ.cz vyberajú videá Onionu k prekladu, pretože stále sa ingorujú niektoré priam legendárne kúsky (a to nehovorím, že tento diel bol zlý, sú však aj lepšie).

192

Odpovědět

FBI ví přece všechno :D

200

Odpovědět

Co to jako mělo být?

188

Odpovědět

buď jsem dement, a nebo je tohle video vytržené z kontextu... :-D zajímalo by mě, proč to tak moc chcou vědět :-)

196