Historie pachatele střelby ve školeThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:429
Počet zobrazení:4 982

Je možné, že učitelé přehlédli celou řadu skutečností, které napovídaly tomu, že Bobby Knowles bude znovu střílet ve škole? Dozvíme se celý tragický příběh včerejší střelby a k celému incidentu se vyjádří nejen lidé, kteří Bobbyho znají, ale i fundovaná dětská psychiatrička. Bobbyho báseň: Bílá dlažba mojí školy bude za pár dní stejně rudá krví jako před 13 měsíci. ZABÍT ZABÍT ZABÍT ZABÍT ZABÍT ZABÍT ZABÍT ZABÍT ZABÍT ZABÍT ZABÍT ZABÍT ZABÍT ZABÍT ZABÍT ZABÍT ZABÍT ZABÍT

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Přinášíme vám další informace o včerejší tragické střelbě na střední škole ve floridské Tampě. Přesně tak, Tracy. Zatím neznáme detaily, ale zrekapitulujeme si, co už víme. Víme, že druhák Bobby Knowles měl problematickou minulost zahrnující konflikty s učiteli, nestabilní domácí prostředí a tři předchozí střelby ve škole.

A často byl popisován jako "samotář". Otázka, kterou si dnes všichni kladou, zní: "Mohlo být této tragédii zabráněno?" Moc nezapadal, ale nemyslel jsem si, že by něco takového udělal znovu. Dnes ráno jsme telefonicky hovořili se studentkou, která byla svědkyní střelby. Vždycky se divně oblíkal a taky občas postřelil pár spolužáků.

Nikdo se s ním nekamarádil. A nyní již doktorka Claire Loyolová z Amerického institutu dětské psychiatrie. - Vítám vás. - Díky, Tracy. Máme tu fotografie dokumentující Bobbyho dospívání. Podělila byste se s námi o váš profesionální názor? Z pohledu na tyto fotky je teď zřejmé, že některé aspekty jeho chování nás mohly na nebezpečí upozornit.

Třeba to, jak drží tu zbraň. A taky ta lebka na jeho tričku, tmavé oblečení, které má na sobě... jde o typické symboly, kterými adolescenci vyjadřují svou nešťastnost. Onion zprávám se podařilo získat velmi znepokojivou báseň, kterou Bobby napsal během hodiny angličtiny. Podívejme se na ni. Píše se tu: "Nenávidím všechny ve škole, úplně všechny. Zanedlouho ale všichni zaplatí." Myslím si, že tahle báseň je několik let stará.

Máte úplnou pravdu, tohle je báseň z minulého týdne. Myslíte si teď, že jeho učitelé měli tohle brát jako varování, doktorko? Pro učitele by bylo těžké rozeznat, jestli tahle báseň byla projevem pro adolescenty běžného antisociálního chování, vzpomínkou na minulou střelbu nebo něčím, s čím by si měli dělat starosti. Omlouvám se doktorko, ale obdrželi jsme nové informace. Policie zrovna objevila plány, podle nichž Bobby připravoval další střelbu na únor.

Doktorko, měli bychom se na základě včerejší Bobbyho střelby obávat dalších obdobných událostí v budoucnosti? Je to možné, Tracy, ale jen nerada bych dělala předčasné závěry. Včerejší střelba mohla být jednoduše voláním o pomoc, ne indikátorem dalšího násilného chování. Moudrá slova, doktorko Loyolová. Děkujeme vám, že jste se s námi podělila o svůj názor.

Nepřepínejte, protože po reklamách následuje rozhovor s učitelem, který Bobbyho zná tři roky a který jím byl jedenáckrát postřelen. DÁLE UVIDÍTE: PROČ TŘICET MINUT CVIČENÍ DENNĚ ZVYŠUJE PRAVDĚPODOBNOST, ŽE NEBUDETE MOCI POPADNOUT DECH

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

lol to snad neni mozne jaku maju pravdu vtom onion vzdy sa trafia.

211

Odpovědět

Myslím že humor je tady, jako ostatně i u ostatních jejich videí, namířen kriticky na dění v USA, tady konkrétně na to jak je stále pohlíženo na pachatele zločinů spíše jako na oběti, které je i přese všechno co dosud udělali integrovat v "normální" společnosti.
A přitom stačí, všechny tyhle divný tichý týpky, při podezření že vůbec těmi tichými a divnými by mohli být, okamžitě usmrtit.

1829

Odpovědět

Věta na konci :-D :-D

181

Odpovědět

mě teda zrovna tohle video od Onion nepobavilo (ostatní pobavily hodně), ale na druhou stranu bylo zatim asi ze všech nejtrefnější :)

195

Odpovědět

Takhle dopadne Breivik - Ho pustí, nikdo se s ním nebude kamarádit a nikdo pak nebude čekat, že si zase zastřílí :)

199

Odpovědět

Mě to až příliš připomíná zprávy na nově (onen styl "Co se asi stane s vodou v -15°C") :) ale jináč 10/10

182

Odpovědět

Super mám rád černý humor. Jako tenhle vtip: Jdou dvě malomocné děti do školy a to jedno povídá druhému. " To jsem zvědav, co nám dneska odpadne." :-) :-)

1812

Odpovědět

Tos' mi připomněl ten vtip: "Jak malomocný holky balí kluky? Hází po nich očkama!" :D

192

Odpovědět

Super. Taková až absurdní ironie s kamennou tváří.

184

Odpovědět

Za prvé hrozná k******a a za druhé z toho by si srandu dělat neměli!!!

18128

Odpovědět

Víš kktina je třeba otvírat video od tvůrců, kteří se už několikrát pouštěli do kontroverzních témat a vždy si z nich oprávněně dělali pr***.
Ale ono toto video nebude daleko od pravdy, že? To se přece nedalo čekat, že něco takového udělají znovu :D

183

Odpovědět

s tou prvou poznamkou suhlasim a nechapem ako to moze mat take vysoke hodnotenie, ale ta druha je celkom odveci...skoro zo vsetkeho sa da robit sranda

1832