Jak se pomstít neohleduplným řidičůmThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:384
Počet zobrazení:10 506

Většina z nás má určitě mnoho zkušeností s neohleduplnými řidiči. Nebezpečné situace při jízdě nás mohou kdykoliv rozhodit. Jak zvládat vztek v takových momentech, vám poradí instruktor pro obranu během řízení Danny Preston.

Přepis titulků

Vím, že bych je neměl, ale ty muffiny jsou vynikající. Později vám na ně dáme recept. Nejprve nám dnešní host poradí, jak zvládat vztek za volantem. Buďte radši v klidu a naplánujte pořádnou pomstu. Danny Preston je instruktor obrany při řízení, který učí lidi, jak při řízení udržet chladnou hlavu. - Vítejte, Danny. - Děkuji za pozvání. Všichni jsme to zažili, Danny.

Nesnáším, když mě někdo předjede a odřízne. To mě vytáčí. Nejradši bych křičela z okna. Hádka s cizincem vás tak akorát vystresuje. Jak tedy správně reagovat? Nadechněte se. Napočítejte do deseti. A sledujte řidiče až domů. Na silnici se hádat nechcete.

Správně. Až budete vědět, kde bydlí, každých pár týdnů se mu můžete vkrást do domu a přerovnat mu nějaké věci. Naznačíte, že jste nepředvídatelní a že by měl být ve střehu. Zní to bezpečněji, než se nechat vytočit. Vztek vede k nebezpečí. To se mi líbí. Chce to zůstat v klidu, mít čistou hlavu a zosnovat plán, který zničí řidičovu naději na šťastnou budoucnost.

Mluvíte hodně o empatii. Že je třeba vžít se do řidičovy kůže.. Přesně tak, Jime. Minulý týden jsem čekal na semaforech, a v tom mě jeden naštvaný řidič vytroubil. To nesnáším. Ale pak jsem si vzpomněl, že je to taky jen člověk. Jako já. Má rodinu, která ho miluje. A to je využitelná slabina.

Začal jsem mu posílat nahrávky. Hodinové nahrávky záběrů domu jeho rodičů. Teď je rozzuřený a zmatený. Jak říkám, nenechte toho řidiče zjistit, proč jeho rodiče natáčíte. Také mu každý večer volám z telefonní budky a předčítám číselné šifry, které nic neznamenají. Pokojné, klidné a rozvážné.

To se mi líbí. Jedna věc je, když vás odříznou, ale jak máte být v klidu, když do vás někdo ťukne? To bych taky rád věděl. V takové situaci je opravdu těžké zachovat chladnou hlavu. Máte chuť narazit do jeho auta přesně tam, kde je dětská sedačka. Ale přece nechcete někomu ublížit na silnici. Místo toho zavražděte jeho souseda.

Když se přestěhuje, sledujte ho a zabijte i jeho nového souseda. A znovu. Teď už nemůže utéct před smrtí a netuší, kdo vlastně jste. To je výborný tip pro řidiče. A teď něco, co chce vědět spousta lidí. Co když někoho naštve vaše řízení? Nesmíte si to připustit. Například v roce 1996 mi nějaký chlap ukázal prostředníček poté, co jsem se před něj namáčknul.

Poznal jsem ho z televize. Tehdy jsem se rozhodl stát instruktorem obrany při řízení. Zlepšoval jsem se, dokud mě nepozval do svého pořadu jako experta. Pak už jen stačí vyměnit jeho muffiny za ty, které jste upekli vy. Byly ty muffiny dobré, Jime?

- Kolik jste jich snědl? - Cože? To nevím. Díky za vaše rady, Danny. Nejmenuji se Danny. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hmm dobre rady pro ridice asi se tim zacnu ridit. Nemate nekdo dobry recept na muffiny?:) Zeptal by jsem se Dennyho ale on se tak nejmenuje.

91

Odpovědět

Kdyby byl Danny křestan tak všem odpustí.
Bud jako Danny.

321

Odpovědět

Danny není jeho jméno.

182

Odpovědět

Přiznej se Morče. Že ty jsi nová inkarnace Zlopána.

90

Odpovědět

Já tomu s těmi muffiny nějak nerozumím, může mi to, prosím, někdo vysvětlit? Děkuji.

423

Odpovědět

14857222 - 518648484 - 58748477 - 84842872 - 548825827

260

Odpovědět

+Danny Preston-1196208438

42

Odpovědět

+Danny Preston4815162342

21

Odpovědět


Odpovědět

Dlouho plánovaná pomsta, které věnoval roky života. Kdysi ho moderátor vyfakoval a on se mu po letech pomstil muffiny (s projímadlem?).

70

Odpovědět

+ggggRicinem

50

Odpovědět

Prostě ten moderátor je ten týpek co ho nasral, tak mu něco dal do muffinu

262

Odpovědět

+Lukas veselyAno to je jasný, ale co přesně je asi na rozhodnutí každýho jednotlivýho soudruha, že?

34

Odpovědět

+KohbaAsi tak, ale to je fuk co tam je

61

Odpovědět

+KohbaNeřeš, buď rád,že žiješ a příště se neptej tak blbě. Smiř se s tím :D

23

Odpovědět

+5825Dík, zkusím to.

11

Odpovědět

Dal mu tam HIV prý to bude řešit i policie

94