Pohřešovaná kamarádkaThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:271
Počet zobrazení:10 346

V dnešní talkshow Today Now! si Jim a Tracy pozvou Katie a Megan. Tyto dvě kamarádky zoufale hledají Janelle, jejich kamarádku, která se nedávno ztratila. Jak pomáhají s pátráním po Janelle a co všechno už dokázaly?

Přepis titulků

Už je to šest dní, co se 17letá Janelle Kelly ze Sacramenta v Kalifornii pohřešuje. Od té doby se ji dvě její nejlepší kamarádky Katie a Megan snaží najít. Katie a Megan jsou tu dnes s námi. Děkujeme za pozvání. Vítejte. Víme, že je to pro vás teď těžké. Kdybyste Janelle mohly něco říct, co by to bylo?

Že nám chybí. Že ji hledáme. A Steffie P. z biologie je těhotná. Omg, přesně. Říká, že ne, ale je květen a pořád nosí svetr. Řekněte nám, co všechno pro Janelle děláte. Založily jste stránku na Facebooku. Jo, jsou tam všechny potřebný informace. Třeba kde byla naposledy a co měla na sobě.

A pro případ, že by to viděla Janelle, jsme přidaly fotku Shauniných odporných vlasů. Shauna je totálně mimo. Také jste rozšířily upozornění po celé Kalifornii, že? Jo, chceme to šířit dál. Člověk si myslí, že tohle by se stalo spíš Erin, ne Janelle. Úplně vidím, jak Erin unáší. A víš co?

Beztak by se jí to líbilo. Ani nevíte, jaká je to coura. Říkáme jí Koulička, protože si ráda dává do pusy koule. A s policií na tomto případě spolupracujete, že? - Jo. - Řekly jsme jim, že jste to udělal vy. Cože? - Děláme si srandu. - Můj bože. Úplně vám to vyrazilo dech. Já to neudělal.

Jen si z vás střílí. Líbíte se jí. Bože, zklapni. Je mu tak padesát. - A jak je starej Doug? - Jak starej je ten tvůj beďar? Sklapni, jsme v televizi. Se vší tou snahou jste o Janelle pořád nic neslyšely? Vůbec. Doufáme, že nám zavolá. - Panebože.

- Co? Jo, vlastně mi volala. Cože? Byla jsem v kině a řekla jsem, že jí pak zavolám. Ostatní chtěli, bych se odvázala, až jsem se totálně zlila z margarity. Samanta totiž zná barmana. Ona vám nechala vzkaz? Vlastně jo. Nějakej kluk ji vezl k Seleně. Takže je pořád naživu.

Asi jo. Moc jsem jí nerozuměla. Kelly furt mlela o tom, jak jí její rodiče koupili SUV. Všichni ví, že její rodiče jsou socky. - Jejich byt je jako kůlna. - Furt jenom kecá. Oznámily jste to na policii? A kdy asi? Ráno jsem vstala a chystala se sem. Jsem si jistá, že díky vaší snaze se Janelle brzy dostane v pořádku domů.

Myslíme na vás i na Janelle. - Fuj. - Hnus. Včera vyzvala Janellina matka... Myslíte Janellinu mámu, nebo přítelkyni jejího táty? To je totiž strašná troska a bylo by to vtipný. Ne, to ne... Kéž byste ji viděli. Je jí tak pět. Jednou jsme byli doma a slyšely je, jak to dělaj.

Budeme se modlit za Janelle... Co je? - Co jsem udělala? - Panebože. To ten svetr? Normálně takové věci nenosím. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Megan videla pero pana Byrda, skoro se pozvracela... :-) - ten napis na dalnici me fakt rozsekal

30

Odpovědět

ak by podarilo nejak prekladať aj zobrazované titulky a texty posunulo by to pre mnohých Onion ešte o triedu vyššie :) sú tam často lepšie hlášky ako v hovorenom slove

140

Odpovědět

Hey Retard, give us back our friend :D
Masaker táto scénka :D :D

70

Odpovědět

"Řikáme jí Koulička protože si dává ráda do pusy koule" xDDD lol

203

Odpovědět

Tobě budeme říkat Morce protože si rád dáváš do pusy morčata :-P :D

261

Odpovědět

Já myslel že ten týpek se otrávil muffinama, to se mi ulevilo že tam měl jen aids.

190

Odpovědět

mám taký divný pocit,že by to kľudne mohla byť skutočnosť,a nie fikcia...

512