Software předpovídá vzhled ztracené dívkyThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:155
Počet zobrazení:9 551

V dnešní talkshow Today Now! se opět zaměříme na pohřešovanou dívku. Tentokrát specialista použije software, který dokáže zobrazit aktuální vzhled ztracené dívky. 

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Pokud jste pravidelnými diváky TodayNow!, určitě si pamatujete Tanyu Sharley a její příběh. Dívku z Clevelandu, která zmizela před čtyřmi lety. Nyní dávejte pozor, protože na vás spoléháme a chceme, abyste pomohli Tanye a její matce Ritě. - Děkujeme, že jste přišla. - Já děkuji vám. Budeme se snažit, abyste se se svou dcerou opět shledala.

S tím nám pomůže náš forenzní expert Douglas Molino. Co Douglas udělá, paní Sharleyová, je to, že vezme fotku vaší dcery, kterou jste nám poskytla a nechá ji digitálně zestárnout. Nemáme ponětí, jak po zmizení vypadá. Mohl bys nám vysvětlit, jak to funguje? Samozřejmě. Začneme s fotkou, kterou nám dala paní Sharleyová.

Taková milá dívka. Jako většina zmizelých by strávila většinu doby na ulici. Žila by jako tulačka. Takhle by vypadala rok po jejím zmizení. Můj bože. Pokud tuto dívku uvidíte, ihned volejte k nám do studia. Možná na někoho narazila, požádala o pomoc a oni jí pomohli. - To je možné.

- Myslím, že je to nepravděpodobné. Úřady jsou pro zmizelé největším nepřítelem. A ať už by se připojila k jakémukoliv gangu, určitě by jí zakázal jít na policii. To je pravda. Tady je Tanya v roce 2004. To je tak smutné. Je hladová a zoufale potřebuje peníze. Obarvila si vlasy na blond, aby zvýšila svou cenu na trhu jakožto dětská prostitutka.

Život prostitutky musí být pro malé děvče obtížný. Jen chci, aby se vrátila domů. Ty modřiny má od pasáka, Douglasi? Ano, aby si ulevila od bolesti, začala brát pervitin. A to zapříčinilo dramatickou změnu vzhledu. Neuvěřitelné. Diváci by se tedy měli dívat po mladé závislačce?

Je pravděpodobné, že po tom všem ve 14 otěhotněla. Pak jí její pasák přestal dávat drogy. Je dobře, že už je nebere. Můžeš nám ukázat, jak přesně teď Tanya na ulici vypadá? Jistě. Po její těhotenské dietní stravě sestávající z kuřecích křídélek vytažených z popelnic, má zhruba 13 kilo nadváhu, má na sobě otrhaný dres Clevelandu a nese dítě se žloutenkou v sáčku na odpadky.

Žádám všechny, aby se zaměřili na jednu specifickou věc. Na hluboký smutek v Tanyiných očích. Ten je tam zjevně vidět. Moc děkujeme, Douglasi. Jestli někdo z našich diváků poznává ten strašidelný, hluboký a sklíčený výraz této dívky, ať nám prosím zavolá do našeho studia.

Děkujeme za skvělou práci, Douglasi. Jen se snažím dát matku a dceru opět dohromady. Pomáhat lidem. O to nám tady všem jde. Díky, Douglasi. UŽ ZA OKAMŽIK: Jak proměnit kůlnu na domov pro vaše staré rodiče.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já tam teda slyšel thirteen, ne 14 :)

00

Odpovědět

Nechápu tohleto hledání dětí po 10 letech. Šance že je to dítě živé je nulová. Není lepší si udělat další? Jako chápu nějaké ty mateřské pudy ale 10 let? Když udělám všechno pro její nalezení po tom co zmizí... lze udělat víc? To už zavání nějakou psychickou poruchou.

1028

Odpovědět

Nulová? A co třeba případ Nataschi Kampuschové, která žila několik let uvězněná ve sklepě jednoho domu, ale podařilo se jí utéct? Byla nezvěstná sice "jen" osm let, ale to už k deseti není daleko. Naděje je vždycky.

44

Odpovědět

+Kath400Jo je. Ale lze někdo takhle unesenej najít? Velice těžko. Je to ztráta času. A i když se najde tak daná obět je vyřízena psychicky a mnohdy se chce vrátit ke svému únosci. Navíc dlouhodobých únosů je o dost méně než vražd kvůli znásilnění.

210

Odpovědět

+Kath400To je ale rozdíl Natasha byla coura, kdo jinej ma v 18 x-ty dite a prca za jidlo

27

Odpovědět

Bude lepší když ty mít děti nebudeš. A škoda že takový pudy nemá tvoje matka. Přeji ti jen to nejhorší a to i tvému ubohému plodu :-)

99

Odpovědět

+BokorafHezké přání někomu, kdo jen vysloví svůj názor. Ono když ti rodiče hledají 10-20 let dávno mrtvé dítě tak si zničí svoje životy, místo opětovné reprodukce. Kdybych měl díte tak jo taky ho budu přece hledat ale nevim hledat ho 10let? Normálně uvažujícímu člověku za pár let dojde že už je mrtvé a že nemůžu udělat víc tak proč si tim ničit život? Mimochodem tvoje doporučení abych neměl děti zcela ignoruji. Jo ale já nejsem 10 let zmizelej.. věřim že kdybych byl tak mě snad nebude furt hledat.

102

Odpovědět

+MorceKdyž ti zmizí dítě, máš zničenej život. Tečka. Věc, která nikdy nemůže být smazána. Ta představa, že je tvoje dítě ve sklepě nějakýho uchyláka ti nezmizí z hlavy ani po deseti letech, nezmizí ti z hlavy nikdy. "Normálně uvažující člověk" je ve tvém podání člověk, co zapomene na svoje dítě? Vzdá snahu nalézt to nejdůležitější ve svém životě? "Zaplácne" část sebe jiným dítětem, jako by šlo nahradit život? Oukej. Že maj lidi emoce.... fakt idioti.

11

Odpovědět

+BokorafPřej a bude ti přáno ;)

80

Odpovědět

Tak ono do desetiletého už jsi ty a stát investoval nějaký čas, takže by bylo dobré aby se to aspoň částečně vrátilo. Jinak souhlas, nechápu proč hledat nejaky batole, to má stejne rozumu jako kotata, a vsichni vime jak koncej nechteny kotatka

14

Odpovědět

:D Humor černý jako Zemanova duše. Skeč s vlastně stejnou zápletkou udělali i Cyanide and Happines: https://www.youtube.com/watch?v=5T03fGBnOjo

262