Jak si vybrat správného mužeThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:8 337

Mnoho žen má stejný problém. Randí v jednom kuse, ale většinou narazí na toho nepravého. Dostávají se tak do začarovaného kruhu špatných schůzek. Nevíte co s tím? Nebojte, poradí vám specialista a host TodayNow! Craig Wheedon

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz A teď trochu romantiky. Ženy už přečetly mnoho knih o vztazích. Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše nebo Až tak tě nežere. Přechází z jednoho destruktivního vztahu do dalšího. To se teď změní. Přivítejte Craiga Wheedona. Je autorem bestselleru Vzbuď se! Je to měňavec. - Vítejte, Craigu.

- Jsem tu moc rád, díky. Craigu, ženy často viní samy sebe, protože randí jen se špatnými muži. - Vy tvrdíte opak. - Přesně tak, Tracy. Venku je plno zábavných, chytrých a sexy žen. A přesto chodí s totálními blbci. Pak přečtou mou knihu a je to, jako by se probudily. Není to jejich chyba. Randí s jedním a tím samým mužem.

- Jen pokaždé vypadá jinak. - Je to měňavec! Podívejme se na všech 12 různých typů měňavců. Všichni nesnáší závazky a radši se promění, než aby čelili následkům. Měňavec lhář, měňavec kariérista... A ten, co neumí komunikovat. Kámošky mi o něm říkaly. Ten je častý. Celý týden jsme se ptali žen na jejich problém ve vztazích.

Pár jsme jich pro vás připravili. - Pomůžete jim? - Určitě. Poznala jsem přítele v baru a ukázalo se, že je stejně povrchní jako ten minulý. Pomoc, Craigu. Anno, probuď se! Je to měňavec. - Všichni jsou jeden muž. - Vzbuď se! Miluju to. Přesně tak.

Musíte poznat varovné signály. Nejčastějším je ten, že není připravený na nic vážného. V tu chvíli by mohl ukázat svou podobu ve formě reptiliána. Máme pro vás další, Craigu. Nevím, co mám dělat. Zkusila jsem už všechno. Po rozchodu s přítelem jsem randila s jeho bratrem, nejlepším kamarádem, s bratrem nejlepšího kamaráda, dalším bratrem a bratrancem. Co dělám špatně? Rachel, mám pro tebe tři slova.

Je to měňavec. - Smutné. - Co mají ženy jako Rachel dělat? Ať jdou na stránku craigwheedon.com a koupí si sprej proti měňavcům. Vy to neucítíte, ale měňavci to bude páchnout. Pokud ho to neodpudí, tak to nejspíš nebude měňavec, ale robot z budoucnosti přestrojený za člověka. Přečtěte si moji novou knihu Bacha, je to android Vychází příští měsíc.

Craigu, děkujeme, že jste dnes přišel. A teď tu máme inspirující příběh o páru, který překonal smrt syna tím, že si pořídil nového. PĚT DRUHŮ VÍN IDEÁLNÍCH KE SNÍDANI

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem poměrně zvědavá existence a nestihl jsem místní již zcenzurované dostaveníčko. A jako sběratel místní trollové slovesnosti mě zajímá o co tak nějak šlo. Pokud se někdo stal svědkem onoho incidentu, rád vyslechnu jehojí srdceryvné svědectví.

10

Odpovědět

Místní elitářstvo zasáhlo a promazalo diskuzi. Kde jsou ty časy, kdy zdejší webmasteři rozuměli srandě. :( Pamatuji si, že nebyl problém psát redundantní příspěvky, který měli pointu. Nevím jaký smysl mělo smazání příspěvku, které nebyli ani sprosté, hlavně že největší sprosťárny se tu nechávají.

120

Odpovědět

JaaJi, jakožto letitý diskutér a pamětník webu bys mohl vědět, že diskuze by měla být jednak slušná a jednak přehledná pro ostatní, jinak je odsouzena k záhubě. Když se tu objeví zničehonic asi 6 totožných komentářů, pokaždé od jiného uživatele, které nic nepřidávají a jen nutí uživatele scrollovat a dávat víc mínusů, tak je občas lepší s tím něco udělat...

56

Odpovědět

Chtěl bych nahlásit adminovi závadu - rozbili se Vám tu trollové.

Jediná pomoc je, že zajdete na můj web a objednáte si ode mě odpuzující sprej na kretény a nastříkáte ho pod každé video.

242

Odpovědět

ten koniec :D :D :D

70

Odpovědět

Představte si tu nádheru, že by The Onion opravdu běželo ráno místo Snídaně nebo Sama Doma....

240

Odpovědět

Muž by měl být k ženě pozorný. Měl by respektovat její přání, touhy, vyslechnout ji pokud potřebuje. Žena by měla mít v muži oporu, cítit jeho náklonost.
Žena by si měla nechávat nadhled pro mužské ego. Ale pokud se muž chová jako naprostý retard, tak je jasné, že retardem nebo hipstrem zůstane.
Aby byl vztah naprosto harmonický, jeden druhému musí dopřát čas na sama sebe, pokud budete druhého nutit dělat co nechce, tak je jasné, že nejste připraveni na vztah. Samozřejmě není lehké najít hranici, kdy už se budete odcizovat a vztah spěje k bodu mrazu, kdy plamen už dohasne. Na to se dá jen poradit mluvte, mluvte, mluvte a vnímejte co protějšek cítí.

1121

Odpovědět

Všechny rady špatné a zbytečné... je to měňavec! Probuď se, holka!

352

Odpovědět

+SpiralTypická nerovnoprávnost. To si myslíš, že takové názory nemůže mít muž? Nevím proč tak mínskujete. Ano, jiná doba, jiné vnímání hodnot, není se čemu divit. Ve spěchu, se kterým se musíme vypořádat, není místo pro city a vše se točí jen kolem materiálních hodnotách. Nemáš prachy, nejsi nic. Láska se mění v produkt.

52

Odpovědět

Dík pomohlo, zachránil si mi vztah se sestrou

200

Odpovědět

+Morcetyo morče, dávej pozor na peruanské kapely.

41

Odpovědět

+JaaJpozor je to chlap, zenska by neznala southpark reference, a v ruzove ulici to nebylo

30

Odpovědět

+RencolJen jestli to není jen další reptilianí-robo-měňavec...

20