Je stres skutečný, nebo jste jen blázni a všechno je to ve vaší hlavě?The Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:5 393
Spousta lidí se v dnešní době stresuje a má depky, ale jsou to vůbec skutečné stavy, nebo si to lidé jen vytvořili v hlavě?

Přepis titulků

Neustálé podněty moderního života vás mohou psychicky i fyzicky vyčerpávat, ale je stres opravdový, nebo jste jen slabí a trapní? Vítejte u Celého těla. CELÉ TĚLO Zvládání všech vašich povinností vám může způsobit pocit uvěznění a úzkosti. Ale to, co nazýváte stresem, je jen příznakem vaší osobní slabosti. kvůli které neumíte fungovat normálně jako ostatní lidé. Ten pocit, když se vám špatně dýchá z těžkostí vašeho života, ten pocit máte jen vy.

Ostatní jsou úplně v pořádku. Myslíte si, že byste se měli cítit špatně z rozchodu nebo z velkého projektu v práci, ale tak normální lidé na takové věci nereagují. Žádný z kolegů se nebojí, že dostane padáka, nikdo z vás není naštvaný kvůli vztahům s rodiči, jen vy.

Život přináší stejné problémy všem. Tady je normální osoba, která se s problémy vyrovnává, a tady jste vy, vůbec to nezvládáte, i když ostatním to problém nedělá. Když se tělo potýká s těžkou situací, vůbec se nenapne a neprojeví se známky nervozity. To jen vy. Protože jste srab, nezvládáte život. A to se musí změnit. Zhluboka se nadechněte.

Není to skvělé. Takhle se cítí všichni celý den, kromě vás. Je to tak lehké. I u velkých problémů, jako je Warrenova nemoc, proč se tolik staráte? Vždyť nebojujete ve válce. A i ti, co bojují, to tolik nehrotí jako vy. Máte pocit, že vás problémy a překážky ničí, ale dobrá zpráva je, že ne. Nic není problém, problémy nejsou skutečné.

Existují jen proto, že na ně myslíte. A tato vaše slabina vám přináší skutečné problémy. Nespavost a vysoký krevní tlak, s tímto nemá problém nikdo jiný. Takže pokud se chcete zbavit toho vašeho vymyšleného stresu, musíte si uvědomit, že největší vada na vás jste vy. Stres a úzkost můžou způsobit vysoký krevní tlak. Což je nejčastější problém v Americe. Desítky milionů lidí tím trpí.

A bez kontroly může vést k srdečním problémům, dokonce i k mrtvici. Jak vyřešit takový vážný problém? Zjistili jsme, že vysoký krevní tlak vyřešíte krvácením všude kolem. Vysoký krevní tlak vzniká, když srdce musí pracovat přesčas, aby pumpovalo krev do žil. A k tomuto přepětí dochází kvůli tomu, že jste to nijak neřešili, máte v sobě prostě příliš mnoho krve. Naštěstí stačí rozevřít žíly a nechat krev vytéct, aby se tlak uvolnil. Budete k tomu potřebovat jen ostrý nůž, provaz a savý ručník na později.

Nejdříve si vyberte pohodlné křeslo. Potřebujete místo, kde můžete relaxovat a pomalu sklouznete do temnoty, také si můžete pustit klidnou hudbu, než se rozříznete. Jakmile se usadíte, najděte tu nejlepší žílu na vaší nedominantní ruce. Utáhněte provaz, aby byly žíly lépe viditelné a taky aby se zvýšil průtok krve, abyste ji co nejrychleji dostali z těla. Umístěte čepel v úhlu od 15 do 30 stupňů, abyste uvolnili co nejvíce té zlé krve z vašeho těla, poté se zhluboka nadechněte a pomalu rozřízněte žílu podélně.

A to je vše. Teď ta zbytečná krev, která zatěžovala vaše srdce, vyteče a měli byste cítit zlepšení téměř okamžitě. Také mám ráda bylinkový čaj, který můžu upíjet, zatímco mě polévá hřejivý pocit a má krev pomalu pokrývá podlahu. Ne všichni mají rádi nože a řezání se.

Pokud to tak máte i vy, pořiďte si sklenici s pijavicemi pro delší a klidnější krvácení. Měsíční upouštění žilou může snížit vaši šanci na srdeční nemoc o 50 %. A jako bonus možná shodíte nějaké to kilčo. Cvičení je důležité pro uvolňování stresu a pro udržení zdravého srdce. Ale všichni víme, jak je těžké dělat cvičení, když máte den narvaný cvičením. Takže tady jsou cvičení na zlepšení síly, zatímco děláte provaz. Lahve s vodou mohou posloužit jako závaží pro ruce.

I když to vypadalo, že máte čas jen na provaz. Jumping jacks je lehké provádět doma a jsou skvělé pro metabolismus a vytrvalost. Nejlepší na tom je, že můžete kdykoliv přestat a udělat provaz. Máte pocit, že musíte vynechat cardio při hektickém dni, kdy si protahujete nohy? Ale posilovací lano vám může pomoct, a ještě při tom spálíte vztek a agresi. Nemůžete mít zdravé tělo bez zdravé mysli. Proto je důležité najít si čas na meditaci, zatímco děláte provaz.

I pět minut, kdy na nic nemusíte myslet a zrelaxujete se, může udělat rozdíl. Věřte mi, vaše tělo vám za to poděkuje. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepší motivační video pro všechny ty mileniálový podělený k***y.

02

Odpovědět

A nejhorší na tom je, že to není vtipné

20

Odpovědět

Asi nejhorší video, co jsem kdy viděl, vtipnost nulová a lidi, kteří jsou ve stresu, by to mohlo spíš zmást, pokud by nevěděli, že se jedná jen o parodii. Na to aby to šlo rozeznat, je to prostě nevtipné.

82

Odpovědět

Vydržela jsem cca minutu videa. Jako člověku s depresemi se mi na tohle extrémně špatně dívá, protože to co ta ženská říká a jakým způsobem to říká je přesně to, co se v depresi děje v hlavě... Vaše hlava vám říká, že jste slabý idiot a ostatní lidé nejsou takoví slaboši a že si za každou věc můžete sami. Umře vám zvíře? Vaše hlava je schopná vám nakecat, že jste zodpovědní a v podstatě jste ho zabili i když to byl pes co s vámi žil 17 let plnohodnotný život. Vím, že to má být satyra, ale je to jak ztělesnění toho depresivního alter ega co na vás mluví, když je vám opravdu špatně. Takže chápu to hodnocení pod 70%, i když sama jsem raději hodnocení nedala.

92

Odpovědět

xanaxcaci k....vi hodnoteni

02

Odpovědět

Tohle až moc uhodilo hřebíček na hlavičku :D

112

Odpovědět

Onion som mal rád

46

Odpovědět

A čím to, že už nemáš?

00