Jennifer Aniston adoptuje z AfrikyThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:351
Počet zobrazení:5 038

Řady celebrit, které hledají nejnovější přírůstek do rodiny v zahraničí, se nepřestávají rozrůstat. V případě Jennifer Aniston, která zrovna dokončuje proces adopce, ale nejde o přírůstek tradiční.

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Za chvíli se dozvíte co dělat, když se vaše dítě moc potí. Další celebrita si v Africe pořídila nový přírůstek do rodiny. Jennifer Aniston dnes v Etiopii podepsala dokumenty pro adopci 33letého muže jménem Nagasiho. Jen se pro pomoc s adopcí obrátila na jednu americkou agenturu, která Nagasiho našla v sirotčinci, kde si přivydělával jako údržbář. S podrobnostmi už se nám hlásí naše vlastní reportérka Alex Blair.

- Zdravím. - Pro Jen to vypadá slibně. Pravda Tracy, její rodina a přátelé jsou nadšení, že Jen bude konečně moct s někým sdílet svůj život. Roky se marně snažila získat muže přirozenou cestou. - A už není nejmladší. - Přesně tak. Když si Jen uvědomila, že v USA muže nenajde, začala se poohlížet po alternativních zdrojích a tak se dostala k adopční agentuře.

Vsadím se, že z ní byl úplně unešený Ne tak úplně. Nejdřív se trochu styděl, ale Jen to neodradilo. Prý ho popadla za ruku a řekla: "Teď už budeš navždycky můj. Nikdy tě nenechám odejít." Je tak sladký! Fotky jsou z výletu, kdy ho Jennifer vzala do přírodní rezervace v Keni. - Už vypadají jako rodina! - Roztomilé. Slyšel jsem, že Nagasi Jen nedávno udělal menší scénu?

Podle přátel Jen se na ni Nagasi zlobil, protože se chtěl vrátit domů za svojí rodinou. Jen mu poručila jít do jejího pokoje a zůstat tam s ní pár dní, dokud se neuklidní. Je důležité hned na začátku stanovit hranice. Na Jen se ale kvůli celé adopci snesla i vlna kritiky, není to tak? Ano, a to kvůli tomu, že Nagasi má v Etiopii manželku a dvě děti. Jen ale pro celou vesnici založila hodně velkorysý charitativní fond.

- Já ji miluju! - Přejeme jim hodně štěstí. - Děkujeme za zprávy, Alex. - Já děkuju. Tohle je už podruhé, co se Jennifer Aniston pokusila získat muže v zahraničí. Loni se pokusila do USA propašovat 21letého pěstitele rýže z Kambodže, který cestou tragicky zemřel v přepravním kontejneru. - Nemá ona smůlu? - To rozhodně má. Po přestávce budeme mluvit s naším šéfkuchařem Adamem Scottem, který pro nás monitoruje násilí v Afghánistánu.

DÁLE UVIDÍTE: JAK ZBAVIT VÁŠ BENZÍN OLOVA

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

heh, to hrozně zavání bulvárem, si z ní dělají srandu..

00

Odpovědět

Hlavně aby jí ho nakonec zase nepřetáhla Andželína.

190

Odpovědět

to už zavánělo trochu škodolibostí nebo bulvárem, ale sranda to je :)

190

Odpovědět

šefkuchar ktorý bude monitorovať násilie v Afganistane :D To ma dostalo :D

195

Odpovědět

Fotky jsou z výletu, kdy ho Jennifer vzala do přírodní rezervace v Keni. :-))

Bomba. Ty celebrity jsou fakt na hovno, a je dobře, že se o tom mluví :-)

196

Odpovědět

Tohle bylo trošku slabý

1855

Odpovědět

Upřímně!
Hned bych se nechal adoptovat Anistonkou. :D

197

Odpovědět

Chuděra Jennifer :D

196

Odpovědět

Spíš chudák Nagasi - nevypadal příliš nadšeně :D

185

Odpovědět

+BurgJen je větší chudák - vždyť jí minulý milenec umřel při převozu v dopravním kontejneru! :(

190