Krmáky - v USA začala revoluce ve stravováníThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:445
Počet zobrazení:5 989

Společnost Yum! Brands přišla s revolucí ve stravování - "krmáky". Jde o speciální sáčky s rozmělněnou potravou, které se přichycují k hlavě a zákazníci tak mohou pohodlně jíst, aniž by museli vyvinout jakoukoliv námahu.

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Fast foodový kolos Yum! Brands přišel tento týden s produktem, který může změnit stravování v USA - fast food krmákem. Ode dneška si zákazníci budou moct tuto praktickou novinku objednat v řetězcích KFC, Long John Silver's, Taco Bell a Pizza Hut. Jezení při chůzi nikdy nebylo snazší! Zákazníci nám pořád říkali: "Miluju vaše jídlo, ale k jeho snědení musím vynakládat příliš námahy."

Proto jsme přišli s krmáky, díky nimž máte horké jídlo přímo u obličeje. Obsah krmáků je vytvořen rozmixováním oblíbených pokrmů, čímž vznikne chutný snadno konzumovatelný produkt. Tohle je krmák s kuřecím burritem. Občas se mi nechce hýbat rukama, takhle si to jen nasadím a mám jídlo hned u pusy, takže nemusím používat ruce.

Inovativní distribuce jídla pomocí krmáků odstraňuje nutnost žvýkání a přerušování jídla kvůli dýchání. Yum! Brands uvádí krmáky na trh jako řešení vhodné pro pracovně vytížené lidi a všechny, co chtějí ušetřit čas. Když připlatíte 50 centů, přihodí do toho i pití, které už nemusíte pracně sát brčkem. Rodiče si pochvalují pohodlí krmáků pro děti. Yum!

Brands vidí reálně možnost, že se v budoucnosti krmáky stanou standardní formou stravování v USA. Pořád hledáme efektivnější způsoby jak naše jídlo nacpat zákazníkům až do chřtánu. Navíc je to zábava, můžete mít klidně snídani, oběd, večeři i zákusek naráz a navíc to máte přímo u pusy. Brzy se představí i verze krmáků určená pro zákazníky jedící přímo v restauraci, krmná koryta pro celé rodiny.

Pro zákazníky v autech budou nově u okének pro výdej jídla instalovány krmné hadice, které budou projíždějícím zákazníkům rozmělněnou potravu stříkat přímo do úst. NOVÁ KNIHA POJEDNÁVÁ O ÉŘE SKANDÁLŮ V BASEBALLU V LETECH 1895-2008

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevim jestli si dělaj p***l nebo to myslí vážně. Pochopila bych to jako srandu v telce na 1. dubna. Každopádně krmit se jako kůň z pytlíku je dost ponižující. Ale amíkům je to asi fuk, hlavně že maj plnej teřich :-P

05

Odpovědět

Ty vážně nevíš, jestli si dělaj srandu??? Omg, je to The Onion. Samozřejmě, že to myslej vážně.

20

Odpovědět

Pizza z mrazáku je nevýživná a nedá se jíst.

184

Odpovědět

dneska nějak přežluceno :D

181

Odpovědět

no ted sa smejeme, ale co kdyz to nekdo vezme vazne a za par let to bude realita.. :)

212

Odpovědět

k***a, tak takové koryto bych bral...:D

1822

Odpovědět

ne, že by to nebyla sranda, ale celou dobu mi z toho bylo na zvracení, tfuj :D

225

Odpovědět

chce to posunout titulky výš - unikají nám závažné zprávy :D

191

Odpovědět

Meanwhile in Africa... :D

183

Odpovědět

Ten opatlanej bagřík :D

191

Odpovědět

Ale to je nechutný :-) Vtipný každopádně, ale nechutný.

192

Odpovědět

God bless America!

192

Odpovědět

God smash America! :D

195

Odpovědět

Ja příhodné,včera jsem koukal na Super Size Me . :)

182

Odpovědět

Já ta hovádka žeru...:D

183