Lekce zvládání stresuThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:6 043

TodayNow! jsme se nedávno dozvěděli, jak zvládat stres při řízení automobilu. Dnes se od expertky Christiny Eckardové dozvíme, jak překonat stres z nedostatku financí.

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Později zjistíte, jak roztáhnout vagínu bez porodu. V dnešní ekonomické situaci je těžké zvládat stres spojený s nedostatkem penězi. Na pomoc nám přišla Christine Eckerdová, aby nám poradila, jak zvládat stres. Zdravíme, Christine.

- Zdravím. - Jsem ráda, že tu jste. - Asi se brzo zblázním. - To teda. Nejprve se naučíme vizualizovat problém. Je to jednoduchá metoda snižující stres pouhou vizualizací vaší úzkosti. To zní snadně. Nejprve si představím svůj stres z nedostatku peněz jako to nejohavnější stvoření.

Představuji si škaredou, oplzlou příšeru s křivým nosem a mastnými černými vlasy. Je děsivý. Říkám mu Chmaták. Je to lakomá příšera, která chce všechny mé úspory. Zavřete oči a představte si ho. Tady je. Myslete na problémy, které vám způsobuje.

Vymyslel ty úroky, které platíte z účtu. Bere vám práci, protože Chmatáci najímají jen své druhy. Chci se ho zbavit. Představte si, jak pomalu mizí. Jako hromádka popela odfouknutá čerstvým vánkem větru. A teď jste na poklidné louce plné lilií svíjejících se ve větru.

To je hezké. Nechtějí mě zmást ani okrást. - Funguje to. - To je úleva. Jsem uvolněná. Tato metoda funguje i na ostatní typy stresů? Přesně tak. Řekněme, že jste se pohádali v práci.

Vemte ten sociální stres a představte si ho jako Bláboláře. Bláboláře? Dívejte na to. Představuje negativní energii, kterou vyzařují lidé se špatným přístupem. Lidé, kteří se rádi hádají a mají protivný hlas. Tenhle stres je všudypřítomný.

- Ano. - Číhá všude jako krysy. A kvůli nim občas nezabere ani meditace. Dostaňte se ze stresu a udělejte něco pro sebe. Cvičte. - Pravda. - Po józe se vždy cítím skvěle. Chodím na dlouhé procházky uprostřed noci a hážu zapálené lahve do oken. Nebo se vplížím dovnitř a zapálím závěsy, zatímco spí.

Zacvičit si, zapotit se a zbavit se stresu. Christine, děkujeme za návštěvu. - Díky. - Skvělé rady. Všichni si pořiďte její novou knihu Řešením je zabít všechny Chamtivce. Najdete ji v knihkupectvích. Až se vrátíme, zjistíte, že na sex po 40 vám nemusí být 40.

JAK UDRŽET NÁZORY VEŘEJNOSTI MIMO VÁŠ DOMOV

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

bolo by to dokonale ak by v nazve knihy bolo Final Solution :-D :-D :-D :-D

00

Odpovědět

Ten židák :D

10

Odpovědět

Kotleba approves!

150

Odpovědět

Představte si znásilnování našich žen,sraní na hřbitovech v Srbsku,sraní v autobuse v madarsku,teroristické útoky po celé evropě,výcvikový tábor ISIS v Bosně a vyobrazte ho v Refudžíkovy

629

Odpovědět

Muslimové přeběhnou německou hranici a začnou tancovat, zpívat, jásat ........... Jde okolo stará babička a ptá se: “Chlapci, copak to slavíte ?” A jeden muslim odpoví: “Slavíme a radujeme se, už nás muslimů žije tady v Německu 8 milionů babko !!!” Babka se zamyslí a povídá: “Já bych se tak neradovala mládenci, ono to není až zas tak dávno, co tady žilo víc jak 10 miliónu židů ........”

215

Odpovědět

Zdá se mi to nebo opravdu nabádají širokou veřejnost ke genocidě židů? Sorry jako, ale něco takového by tady být nemělo.

455

Odpovědět

Nezdá se ti to, nabádají. Už se to nedá zastavit. VČ jsou plně pod kontrolou amerického KKK a podobných antisemických videií bude přibývat.

180