Maybelline představuje nový produktThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:8 801

Dámy, už vás nebaví zdlouhavé vysedávání před zrcadlem jen proto, abyste vypadaly krásně? To vše je minulostí. Díky novému produktu od Maybelline ušetříte nejen čas, ale i nervy. 

Přepis titulků

Konečně je tu produkt, který všichni chtěli. Maybelline uvedl dlouhoočekávanou gumovou masku pro ideální ženu. Maska z latexu s falešným make-upem zakryje celý obličej. Jednoduše ji natáhnete a máte nový vzhled odpovídající západním představám o kráse. Vylezete z postele, natáhnete krásnou latexovou masku přes váš obličej a můžete vyrazit do práce. Zapomeňte na korektor, pudr, tvářenku nebo řasenku. Během sekundy můžete být krásná podle společenské normy.

Revoluční kosmetická maska obdržela nadšené ohlasy od profesionálů i zákaznic.. Chválí si kontury masky a snadnou aplikaci na tvář. Je to skvělé. Rozdíl poznáte ihned. Hned při prvním použití se mi zmenšily póry a odstín pleti byl rovnoměrnější. Všechny ty malé vrásky, nedostatky a vady, které dělají mou tvář unikátní, zmizely. Ani se nepoznávám.

Neznám lepší a jednodušší produkt. Prodej masky předčil očekávání. Za týden se prodalo přes 25 tisíc kusů. Maybellin slaví s tímto jednoduchým produktem velký úspěch. Malování mi moc času nezabere. Ale teď stačí jen natáhnout masku a je to. Najednou jsem atraktivní. Teď mám víc času na výběr oblečení, ve kterém budu vypadat huběne a přijatelně.

Je krásná s maskou i bez ní. Někdy ani nepoznám, že ji nosí. Je ale hezké, že se jednou za čas upraví.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

YUUK

00