Nová funkce aplikace UberThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:7 295

Lidé, kteří rádi využívají alternativní způsoby dopravy se mohou těšit na zcela nový zážitek z jízdy. Aplikace Uber představuje novou funkci, která se již využívá v několika městech. Jaké funkce a možnosti toto vylepšení přináší?

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Všichni mluví o nové aplikaci pro řidiče. Uber přichází s novou funkcí, která dovolí uživatelům řídit jakékoliv auto a dostat se tak na cílové místo. Funkce se jmenuje ChyťSi Uber. Lokalizuje vozidla, která jste schopni zastavit, vyhodit z nich dočasného řidiče a zmocnit se auta.

Novou funkci si budou moci pořídit uživatelé, kterým nevadí příplatek za okamžité pohodlí. Jedinečná příležitost. Naším úkolem v Uberu je, abyste mohli převzít kontrolu nad vaším cestováním. Stůj co stůj. Můžete si vybrat auto podle daných parametrů. Například druh auta, jak silný nebo slabý je řidič vozidla...

Ujišťujeme se, že každému uživateli může být auto odebráno kdykoliv a bez varování. To dělá Uber výjimečným. Této nové služby se již v několika městech využívá. Jen zkouším něco nového. S Uberem již nějakou chvíli řídím... - Uber?

- Cože? Ne. Sám jsem to vyzkoušel a byla to skvělá jízda. Zastavil jsem auto, řidiče vytáhl holýma rukama. Teď je mrtvý a auto je moje. Příště se podíváme, jestli budoucnost televize vězí v malých TV, které si rozdrtíte do pití.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To uz tu bylo Prémiová verze Uberu

30

Odpovědět

asi si konecne ten Uber taky stahnu:)

00

Odpovědět

Ten podnikatel není náhodou náš admin Bugher0? :-P D:

160

Odpovědět

BugHer0 vypadá víc roztomile

62

Odpovědět

Myslím že tohle video už jsem tu viděl, ale protože je dobré tak mi to ani nevadí :)

92

Odpovědět

Jo. Ale tady jsou ve videu slova typu "kterýkoliv", v tom druhém zas "kterýkoli", takže si každý může vybrat, co mu je bližší. :) Jinak na konci vážně místo "vytáhl z auta" říká "uškrtil".
Prémiová verze Uberu

Jinak myslím, že kdyby ti lidi ve videu měli zapnuté bezpečnostní pásy, trochu by to Uber ztížilo. ;)

80

Odpovědět

+RyelTak to jsem vážně přehlídl :) díky za upozornění :)

50

Odpovědět

Proč jste zcenzurovali to uškrcení?

90