Nový datadisk World of WarcraftThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:498
Počet zobrazení:6 874

Video z dílny The Onion. Tentokrát nám předvedou nejnovejší datadisk ke hře World of Warcraft. Přesvědčí nás o tom, že Blizzard ještě rozhodně má možnosti, jak populární hru rozšířit.

Přepis titulků

Hráči počítačových her slaví, jelikož je v obchodech k prodeji nový datadisk k popularní online hře World of Warcraft. Více k tomu v "Technologických novinkách". World of Warcraft má již 9 miliónů hráču po celém světě. Mnozí z nich tvrdí, že stráví u hry každý týden stovky hodin. Zde v kancelářích společnosti Blizzard vývojáři tvrdí, že se hráčům určitě bude líbit nový datadisk World of World of Warcraft.

Vice-prezidentem společnosti je Jonhatan Parrish. World of World of Warcraft umožňuje hráčům to, co rádi dělají ve svém reálném životě, což je právě hraní hry World of Warcraft. Programátor Blizzardu Tom Bolgman nám předvede, jak hra funguje. Teď hraju za postavu nazvanou Greg, která hraje World of Warcraft za gnóma rogua na levelu 3. Takže já teď stisknu svou šipku dopředu a on tak stiskne také svojí šipku dopředu, což přiměje postavu na jeho obrazovce, aby šla dopředu.

Tahle hra vám umožní být v kůži někoho, kdo si představuje, že je v kůži elfa, mága nebo trolla. Odezva hráčů byl skvělá. První den od vydání se prodalo celých sto tisíc kusů. Mou postavou je ten největší fanoušek World of Warcraftu v celém světě World of World of Warcraft. Hra slibuje povznést realističnost na úroveň, kterou jste dosud ještě neviděli. Teď stisknu ALT + SHIFT + 7, což způsobí, že si moje postava začne číst dohodu o používání a licenční smlouvu.

A je to zábava hrát za postavu, která je vlastně naprosto ztracená ve fantasy světě. Grafika je úžasná. Je opravdu revoluční. Když se dívate na obrazovku, tak doopravdy věříte, že jste někde v suterénu a dívate se na obrazovku. Při každém zvuku klapnutí klávesnice si říkáte: "Panebože, to zní fakt jako klapání na klávesnici, které znám z mé vlastní zkušenosti, když mačkám klávesy." Díky velkému úspěchu hry se Blizzard již zabývá dalším datadiskem, který plánují vydat na podzim 2009.

Fanoušci zbožňují World of World of Warcraft a víme, že určitě chtějí, aby si hru mohly zahrát také jejich postavy, takže jsme již začali pracovat na World of World of Warcraft of World of Warcraft. Pro The Onion, Jeff Tate. Zpět k zprávám. Muž z Atlanty, napadený štěnětem pitbula, popisuje tento roztomilý útok. V této hře si můžete přispůsobit svou postavu zcela dle libosti, takže mé postavě je přes 20 let. Pracuje ve společnosti, která vytváří videohry.

Je vážně dobrý v řešení rébusů. Vaše postava dokáže udělat cokoli, co dokáže opravdový člověk, hrající World of Warcraft. Takže prakticky neexistují žádná omezení. Nejhorší věc, která se vám ve hře může stát, je, když vaší postavě vypadne internetové připojení. Potom musíte nechat svou postavu zavolat poskytovatele internetu... Překlad: Jaecen Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (75)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vaše postava může dělat cokoliv - kromě toho že by měla sex :)))

211

Odpovědět

BLBOST

1920

Odpovědět

Pane bože, každý kdo nechápe že je to recese, ať se jde zahrabat.

201

Odpovědět

droid - troll detected ! :D

193

Odpovědět

00:23 - Mnozi z nich tvrdi, ze stravi u hry stovky hodin tydne

Asi se prerek, asi myslel mesic, protoze tyden nema nekolik stovek hodin..

Ale jinak si myslim, ze tenhle datac stahne wowko hodne dolu

1956

Odpovědět

Píčusové vyjebaný.....polibte mi p***l z***i ! Vyližte si retardi :P

1949

Odpovědět

kokos :D ze americanka osukala 15 rocneho :D

191

Odpovědět

Američanka čelí žalobě za sexuální zneužívání ve World of Warcraft

http://tn.nova.cz/magazin/hry/kuriozity/americanka-celi-zalobe-za-sexualni-zneuzivani-ve-world-of-warcraft.html

192

Odpovědět

Ehm nice joke, a warcraft ma už 12 milionu platicich uctu ... takže to video muže byt vic než rok stare ...

193

Odpovědět

jako ten World of World of warcraft to ktomu dodat vetsiu kktinu som este nevydel= D ze mam kukat cez 2 obrazovky aby som vydel svoju postavu jo ? =D Blizzard dela kktiny chcem len ten cata a budem spokojny =D

1824

Odpovědět

WoWoWoWoW = World of World of Warcraft of World of Warcraft TO CHCU

192

Odpovědět

9 milionu :D a dalsich 10 mil na freeckach :D

201

Odpovědět

WOWOW tak to je haluz XD

191

Odpovědět

Je tam stovky hodin týdně ne denně.

192

Odpovědět

MAm dost! :D pry ze spousta lidi u te hry stravi stovky hodin denně :)))

194

Další