Nový lék na přehnaně dobrou náladuThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:309
Počet zobrazení:7 171

Po sérii několika přešlapů se vracíme ke klasické zpravodajské relaci Onion. Také vám lezou na nervy vaši přátelé, kteří se věčně usmívají, snaží se vám někoho dohodit a celkově oplývají až přehnaně dobrou náladou? Tak vyzkoušejte Despondex. Devět z deseti lékařů tvrdí, že vaše problémy zaručeně vyřeší.

Přepis titulků

Dnes vstupuje na trh historicky vůbec první depresivum. Despondex byl schválen Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv a měl by pomoci přibližně 20 milionům Američanů, kteří jsou až přehnaně veselí. Testy prokázaly, že vás tento lék zbaví řady příznaků včetně hlasitého pištění způsobeného tím, že vám volá kamarádka, používání fráze "lážo plážo" a přehnaného objímání. Doktor Alman Wei prohlásil, že jde o velký úspěch v boji proti přehnanosti.

Když máte dobrou náladu jednou za čas, nic se neděje. Na to máte právo. Tenhle lék je pro ty, kteří vidí neustále všechno růžově. Eva Hendry z Connecticutu se přihlásila do zkušebního programu a Despondex šest týdnů užívala. Neustále jsem všem říkala, jak jim to sluší a nosila jim dárečky. Na každého jsem se furt culila.

Nedocházelo mi, že to jde i bez toho. Eva vůbec netušila, že leze její otravně veselá nálada všem na nervy. Věčně jsem s Jeffem chtěla jet na kole do botanické zahrady, i když mi dal vždycky košem. Pořád se usmívala, a já nevěděl, jak jí mám pomoct. Nechápala jsem, proč se nikdo jiný nesnaží dát mé nezadané kamarády dohromady. Teď už vím, že jsem byla nemocná.

Potřebovala jsem lék. Despondex prý Evě zachránil manželství. Teď můžeme s Jeffem zase vysedávat na gauči a dívat se na seriál, který ani jednoho z nás nebaví, jako normální páry. Někteří ale namítají, že nejde o žádný zázračný lék. Například Michael Pelosic z Kalifornské univerzity tvrdí, že se dá u většiny pacientů dosáhnout obdobných výsledků, když se jim předepíše javorový sirup, toustový chléb a přísný zákaz cvičení.

Doktor Wei mu ale oponuje. Musíme upustit od zažitých stigmat a dopřát těmto individuím náležitou lékařskou péči. Přišli jste s nimi už někdy do kontaktu? Mně z toho málem jeblo. Lékaři odhadují, že by mohl lék zapříčinit až 40% úbytek maškarních a tematických oslav na území USA. ZA CHVÍLI Obama chce kvůli úspoře energie provést tepelnou izolaci státních hranic.
 

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

error

00

Odpovědět

Díky za upozornění, opraveno :)

00

Odpovědět

Je to super :D a nejlepší na tom je, že opravdu existují léky, které jsou opakem antidepresiv. Jsou to tzv. antimanika =dysforika = stabilizátory nálady. Například lithium

20

Odpovědět

Já bych jim předepsal sledování Televizních novin na Nově 1× denně :-D

220

Odpovědět

Toto pustiť v našich TV tak verím tomu, že na druhý deň sa niekoľko ľudí na to opýta v lekárni a babky budú mať o čom klebetiť

180

Odpovědět

Hezké, ale co mě dostalo byl dovětek s Obamou :)

210

Odpovědět

Nechcem ich uraziť, ale také lieky sú a aj tá choroba, resp symptóm - nazýva sa to mánia

212

Odpovědět

"Mě z nich málem jeblo"
Tak to byla řádná do bránice :-D

691

Odpovědět

U zpravodajství z Onionu by bylo fajn mít dvoje nezávislé titulky.
První tyhle kalsické a druhé, překládající ty short news dole. Dvojitá porce zábavy na jednom videu. :)

300

Odpovědět

Někdy stačí jen přečíst nadpis videa, aby mě The Onion rozesmáli :D

60

Odpovědět

to bych zavedl... koho nese*ou ti věčně optimističtí lidé... to je věčně "Ber to z té lepší stránky, úspěšně jsi to nedal"... "Je jedno kolik, času a peněz jsi do toho investoval, hlavně že jsi to zkusil"... "Sice bydlíš pod mostem, ale hlavně že jsi zdravý"......................

469

Odpovědět

ten Obama :D

230

Odpovědět

K tomu závěru jen - Thanks Obama!

240

Odpovědět

The natural way to feel shitty: junk food and sitting on your ass... heh

202

Odpovědět

tentokrát typický onion

jejich zpravodajství je vždycky nejlepší část a opět zabodovali

901