Nový lék proti obezitěThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:9 833

Svádíte neustálý boj s nadváhou a nevíte jak z toho ven? Váš boj může být brzy u konce. Již příští týden se v lékárnách objeví Hallucex. Revoluční lék proti obezitě. Pro více informací sledujte Onion News.

Přepis titulků

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil Hallucex. Nový druh léku proti obezitě. Pomáhá proti přejídání se tím, že vytváří hrozivé halucinace, kdykoliv je poblíž jídlo. Narozdíl od ostatních léku nezrychluje metabolismus a nereguluje příjem tuků. Hallucex se zaměřuje na mozkovou kůru. Stimuluje části mozku řídící strach a vizuální recepci. Testované subjekty nahlásily nevídaný pokles chuti k jídlu a velký úbytek váhy.

Pouze 18 % testovaných má noční můry a následnou srdeční zástavu. Chcípni, chcípni, chcípni! Nadměrné svačení a velké porce jsou příčinou nadváhy. Hallucex eliminuje tyto problémy. Nutí vás jídlo vyhodit nebo spálit. U tučných a sladkých jídel má ještě větší efekt. Jablko vypadá jen jako kdyby mělo tesáky. Milkshake bude vyhrožovat vám i vaší rodině.

Předchozí verze léku byly moc silné. Testované subjekty přestaly věřit, že jídlo existuje nebo chtěly sníst všechno jídlo na světě, aby mu nedovolily zničit lidskou rasu. Ne, nerozumíte tomu! Musím to udělat! Někteří chtěli s jídlem i vyjednávat. Mrzí mě, jak to dopadlo. Ale takhle to dál nepůjde.

Hallucex vyplní regály již příští měsíc. Výrobci s novou reklamní kampaní věří, že se Hallucex stane nejpopulárnějším lékem. Máte někdy pocit, že je jídlo až moc blízkým přítelem? Hallucex vám pomůže. Jedna tableta denně vám pomůže dát jídlu navždy sbohem. Hallucex.

Představte si vaše hubenější já. Pro Lab Report, Aisha Patelová. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Celkově za mě = výbrorné! Doktorů za sklem jsm si všiml až napotřetí! :D
"Melancholik" = Tvůj koment mě potěšil! (y) :D

10

Odpovědět

Už vidím jak by to rusaci žraly po kilech a jídlem si zpevňovali své tvrdé osobnosti.

61

Odpovědět

Geniální, to bych potřeboval.
110 %

50

Odpovědět

najviac sa mi páčili tí doktori za sklom ako to nevydržali a smiali sa :D

150