Nový Prius Solution zachraňuje planetuThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:333
Počet zobrazení:4 999

Dnes volně navážeme na diskuzi o budoucnosti automobilového průmyslu, která se tu nedávno objevila. Trendem je, aby byla vozidla co nejšetrnější k životnímu prostředí. Toyota tvrdí, že nový Prius Solution je tím "nejzelenějším" existujícím vozidlem vůbec. Jaké je jeho tajemství?

Přepis titulků

Výrobci aut se už nějakou dobu soustředí na zelenou energii, ale Toyota tvrdí, že nejnovější Prius je tím k životnímu prostředí vůbec nejšetrnějším. Jeho tajemství? Zabije řidiče. Auto nese název Prius Solution. Když řidič do vozidla nasedne, dveře se automaticky zamknou a pás jej připoutá k místu. Nastane okamžik pro revoluční eko-hrot, který prorazí řidičovo srdce a plíce. Reklamy na tento model zdůrazňují, že jde o jediné existující auto garantující snížení karbonové stopy řidiče na nulu.

Nejnovější model je zároveň tím nejzelenějším. Prius Solution. Když jste po smrti, nemůžete znečišťovat. Více než 1 000 ekologicky smýšlejících Američanů si Solution již předobjednalo. Pokud vám alespoň trochu záleží na téhle planetě, je to jasná volba. Proč kupovat auto, které vás nezabije? Model ale čelí i kritice. Ti Toyotu kritizují za to, že k výrobě smrtících hrotů Solutionu nebyl použit recyklovaný materiál.

Toyota naopak argumentuje přednostmi jako Family Solution, které zabije až šest lidí najednou. Těla jsou navíc prohnána jakýmsi mlýnkem, čímž se z nich stane organické hnojivo. Solution je tak ještě prospěšnější. Zástupci médií dostanou příležitost Prius Solution otestovat již tento pátek na tradiční Zelené konferenci Toyoty a tento reportér má to štěstí, že nebude chybět.

Proto se s vámi vůbec naposledy z Tech Trendů loučí Scott McCade. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A to jsou všechny modely priusu nebo pouze C (solution)

00

Odpovědět

nemohl by být test na ten prius v meziplynu?

180

Odpovědět

Tak to je černé skrz na skrz, skoro až upoutávka na nezvratný osud :)

180

Odpovědět

A organizacím jako zelený, hnutí duha, jihočeské matky atd... bych to dotoval 50%. Aspoň bychom se těch ekoblbů zbavili.........

183

Odpovědět

Takže reportéři bulvárních médií a eko-maniaci se s námi loučí? Popravdě, moooožnáááá na tom nápadu něco je. :D

183

Odpovědět

U toho mlýnku už jsem se fakt málem pochcal smíchy :D

194

Odpovědět

Tak tohle není žádná novinka. Kdopak si vzpomene na Škodu Henlein, geniální vozidlo nejen s alternativním pohonem na plyn, zavedením výfukových plynů do kabiny nebo přímým spalováním ostatků, ale 365 dalšími vylepšeními?

http://www.youtube.com/watch?v=Px77jf84IVU

180

Odpovědět

Musím říct že tohle už je i na theOniony trochu síla :-/

188

Odpovědět

"Probodne srdce a plíce" a na následné animaci je mine oboje :D

180

Odpovědět

Nová vládní vozidla? :D

180

Odpovědět

No, mohli by to vyzkoušet členové Duhy? Protože Duha existuje jen proto, aby se zviditelnila a nikdy nic normálního nebránila, akorát prodražila jakýkoliv projekt, u kterého protestovala, který se akorát opozdil, ale stejně byl realizován, protože nebylo nalezeno pochybení...

195

Odpovědět

V reportáži úplne zabudli uviesť ďalšie výhody auta. Majitelia si bez obáv budú môcť zobrať cez pôžičku aj luxusný model, pretože auto rieši veľmi efektívne i dlhovú problematiku. Partnerské/manželské nezhody sú minulosťou, proste posadíte manželku za volant a pošlete na jazdu. Máte strach o budúcnosť Vašich detí, pretože v škole prepadávajú? Pošlite ich s manželkou na nákup a potom si urobte nové-lepšie.

181

Odpovědět

Nehledě na to, že nehrozí žádná krádež auta a tak ušetříme na zabezpečovacím systému.

180

Odpovědět

family solution a mlynek :DD top

180

Odpovědět

chudák reporter poprvé a naposled :D

181

Odpovědět

jak ho to prvně probodlo tak jsem se až lekl :D to jsem fakt nečekal :)

180

Další