Taktika závodů NASCAR prozrazenaThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:628
Počet zobrazení:8 019

Další video od The Onion. Tentokrát nám trenér závodníků NASCARu objasní jeho závodní strategie a rozhodně to stojí za to. Myslím, že tohle video se bude líbit i těm, kteří The Onion zrovna nemusí.

 

Přepis titulků

Fanoušci automobilových závodů NASCAR se po celém světě připravují na zítřejší klasickou pětistovku, jeden z nejdůležitějších závodů roku. O taktikách, které uvidíme při závodu, nám poví legendární trenér NASCARu, Dan Amon. Pane Amone, rád bych vám sdělil, že je pro mě čest s vámi hovořit. Je malá šance promluvit si s někým, kdo toho o NASCARu ví tolik. Zítra to bude vaše pátá pětistovka a budete trénovat Curtise Rutherforda.

Jaká bude vaše taktika? Nejdůležitější bude jet rychle. V čem spočívá trénování řidičů, aby byli připraveni jet rychle? To je velmi dobrá otázka. Hodně trénujeme s pedály. Učíme je, jak sešlápnout pedál až na podlahu. To je velmi důležité. Mnoho začátečníků dělá chybu tím, že nesešlápnou pedál až na podlahu.

Máme tu několik nahrávek a rád bych, abyste nám přesně vysvětlil, co se v nich děje. - Co se tam děje? - Dobře, podíváme se na ně. Tady to zastavte. - Tady zatačí doleva. - Jasně. Kdyby zatočil vlevo už tady, vjel by tady na tu trávu, což je zakázané.

A kdyby zatočil doprava? Kdyby zatočil vpravo, tak by najel do téhle zdi tady, takže auto za ním by ho normálně objelo a vyhrálo závod. A on by prohrál, což by nebylo dobré. Tratě NASCARu jsou kruhové, že ano? To je častý omyl. Ve skutečnosti jsou totiž oválné. Kdyby byly kulaté, tak by tam nebyla žádná rovinka.

Bylo by to jen tohle... Místo tohohle. Zatáčka vlevo a potom rovně. Zatáčka vlevo a potom rovně. Na trati jsou samozřejmě i jiná auta, jak si poradíte s nimi? Jakou na ně máte taktiku? Vždycky své svěřence učím to samé. Sledujte přední sklo a jestli před sebou uvidíte auto, nikam se nežeňte, protože byste do něj mohli narazit a to by mohlo způsobit nehodu.

A proto jste ten nejlepší. Opravdu se v tom vyznáte. Máme tady nějaké nahrávky komunikace mezi vámi a Curtisem Rutherfordem z loňské pětistovky, můžeme je pustit? Ještě chvíli vydrž. Ještě nezatáčej. - Já ještě nezatáčím. - Buď připraven zatočit, ale ještě ne teď. Připrav se.

Už to tady bude... Zatáčej doleva! - Mám zatáčet vlevo? - Zatoč vlevo. - Zatáčím doleva. - On zatačí doleva. Paráda, teď jeď rovně. Jedu rovně. Jeď rovně a jeď rychle! - Jedu rychle. - Rychle a rovně. Mám jet pořád rychle? Pořád jeď rychle.

Pořád rychle! - Jedu dost rovně? - Rovněji! Páni, to byl úchvatný pohled pod pokličku NASCARu. Trenére, rád jsem s vámi mluvil a hodně štěstí zítra. Děkuji, Micheale, bylo mi potěšením.

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jedno z najlepších :D
Ale vážne... o čom nascar ? Koho to pre krista môže baviť ?

201

Odpovědět

Však i v americe je to populární pomalu jen na jihu mezi vidlákama

191

Odpovědět

souhlasim s Fiipem NASCAR mi přijde rozhodně lepší než formule

1815

Odpovědět

me to zas pripomina jeffa dunhama jak si z nascaru dela p***l :P

210

Odpovědět

Klasicka ukazka inteligencie amikov zhrnuta v jednom videu, tak takto som sa MOOOC dlho nepobavil :))))))

2012

Odpovědět

tohle mě rozsekalo šileně :DDD

210

Odpovědět

NASCAR mi vzdycky pripomene dil The Simpsons kdy Homer zabije Smrtku a rika "Ó smrtko jak nam chybis, bez tebe uz nejsou zavody NASCAR zabavny" :)

190

Odpovědět

Jak tady většina říká ano je to možná nuda se na to koukat, ale velkej respect řidičům, co to jezdí a rozhodně to není žádná sranda, jak si možná tady většina myslí a je to dost náročné. On by Vás možná potom ten humor přešel, kdyby jste to zažili na vlastní kůži.

204

Odpovědět

mam jet rovne? jed rovneji! :D

200

Odpovědět

:D tak to bylo super! Nascar jsem nikdy nemusel a uz vim proc! :)

201

Odpovědět

to Pascal nad to rE88: přesně tak hoši

190

Odpovědět

Nikdy jsem se o NASCAR nezajimal, ale je fakt, ze ti ridici si zaslouzi respekt, tam staci jedna mala chybicka a nezabijou jenom sebe, ale jeste i divaky.

204

Odpovědět

tak tohle mě uplně rozbilo :D :D :D nascar nejnudnější zavody na světě.... jinak co se týče F1 tak plně souhlasím s Pascalem je třeba odstranit Bernieho a zavody vratit na kvalitní tratě ktere nenavrhoval Tilke...

201

Odpovědět

Loool super video

Videli ste ten Obrazok ze Nascar School
na tabuli
Turn Left!
Turn Left!
Turn Left!
repeat
a kazdy mal na lavici volant :-D


A sucasnu F1 zabija nenazrany senilny BErnie, ktory ide len po peniazoch a presuva F1 do Azie kde nikoho F1 nezaujimaa Tilke stava svoje nudne okruhy. Treba odstranit Bernieho :-D

220

Odpovědět

První video...blbost
Druhé...nuda
Toto...úmrtí, fakt, umíral jsem smíchy...od chvíle...a co když zatočí doprava...

193

Další