Organizace bojuje za práva ženThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:10 039

Orginazace PETA je známá svými kontroverzními projekty. Tentokrát však zašla příliš daleko. Nová organizace v čele s její ředitelkou Marciou Astelyovou bojuje za práva dobrovolnic, které jsou použity pro reklamní účely. Jak se tato organizace hodlá s tímto problémem vypořádat se dozvíte v dnešním zpravodajství Onion

Přepis titulků

Organizace za práva žen dnes demonstrovala před hlavním sídlem PETA. Protestují proti vykořisťování a ponižujícímu zacházení s ženami. PETA čelí kritice kvůli nové kampani obsahující nahé a polonahé ženy v provokativních pozicích, které tak propagují veganství a odsuzují kožešinový průmysl. Nutí ženy se svlékat, zakrývat si genitálie zeleninou a vystavují je několikahodinovému focení.

S žádným živým tvorem by se tak zacházet nemělo. Nyní je tu Marcia Astleyová. Vede hnutí Ženy si zaslouží víc. Tvrdíte, že zacházení PETA s ženami je kruté a nelidské. Ano, každý rok PETA nutí stovky žen fotit ponižující akty. Drží zvířata před svým nahým tělem nebo je spoutají v kleci, zatímco je fotí. Otřesné. Také kritizujete i veřejné protesty, že?

- Máme zde pár záběrů. - Chudinky. Nutí je celý den stát na větru oblečené do salátu nebo do šedých bikin, aby vypadaly jako myš v pasti. Udělají cokoliv, jen aby byla PETA ve zprávách. Nechci být šťoural, ale na něco se zeptám. Má vůbec cenu tyto nevědomé ženy ochraňovat? Možná ani neví, o co jde. Brandone, když vidíte každodenní utrpení dobrovolníka z PETY, musíte jim pomoct.

Krmí je jen lentilkami a náhražkami a pak je nutí vystupovat. Učí je říkat, že veganské vagíny jsou lepší než normální. Toto jsou tajné záběry. Použili jsme skrytou kameru a zachytili novou kampaň. - Neuvěřitelné. - Tak povrchní. Je děsivé, že se to děje.

Nejenže na to upozorňujeme, ale bojujeme proti tomu. Tento měsíc vtrhneme na prostest PETY, pobereme zneužívané ženy a převezeme je na farmu, kde budou moci poklidně žít. - Přeji vám hodně štěstí. - Toho si vážím, děkuji. PETA vydala prohlášení. "Nemáme v úmyslu nic měnit, dokud všechna zvířata nebudou mít víc úcty než ženy."

A za chvíli: Zpravodajství Onion vítá Maurice Sendaka, nového soudního kreslíře. MINISTERSTVO FINANCÍ PŘEDSTAVÍ DOLAR S MICHELLE OBAMOVOU

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moderátor to zabíjí, ale ta feministka by si zasloužila dostat kravskej kostým, zvoneček a být zavřená v ohradě na poli. Tam si může stěžovat, jak chce :D

10

Odpovědět

1:24 Krmí je skutečně lentilkami? Nebude to čočka?

120

Odpovědět

parádní
hned jsem si vzpoměl na maria Mariův vzkaz pro ochránce zvířat

40

Odpovědět

The Onion opět nezklamal — 100 %

100

Odpovědět

Nemám co dodat. Perfektní. Ironie že si často vezmu mnohem víc z falešnejch zpráv než z těch skutečnejch :D

140

Odpovědět

"Lentils" znamenají čočku, Lentilky jsou "Smarties" ;)

201

Odpovědět

krasna ironia :)

63