Popový objev K'Ronikka na prvním turnéThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:205
Počet zobrazení:7 717

Hudební průmysl nás neustále zásobuje novými hudebními talenty. Nejnovějším z nich je popová hvězda K'Ronikka, která se svým singlem válcuje hitparády. Nedávno vyrazila na své první turné. Proč se rozhodla stát popovou zpěvačkou a jaké jsou její plány do budoucnosti? To vše se dozvíte v dnešním rozhovoru.

Přepis titulků

Pokud si myslíte, že není nikdo infantilnější a otřesnější než Fergie, Kesha nebo Katy Perry, tak jste ještě nepoznali K'Ronikku. Nový otřesný talent a popovou hrůzu, jenž hudební průmysl násilně vyzvracel. - Dnes je tu s námi. - Zdarec, všichni. Vítejte, K'Ronikko. Jste hrozná. Kdy jste se rozhodla stát se nulou, skrze kterou lze vidět cynismus morálně zbankrotovaného průmyslu?

Prostě dělám to, co dělám. Lidi mě žerou. Jasně. Váš nejnovější singl "Třes zadkem"... Nevěřím tomu, co jsem právě řekl. Je nejlepším singlem v zemi i přes kritiku Rolling Stones, kteří řekli: "Je důkazem, že lidstvo je zlé." No jasně. Prostě musíš třást zadkem. - Třást tím zadkem.

- Přestaňte, prosím. Třást zadkem, zadkem, zadkem. V takových chvílích se zdá zánik lidstva nevyhnutelný. Je mi z toho zle. Aby bylo jasno... Mrkněte na novej song "Zrajtuju ti ho" ft. Pitbull. Dozvěděl jsem se, že jste uprostřed vyprodaného turné s názvem "Hustý, děfče". Hustý, děfče.

No jasně. To je ohavnost vůči pravopisu. Procestujete 47 zemí, a zničíte tak intelekt každého dospívajícího. Hustý, děfče! To je fakt. - Nemáte žádnou jiskru, K'Ronikko. - Haterům nemám co říct. Nenávidím vás. Korporátní lakomci z reklamního nás nutí pustit video "Třes zadkem". Nářez! Čučte na to. Třes tím zadkem.

Buď jako tsunami. Klekni si a říkej mi mami. Nezlob, protože vím, že mě chceš. Pořádně si na mým zadku zasurfuj. Chceš se povozit, to nepopřeš. Chceš jít dovnitř. Chceš se povozit, to nepopřeš, pojď se povozit. Třes tím zadkem, třes s ním, tak třes s ním. Třes tím zadkem, třes s ním, tak třes s ním.

Třes tím zadkem, třes s ním, tak třes s ním. Třes tím zadkem, třes s ním, tak třes s ním. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Reknu k tomu jedno : Je to vtipne, protoze to je pravda :(

190

Odpovědět

Je to smutné, protože je to pravda :-(

10

Odpovědět

Jenže na co si chcete stěžovat? Tohle je spíš ukázka celkové degenerace lidí obecně, protože proč asi tyhle sračky existují? Lidi na ně prostě chodí a dávají za ně prachy a všechny tyhle rádoby talentované "hvězdy" kterým hudbu píší a skládají lidé "za oponou" jim je náš názor naprosto u p****e.
Ale to není problém jen popové hudby, on je to problém obecně protože do každého žánru se poslední dobou cpou i ti méně talentovaní, kteří dělají hudbu ne podle toho jak ji cítí, ale spíš podle současných trendů a přístupnosti.

O to víc si vážím těch, kteří tu jsou sami za sebe a rozhodně není nutností, že musí hudbou něco vyjádřit. O tom to většinou není. Spíš prostě obdivuju lidi, kteří si to dělají po svém a nevezou se na tom co zrovna frčí...

231

Odpovědět

Anaconda od prdelnatky nicki minaj ... hanbím sa že to poznám

150

Odpovědět

snažil jsem se na to podívat, ale... v polovině jsem byl nucen to vypnout :D a to mám na tyhle hovadiny dobrou výdrž...

31

Odpovědět

Já to dokoukal,a du blejt Velebnosti!

70

Odpovědět

Jo no spousta lidí nenávidí dnešní populární hudbu. Bohužel se mezi ně neřadím a to z jednoho prostého důvodu. Neposlouchám hudbu abych přemýšlel o textu pouštím si jí právě na odreagování na to abych u ní nemusel přemýšlet. Na pozadí toho když na něčem pracuji a na to je právě moderní hudba ideální.

121

Odpovědět

Tak ona jako kulisa může být fajn. Problém je, pokud někdo rozumí textům nebo sleduje videoklipy. Dlouhodobé vystavení se hloupým textům s minimální slovní zásobou a adorující umělý vzhled a permanentní připravenost si za*ukat má docela otřesný vliv (spolu s dalšími médii samosebou) a můžeš to kolem sebe sledovat jak u dětí, co řeší ve 13 anorexii, tak v politice, kde získávají body nedouci a slavomani. Tinder, Snapchat, Nicky Minaj, Ovčí Mluvčáček... instantní vztahy, doba postfaktická.

181

Odpovědět

+SleevaTo uznávám že tady s tím nastává problém. Tlačit tyhle věci do puberťáků není úplně ideální ale tak nějak ve mně vždycky přetrává naděje že z toho snad vyrostou...

30

Odpovědět

Stačí si pozvat Janu Kratochvílovou a není potřeba vymýšlet scénář.

200

Odpovědět

Jsem hnidopich.
V 1:19 bych to přeložil jako „To je ohavnost vůči pravopisu“, protože „Hustý, děfče“ je gramaticky správně (stejně tak jako anglický „Damn Gurrrl“). Gramatika ≠ pravopis.
Jsem hnidopich.

213

Odpovědět

Hodně štěstí se sháněním kamarádů.

361

Odpovědět

+šlomoNáhodou, kdyby byl býval mojí akvarijní rybkou, možná bychom doma stále měli akvárium. :)

50

Odpovědět

Díky za připomínku :)

100

Odpovědět

Onion se pomalu ale jistě stávají normálním zpravodajským kanálem.
Protože kde je rozdíl? Co je parodie? Tyhle věci se dějí…

651

Odpovědět

Pořád lepší než poslouchat Kabáty.

2034

Odpovědět

Wow, tohle naprosto přesně vystihuje můj názor na dnešní hudební průmysl!
Opravdu klobouk dolů...

413

Odpovědět

Neuvěřitelnééé :-)
Kdybych nevěděl co je The Onion za pořad, tak bych tomu i uvěřil.
Dnešní uměle vyfabrikované celebritky a hvězdičky jsou na poblití.

490

Odpovědět

Nenasel jsem moc rozdilu mezit orion parodii a zkutecnou pop produkci dneska. Zase zasahli od cerneho.

780