Posmrtné plány Oprah WinfreyovéThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:5 890

Moderátorka Oprah Winfreyová je proslulá svou štědrostí a obdarováváním svých fanoušků. Její pořad sice skončil, ale s rozdáváním dárků tak lehce nepřestane. V TodayNow! se dozvíte, co všechno si připravila pro své fanoušky nyní. 

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Pořad Oprah Winfreyové včera ohlásil novinku. Milovaná moderátorka chce být pohřbena v hrobce spolu s jejími fanoušky. Vzrušující. Více detailů pro nás má Alex Blairová. - Dobré ráno, Alex. - Zdravím. Na věčnost s Oprah. Jak to zařídit? Jednoduše.

Producenti dají vybraným fanouškům poukaz na jednosměrnou letenku do Chicaga v den úmrtí Oprah. Jejich těla budou očištěna a zabalena do pláště doktora Oze. A budou s ní v hlavní komnatě. Ano, publikum bude kolem jejího sarkofágu, aby vnímalo její moudrost i po smrti. Oprah se chystá odejít i s jejími oblíbenými věcmi, že? Ano, budou pohřbeni s 450 válenkami a s 8 000 hydratačními krémy, které použijí po smrti.

Místo pojmenují Památník Oprah. Tisíce oddaných žen již nyní pracují na jeho stavbě. To je pravda. Deset tisíc věrných fanynek již kope základy a zpracovává mramor potřebný na stavbu hrobky. Vše pod dohledem její kamarádky Gale Kingové. - To jistě. - Jsou to tvrdě pracující ženy. Ráno jsme poslali kamery přímo na místo stavby.

Už jsem zapálila oběti ve svatyni. Je to obrovská pocta. Budu ji následovat do dalšího světa. Jen doufám, že na to osobně dohlédne. Oprah se podílela i na podobě vnitřku komnaty. Rozhodla, že 18metrový jižní sloup bude mít podobu její štítné žlázy. Chce totiž upozornit na zdravotní rizika. - Myslí na všechno. - To ano. - Mockrát děkujeme, Alex.

- Díky. Moderátor Maury Polvich dnes zveřejnil své posmrtné plány. Jeho tělo bude vhozeno na hromadu odpadků v New Yorku. JAK UDĚLAT Z TRAGÉDIE VTIPNOU ANEKDOTU

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přiznávám, že jsem se musel na webu nejdříve podívat kdo to vlastně ta "Oprah" je. Popravdě nic moc.

53

Odpovědět

Jen taková drobnost, ten co se nechá hodit na hromadu odpadků je Maury Povich, zatoulalo se vám tam "l"...:)
Ale to je skoro jedno, díky za supr video..:)

20

Odpovědět

Úplně jsem se zděsil, když jsem v názvu video uviděl "Oprah", ale naštěstí jsem si pak všiml "the onion" pod nadpisem a spadl mi kámen ze srdce :D

210

Odpovědět

Taktéž jsem se zhrozil při pomyšlení, že se Oprah už chystá na smrt. Fíha, Štěstí že to je jen Onion.

14