Práce z domovaThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:7 480

Nejnovější studie prokázaly, že zaměstnanci preferují práci z domova. Je to však produktivní a jak k tomuto druhu práce přistupují velké společnosti? 

Přepis titulků

Vzhledem k velké konkurencí společnosti vyhledávají nové trendy, které by udržely zaměstnance v práci produktivní a šťastné. Nová studie však ukázala, že zaměstnanci jsou nejšťastnější tehdy, když mohou zůstat doma a práci jen předstírat. Studie od velikána informačních technologií IBM ukazuje, že zaměstnanci se celkově cítí soustředěněji a spokojeněji při plnění svých povinností, jako je praní prádla nebo sledování oblíbného pořadu, zatímco by měli pracovat.

Ráno vždycky pošlu e-mail šéfovi, aby to vypadalo, že pracuji. Hned potom se ale vrátím do postele. Nemusím spěchat ani trčet v dopravní zácpě. Prostě přijdu ke stolu a začnu si ihned prohlížet Twitter. Tento trend si proráží cestu i k těm nejvlivnějším společnostem. Například v Googlu jsou zaměstnanci vybízeni ke dvanácti hodinám předstírání práce z domu za týden. Tato studie si nenašla cestu ke všem společnostem.

Ředitelka Yahoo! prohlásila: "My v Yahoo! u našich zaměstnanců preferujeme, když práci předstírají zde ve svých kancelářích." Následuje: Nový letní iPhone vás nastříká repelentem proti hmyzu, který vás udrží daleko od štípanců během nejteplejších měsíců. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nedokážu si práci z domova představit. Bych se nemohl těšit, na to jak příjdu z práce domů... :D

134

Odpovědět

Konečně by měl Apple v mobilu nějakou originální funkci kterou sám vymyslel viz konec videa :)

52