Práva pro kojící matkyThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:8 789

V dnešním TodayNow! nás navšítí Grace Danielsová. Zakladatelka organizace pro podporu práv kojících matek vám řekne, jak naše společnost kojení na veřejnosti vnímá. Poradí nám, co pro kojící matky můžeme udělat i my ostatní.

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Právo o kojení na veřejnosti je chráněno zákonem v mnoha státech. Náš dnešní host však tvrdí, že mnoho kojících matek se stále cítí být diskriminováno. Je tu s námi Grace Danielsová z organizace Kojíme, kde chceme. Skupina se zaměřuje na zvýšení tolerance kojení na veřejnosti. - Zdravím, Grace.

- Dobrý den. Jsem ráda, že tu jsem. Jsem šťastná pokaždé, když můžu mluvit o kojení. Tvrdíte, že některé ženy, které kojí na veřejnosti, se stále necítí dobře? Pořád panuje obrovská míra diskriminace, Jime. Proto se má skupina zavázala k ochraně kojících žen kdekoliv a kdykoliv. Ať už jsou v parku nebo když sdílí sedadlo s cizincem na ruském kole.

Takže se snažíte změnit pohled na kojení? Víc než to. - Je to o občanských právech. - Vážně? Pokud kojíte na pozadí fotky nějakého cizince, požádá vás, abyste uhnula. Když stojíte v řadě na úřadu, požádají vás abyste uhnuli, aby dítě nevyprsklo teplé mléko na jejich oblečení.

A proto jste založila organizaci Kojte veřejně. Žádáme ženy, aby podepsaly kontrakt, kterým se zavazují kojit pouze na veřejnosti. I kdyby musely zajet do Taco Bell ve dvě ráno, aby všichni mohli sledovat jejich bezzubé děti, jak nahlas srkají a polykají mléko. To je skvělé.

Také vedete takzvané Kojičky. Shromažďují se u výtahů a v přeplněných kavárnách po celé zemi. Také jste vypovídala před kongresem, abyste matky podpořila. Máme pro vás nahrávku. Koukejte na to. Co můžeme pro matky udělat my, kteří nejsme kojící matky?

Můžete to šířit dál a navštívit naší stránku Kojíme, kde chceme a koupit si jedno z triček. To by mi mohlo sedět. Náš boj neskončí, dokud matky nebudou moci kojit kdekoliv. Přestaňte se vším, co děláte, jděte se na kojení podívat a pochvalte, jak krásné to je. Sním o tom, že ženy nebudou posuzovány podle inteligence, schopností nebo krásy, ale podle toho, jak často vystavují své zvětšené prsní žlázy na veřejnosti.

- Podívejte na to. - Jo. Hlavně aby se dítě mohlo krmit na jejím tekutém životě. Je to úžasné, můžu kojit i bez dítěte. - To je vážně něco. - Ano. To byla Grace Danielsová a Kojíme, kde chceme. Děkujeme, že jste tu dnes byla s námi.

Díky, Grace. Za chvíli uvidíte muže, který málem zemřel a rozhodl se zasvětit zbytek života sám sobě. PĚT ZPŮSOBŮ, JAK VÁS MŮŽE OKRÁST STRIPTÉRKA

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechutný. A to nemůžou na to kojený děcko hodit aspoň šátek nebo něco? To je takovej problém? Proč si vynucujou právo to všem ukazovat? Že to je přirozený? Jiný potřeby jsou taky přirozený, ale je slušnost je nevykonávat veřejně. Nejsme přece nějaký křováci. Ano lidi mají právo kojit. Ale ostatní zase mají právo nebýt tím veřejně pohoršování.

1134

Odpovědět

Doporučuji si nejdříve něco zjistit o The Onion :)

205

Odpovědět

+BagHet0Onion právě chtěli poukázat, že kojící matky se neostýchají kojit kdykoliv a kdekoliv. Tak nedělej chytrýho :)

30

Odpovědět

Měl by sis jít dát studenou sprchu.

34

Odpovědět

+Kafka TamuraDoporučoval bych raději teplé mléko.

80

Odpovědět

No to je ale 3,14ča ! osobne s tim problem nemam, ale to je omg problem poodejit bokem neco neco ? tvl..

311

Odpovědět

Doporučuji si nejdříve něco zjistit o The Onion :)

143

Odpovědět

Víte, že je to jenom smyšlený pořad za účelem pobavit lidi?
I když neříkám, že často nejsou tam dost aktuální věci...

62

Odpovědět

+...2...*že tam často nejsou...

00

Odpovědět

+...2...Proč to musí vždycky v komentářích někdo zkazit? :-D

120

Odpovědět

+BugHer0Protože to je jediný díky čemu se můžou cítit inteligentně xD

31

Odpovědět

+AlennAle no tak...

10

Odpovědět

Ja chci videt tech pet zpusobu jak vas muze okrast stripterka :D

220

Odpovědět

Vzpomněl si taky někdo? :D https://www.youtube.com/watch?v=akrTlYc40XE

130

Odpovědět

No já na tohle: https://youtu.be/OyRfn3KIEdY

40

Odpovědět

Lol, nejhorší na tom je že Übermatky , keré si myslí že mohou všechno a celý svět je tu jen pro ně a jejich prskající haranty, zažívají vzestup i v reálněm světě. :( :D

215

Odpovědět

Pamatujte na to, že předtím nebyla nastávající matkou, ale těhotným člověkem. Abychom se nikoho nedotkli. ;-) :D

300

Odpovědět

Jo no, co nám ještě Skvělá Británie přinese?

30

Odpovědět

Tak mám svůj nový nejoblíbenější dovětek :D

60