Pravda o policejních jasnovidcíchThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:5 789

Leonard Higgs pracuje jako jasnovidec a pomáhá tak policii řešit zločiny. Je jeho náplň práce stejná jako ta, kterou vidíme v televizních pořadech o médiích? To a další zajímavé informace se dozvíte v dnešním vydání pořadu TodayNow!.

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Naším dnešním hostem je opravdové médium a jasnovidec, který používá své schopnosti k tomu, aby pomáhal policii řešit případy. Leonard Higgs. Vítejte v TodayNow! Díky. Děkujeme, že jste přišel. Je čest vás poznat. Má dcera miluje Médium.

Ten seriál přímo zbožňuje. Byla nadšená, když zjistila, že budeme mít v pořadu médium. Upřímně, seriály jako Médium jen přiživují mylné představy. Vážně? Být každodenním mostem mezi donucovacími orgány a nadpřirozenem není tak okouzlující, jak by si lidé mohli myslet.

Je to hlavně papírování. A co metody, které používáte? Tuhle večer jsem viděla film o jasnovideckém detektivovi, který vyřešil zločin pomocí krvavých stříkanců na zdi. - Děsivé. - Vážně děsivé. Za celou svou kariéru jsem viděl skvrny od krve pouze třikrát. Opravdu? Většinou jsou zprávy z duchovní sféry víc světské.

Například uspořádání kamenů. Když tedy uvidíte znamení, jak víte, co znamená? - Ano. - Záleží jaké. Vzpomínám si na ducha, se kterým jsem se před lety setkal. Kradl oblečení ze šňůry na prádlo. Zajímavé. S naším případem to ale nemělo nic společného. - Nemělo?

- Ne. Netuším, proč to dělal. Naši producenti sehnali pár videí jasnovidců v akci. Podívejme se na ně. - Děsivé. - Ta je k ničemu. Jasnovidka, která takhle křičí, není profesionálka. Tohle je skvělé. Patricia Arquette v seriálu Médium dostává zprávu o smrti přes mikrovlnou troubu. Něco takového není moc realistické.

Vodítka, která dostáváte srze vize, nejsou tak zřejmá. - Samozřejmě. - Je to nad naše chápání. Ano, protože hodně duchů dává mylné informace. - Schválně? - Dělají to naschvál. Jsou mrtví tak dlouho, že neví, o čem mluví. Vážně? Většinou jsou to blbci. Víte, co by bylo skvělé?

Kdyby Leonard začal komunikovat s duchem tady a teď, přímo ve studiu. To by bylo vážně něco. Dost by to pomohlo. O tom už jsem mluvil s vaším producentem. V televizi by to nevypadalo působivě. Před tím, než jsem schopný ducha kontaktovat, musím osamotě a po dlouhou dobu sedět v tichosti. Potřebuji víc jako hodinu.

Pane Higgsi, jsme velmi hrdí na práci, kterou odvádíte. Díky. Za chvíli vám poradíme, jak poznat, jestli váš zaměstnankyně předstírá rakovinu prsu. Zůstaňte s námi. ZA CHVÍLI: JAK PROMĚNIT OSOBNÍ TRAGÉDII VE ŠTÍHLEJŠÍ PAS

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Upřímně netuším jestli to je nějaká parodie nebo co :D Hlavně ten konec o rakovině prsu :D

24

Odpovědět

The Onion? Nic? :D

90

Odpovědět

+tomikNové lidi přijdou a nepochopí......normálka- to je prostě ten danej koloběh života -_-

50

Odpovědět

váš zaměstnankyně ? co to je za patvar

01