Přítelkyně mají plán na zlepšení ekonomikyThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:187
Počet zobrazení:7 775

Přítelkyně přichází s plánem na zlepšení národní ekonomiky, který by přinesl velké změny v jejich osobním životě. Jak to ovlivní jejich stávající partnery? 

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Začneme s nejaktuálnější reportáží o skrytých finančních následcích. Přítelkyně v naší zemi nadále usilují o obnovu ekonomiky. Tvrdí, že by vládě každoročně ušetřily 220 miliard dolarů, kdyby se k nim jejich partneři nastěhovali. Přední přítelkyně z celého národa dnes vypovídaly před Kongresem. Náš plán by mohl dramaticky snížit výdaje o 1,2 milionu dolarů všem americkým párům, které spolu stejně prakticky žijí, když se podívate kolik času spolu tráví.

Objevuje se kritika, že tlačíte na partnery v Americe. Prý ještě nemusí být čas na takové rozhodnutí. Kongresmane Ingersole, tady nejde o to, že bychom si něco zamanuly. Ačkoliv je mnoho z nás se svým přítelem v rozmezí roku až tří a všichni tvrdí, že jsme dokonalý pár, nedává žádný smysl, aby dvě osoby platily dva nájmy, když se navzájem milují.

Nyní se k nám živě z Washingtonu připojila mluvčí Přítelkyň národa, Kelly Ambrose. - Vítejte, Kelly. - Zdravím, Andreo. Vás a další přítelkyně jde v posledních pár dnech velmi slyšet. Proč ten náhlý nátlak? Andreo, naš slogan zní: "Je načase."

Finančně to dává smysl. Někteří partneři tvrdí, že peníze lze ušetřit i jinak. Nechodit na drahé večeře, brunche nebo nejezdit na podzim do Vermontu. Ano, ale v našem plánu nemusíme dělat žádné škrty. Můžeme použít ušetřené peníze ze sportu a dalších věcí, které mají muži rádi. Není to...

Náš plán podpoří výdaje spotřebitele, jelikož nový byt urychlí očekávaný 45% nárůst večeří, koktejlových večírků a možná i Halloweenu s tématickými nápoji. - Někteří partneři se k tomu vyjádřili. - Ano. Opravdu chtějí jen sedět a koukat, jak národní dluh narůstá, zatímco se jejich debilní spolubydlící Chad fláká v obýváku a hraje 24 hodin denně videohry? Samozřejmě.

Partneři se pak nemohou dívat na televizi, přestože přítelkyně půjčila film. Je tu s námi zástupce partnerů Jake Larson, který nám poskytne jiný pohled na tento problém. - Zdravím, Andreo, děkuji. Ahoj, Kelly. - Ahoj, miláčku. S plánem přítelkyň jste obeznámen, že? Správně, několikrát jsem se s ním setkal. My však tvrdíme, že je všechno v pořádku.

Nemusíme z toho dělat vědu. Prohlásili jste, že ten plán by mohl "připoutat partnery k dlouhodobým závazkům, které by je mohly omezovat." Omezovat? Myslíš utlačovat? Myslíš si, že to je náš plán? - Ne, to slovo jsem nepoužil. - Ale naznačoval jste to. Vyznělo to z tvého tónu, Jakeu. Podívejte, nechci se o tom hádat.

Nehádáme se, ale diskutujeme, Jakeu. Nemůžeme to probrat jindy? Co bude zítra jinak než dnes? Proč bychom to řešili zítra, když to řešíme teď? Jakeu, pokud máte důvod s plánem nesouhlasit, můžete to říct. Nikdo se nenaštve. Jen mám pocit, že je na to brzy. - Dobře.

- Fajn. Dobrá tedy. - Děkuji vám. - Díky. Později se podíváme, co tento plán, s možností mít vnoučata, znamená pro matky. Studie prokázala, že důchodový plán většiny Američanů zahrnuje nález kufříku s penězi. Máte nějaká ustanovení pro dny, ve kterých se budou konat fotbalové zápasy?

Ano, přítelkyně milují fotbal. Mohou udělat svačiny, dipy nebo sušenky pro všechny muže. Bude to zábava. Tento průzkum se datuje na srpen roku 2006. Proč jste s plánem začaly ve stejný čas, kdy se mnoho dívek seznámilo se svými partnery? To byl předběžný výzkum. Nikdy neuškodí být připravený. A co tehdy, když se John přestěhoval k Taře, která ho později odkopla.

Pak si musel hledat spolubydlícího na Craig's Listu? To byla velice neobvyklá situace, kongresmane. Ano, Tara je má kamarádka, ale víte, jaká je. A o co šlo? O vaflovač? No tak, představitelé kongresu. Je nezbytné, abyste motivovali naše partnery, aby věděli, že je to pro dobro naší země.

Protože je. A co když se národní ekonomika zlepší? Můžeme uvažovat nad tím mít zase dva byty? Naznačujete, že by se chtěli odstěhovat? Proč by to dělali, když je všechno v pohodě? Tak moc se snažíme, aby byli šťastní.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Orwell hadr.

20

Odpovědět

Fajn.

30

Odpovědět

Já jsem v tomhle plánu zařazen už přes rok. Není z toho cesty zpět, nic není jako dřív! Vy, co nejste, bojujte za svoji svobodu, zhulené kamarády, fotbal a pivko!

652

Odpovědět

Odpovědět

Omlouváme se. Navrus si to bohužel dostatečně nezkontroloval. :-(

40

Odpovědět

Omlouvám se :) teď už by se to nemělo opakovat.

40

Odpovědět

Zajímavé je, že video má vysoké hodnocení, ale nikdo nekomentuje. Taky se nebudu pouštět do větších akcí:)

110