Průlomová Nike aplikace pro běžceThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:8 582

Nová běžecká aplikace od Nike využívá existenčních krizí a úzkosti, aby donutila běžce prožívat trénink intenzivněji a posouvala jejich hranice. The Onion přináší reportáž o této revoluční aplikaci, která má zatím skvělé ohlasy.

Přepis titulků

Dnešní fitness náramky vám ukážou, jak daleko běháte, zítra vám ukážou i proč běháte. Nový Nike Runlogic+ vám ukáže vnitřní démony během tréninku. Reportér Tech Trends Aaron Vaughn vám řekne víc. Je to problém všech běžců. Běžíte a běžíte, ale nikdy ne dost. Nehledě na to, kolik kilometrů uběhnete, vaše trápení nemizí. Technici z Nike našli způsob, jak využít existenční krize, aby vás posouvala o něco dál.

My z Nike běháme všichni. Víme, že běhání je bolestivé, zdlouhavé a nenaplňující cvičení. Proč lidé běhají? Z mnoha důvodů. Možná kvůli samotě. Možná nenávidíme naše rodiny. Možná se bojíme smrti.

Ale když víte, proč běháte, může vás to vyděsit a poběžíte usilovněji a rychleji. Uživatelé mají zařízení neustále na ruce. Ukazuje nejen dobu běhu a vzdálenost. Analyzuje i sociální interakce a emoční schéma. Poté vytvoří detailní profil, který vás vyděsí a vytvoří fascinující duševní zmatek u každého běžce. První uživatelé si všimli velkého účinku při jejich tréninku. S maratonem jsem začala, když mi bylo 28.

Chtěla jsem se dostat do formy, ale pak jsem si uvědomila, že utíkám před svou prací v prodeji reklam, a začala jsem běhat mnohem víc. Miluju to. Podívám se do aplikace a vidím, že utíkám, protože se stydím za své tělo. Je to mnohem snazší, než čelit problémům. A spárujete zařízení s bezdrátovými sluchátky, přepojí vás přímo na tréninkovou podporu.

Uběhl jste 4 kilometry. Nezapomeňte, že se cítíte být zodpovědný za smrt svého mladšího bratra. Andrew Borman tvrdí, že nejlepší je vidět spokojené běžce, kteří užívají funkci sdílení a s hrdostí sdílejí svá data na sociálních sítích. Tady je to. "Bojím se, že mě mí přátelé nemají rádi. Dnes jsem uběhl 43 kilometrů.

Teď už nic necítím." Aplikace, která obsahuje mapu a nové běžecké trasy posouvá běžce ještě mnohem dál. BĚŽ STŮJ DORAZILA JSI DO CÍLE UDĚLEJ TO! Zatím se zařízení dočkalo skvělých ohlasů.

Svět běžců píše: "Ať už běháte kvůli jakémukoliv psychologickému problému, tento přístroj ho odhalí." Pro amatérské běžce, jako jsem já, je tento náramek darem z nebes. Už vím, že běhám kvůli mému odrazu v zrcadle, který připomíná rozpadající se mrtvolu s červy v očích. Pro TechTrends Aaron Vaughn. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

JUST DO IT! :D
btw ty zprávy v tom panelu jsou taky dobrý xD

130

Odpovědět

A titulky na časopisu pro běžce... :-D

50

Odpovědět

0:32 neříká "Here in Nike we're all honest" ale "we're all runners", tedy běžci

10

Odpovědět

To je mnohem pravděpodobnější a dává to větší smysl :) děkuju. Už jsem to opravil :)

50

Odpovědět

Nebudu kecat, trvalo mi asi minutu než mi došlo že je to recese :D

141

Odpovědět

:D :D Ten sestřih od 1:55 mě rosekal :D :D Just do it!

200