Rapidní nárůst počtu otěhotněníThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:189
Počet zobrazení:10 545

I když nedávný výzkum potvrdil, že počet otěhotnění u dospívajících dívek klesl, v Penningtonu je tomu jinak. Za zvýšený počet otěhotnění může mladík jménem Cody, který se nedávno přištěhoval se svou rodinou z Kanady. Jak město tento problém řeší, se dozvíte v dnešním zpravodajství Onion TV.

Přepis titulků

Vítejte u zpravodajství The Onion. Nejprve zprávy, až pak otázky. Počet otěhotnění u dospívajících ve státech klesá. Zde v Penningtonu však stoupl o 30 %. Přesně tak. Experti tvrdí, že za to může Cody – pohledný mladík, který se loni přistěhoval z Abbotsfordu. Každý měsíc má Cody na svědomí polovinu narozených dětí v Penningtonské nemocnici.

Dívky nejsou o Codym dostatečně informované. Pořádně mu nerozumí a to je kámen úrazu. A až bude na konci léta dost opálený, bude to ještě horší. Tento měsíc se dívky na Penningtonské střední začaly ve zdravovědě učit o nebezpečí, které Cody představuje. Učím je, jak Codyho odmítnout, i když jim hraje na kytaru. Učím i základy bezpečného sexu s Codym a jak mu nasadit kondom.

Starostka Hallinanová sdělila reportérům, že prevenci schvaluje, ale abstinence prý nic nevyřeší. Tvrdit dívkám, že stačí Codyho jen odmítnout není reálné. Má falešnou občanku a každé ráno dělá sto kliků. Musíme si s našimi dcerami o Codym otevřeně promluvit. Jen tak sám od sebe nezmizí. Ne, když tu jeho rodiče koupili restauraci.

Pro teenagerky je těžké Codyho odmítnout. Já sama s ním čekám dítě, a to mi není 16.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tohle vysvětluje, proč jsem za poslední měsíc a půl zjistila, že je kolem mě těhotnejch tak 7 holek.

00

Odpovědět

Chudák Cody :(

10

Odpovědět

Já s ním taky čekám dítě - a to jsem chlap!

181

Odpovědět

Zdravím do Kalifornie. Jen podotýkám, že dítě můžete reklamovat maximálně do tří let života, pak už je jen váš problém.

140

Odpovědět

No vidíš, moje babička s ním taky čeká dítě - a to je dávno po přechodu!

30

Odpovědět

+MarlboroOna to není tvá babička, ale tvůj strýc :D

21