Stouffer's se snaží předcházet sebevraždámThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:276
Počet zobrazení:4 023

Stouffer's je světoznámým prodejcem "večeří do mikrovlnky", kterými nejen v USA obchody přímo přetékají. Tato značka ze svých zákazníků ovšem nechce jen tahat peníze, ale snaží se jim také pomoci...

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Aby jeho zákazníci zůstali zdraví, začal tento týden kolos na trhu s mraženými potravinami, Stouffer's, tisknout na krabice s mraženými pokrmy pro jednoho rady pro prevenci sebevražd. Společnost chce zákazníkům těmito radami poskytnout alternativy k nezdravým volbám, jako zabití se kvůli tomu, že neustále jedí osamotě. S tímto nápadem přišla Linda Horowitz pracující pro Nestlé, - mateřskou společnost Stouffer's.

- Jsme si vědomi, že nákup makaronů se sýrem pro jednoho od Stouffer's, může být voláním o pomoc. Po dvou minutách pozorování pomalé rotace pokrmu v mikrovlnce, lidé dosahují toho, čemu říkáme rizikový práh, kdy se často rozhodnou skončit se životem. Zákazníci tohoto obchodu v Bostonu rady velmi oceňují. Díky těm radám jsem si uvědomil, že ačkoliv zrovna jím omaštěnou sekanou, pořád existuje možnost, že to tak nebude navždycky. Rady jsou vytištěné hodně malým písmem, takže musíte rozsvítit, abyste na ně viděli.

což je lepší, než jíst zase potmě. Dodaly mi sebevědomí vzít si jídlo zase před dům, kde se při něm můžu dívat na projíždějící auta. Stouffer's přišel také se speciálními radami pro svou dietní řadu pokrmů. Chceme tak pracujícím ženám pomoct, aby začaly víc přemýšlet o tom, jak se chovat ke svému tělu a méně o tom, jak rychle jim odumírají vajíčka. Kromě podpůrných fór Stouffer's na své stránky přidal i sekci, kde mohou zákazníci nahrávat videa toho, jak jedí pokrmy od Stouffer's aby je při jídle mohli pozorovat ostatní a tím simulovali, že mají společnost.

Pro podporu nové kampaně Stouffer's najali také terapeuty, aby v sekcích s mraženými potravinami zdarma poskytovali poradenské služby. Na parkovišti čeká také dodávka, pro případ, že zákazník očividně potřebuje zavřít do ústavu. Vzhledem k úspěchu nového balení Stouffer's, začala značka Kashi na své krabice s cereáliemi tisknout rady, kterak nebýt samolibým otravným a pozérským kreténem.

GUVERNÉR OBVINĚN Z NEVHODNÉHO POUŽITÍ ÚPLATKU KE KOUPI MLČENLIVOSTI

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak to může někdo žrát...

1914

Odpovědět

"Informace jsou napsaný velmi malým písmem proto je potřebo si rozsvíti. A to je rozhodne lepši jak jíst po tmě.."

Tohle mě rozsekalo :D

202

Odpovědět

You Are Not Alone? Face of Boe, jsi to ty? :D

182