Technologie frustrují uživateleThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:5 955

Nedávné studie prokázaly, že nás různé aplikace a nové technologie frustrují čím dál tím častěji. Jsou tato otravná upozornění záměrná a jaký dopad budou mít na příští generaci?

Přepis titulků

Nová studie zjistila, že technologie lezou lidem na nervy víc než kdy předtím. Americká psychologická asociace zjistila, že technologie používané denně nás při sebemenších nepříjemnostech frustrují dvakrát víc než obvykle. Například ztráta signálu nebo již třetí aktualizace počítače za týden. Ta frustrace je nepřetržitá. Bezvýznamné zprávy od tety na Facebooku.

Nekonečné notifikace. Nebo dokumenty, které se nečekaně ukončí. Upřímně, příští generace by mohla dosáhnout pocitu nepřetržitého znechucení. Příště uvidíte zatím nezveřejněný deník ředitele Applu, Steva Jobse, který si myslel, že jeho práce nebude tak těžká. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako bakaláře jsem si zvolil web development a asi nikdy jsem ničeho tak nelitoval...

60

Odpovědět

Jako programátor tě chápu a já bych se k takové věci, jako je tvorba webu, nikdy nesnížil. kek

13

Odpovědět

+DejvNauč se HTML, CSS, PHP, SASS, JavaScript, SQL, nejnovější trendy ve webdesignu (což zahrnuje profesionální práci s Photoshopem), návrh loga (práce s vektorových programem, například Corel, který má 100 000,- licenci), PHP frameworky jako Laravel a nejlépe ještě jeden serverový jazyk, nauč se princip serverů a skriptovacích jazyků, nauč se práci s miliony daty v databázích a vyhledávání v ní a pořád se uč! Protože narozdíl od C++ tyhle technologie nezůstávají na místě, ale každý týden se zlepšují (popřípadě vyměňují). A pak zkus říct "snížit se k tvorbě webu". :D

32

Odpovědět

Vždycky je problém jen mezi klávesnicí a židlí!

14

Odpovědět

Ja myslel, ze Onion dela fakovy zpravy... ale vsechno co tam zminovali me vazne depta! :)

250

Odpovědět

Já si říkal… eh, mělo to vůbec nějakou pointu?

Jak je znám, tak by v druhé polovině zprávy obvykle bylo, že se vláda rozhodla danou krizovou situaci řešit a všichni občané mají odevzdat jakoukoliv technologii schopnou přehrát písničku "Baby" od Justina Biebera na nejbližší sběrné stanici výměnou za telefon s vytáčecím kotoučkem nebo plechovky spojené drátem.
A na úplně nesouvisející notu, newyorský starosta náhle ohromně zbohatl na ziscích své nové softwarové firmy exportující do zahraničí.

101