Teenageři opouští FacebookThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:8 963

Odborníci zjistili, že čím dál tím více dospívajících lidí opouští Facebook. Důvodem je objevení mnohem populárnější stránky. Je jí sekce komentářů pod YouTube videem s názvem Slow Motion Night Footage of Adult Male Deer Running. Co všechno vedlo k této migraci a jak se k celé situaci postavil Facebook?

Přepis titulků

Studie prokázaly, že teenageři opouští Facebook. Kam místo toho chodí? Údajně na nejpopulárnější sociální síť posledních let. Do sekce komentářů YouTube videa s jelenem běžícím ve zpomaleném záběru. Video s názvem Noční záznam zpomaleně běžícího jelena bylo nahráno teprve před pár měsíci. Sekci komentářů využívá už přes třicet milionů aktivních uživatelů.

Většina z nich jsou dospívající a studenti vysokých škol. Ale proč mění sociální sítě? Teenageři tvrdí, že je to hned z několika důvodů. Jsou tam všichni mí přátelé. Pod jelenem se dívám na fotky, které mí kamarádi sdílí. Nebo jestli někdo nepořádá párty. Poznala jsem tam i svýho kluka.

Čau, pak zajeleníme. Mladí využívají sekci komentářů u tohoto amatérského videa, aby sdíleli statusy, odkazy nebo videa. Uživatelé mohou na statusy reagovat a dávat like, popřípadě dislike. Experti tvrdí, že tato nově oblíbená prostředí, jako je běžící jelen, jsou pro teenagery lákavá. Myslíme si, že jelen by mohl být novým Twitterem. Nebo Instagramem.

Možná dokonce nový Friendsterem. Je jasné, že je to skvělé a nemyslím si, že to jen tak omrzí. Včera jsem tam sdílela fotku táty, jak spí. Je strašně populární. Má tak pět set jeleňáků. Facebook se však nevzdává snadno a zakomponovává jeleny, soby a losy do jednotlivých grafických prvků. Teenageři však tvrdí, že je to úplně mimo. Nepsaným pravidlem stránky je nic o jelenovi nepsat.

Teenagerům se to nelíbí. Jak se však na stránku přidává čím dál tím více lidí, někteří odborníci tvrdí, že brzy skončí jako Facebook. Chvíli mě to bavilo, ale teď už je to nuda. Asi budu chodit na Šťastnou a rychlou kuchyni. Nejsme si jistí, ale myslíme si, že Šťastná a rychlá kuchyně je stránkou čínské restaurace v Clevelandu. Skrillex na této stránce nedávno vydal své poslední album.

Příště uvidíte. Vy jste tweetovali, my poslouchali. Zase se říznu, abych dokázal, že nejsem počítač. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1st RULE: You do not talk about DEER.

2nd RULE: You DO NOT talk about DEER.

131

Odpovědět

Podobný facebook začíná i v komentářích zde na videacesky

120

Odpovědět

Tak to hlavně podporuj! :-D

90

Odpovědět

Najlepšie s tou 4D tlačiarňou, ktorá dokáže vyrobiť zbraň, ktorá niekoho už zabila :D :D

80

Odpovědět

4d :)

30

Odpovědět

Pojelenujete mi později...

https://www.youtube.com/watch?v=KvUcnlTOp7k

110

Odpovědět

Doplnil jsem do popisku, aby se všichni mohli zapojit do konverzace. Díky! :-)

40