Tlouštík bojuje s posměchemThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:175
Počet zobrazení:7 762

Mladý chlapec Brian Peete už byl unavený z posměšků ohledně jeho postavy, když se zrovna koupal ve veřejném bazénu. Jak proti této šikaně zakročil, se dozvíte v dnešním TodayNow!.

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Máme novinky k inspirujícímu příběhu, se kterým jsme vás seznámili začátkem týdne. Jde o Briana Peeta, tlouštíka z Virginie, který úspěšně odvrátil výsměch, když se rozhodl koupat v tričku. Skvělé. Ti z vás, kteří o tom neví, Brian je tlustý už od narození.

Už ho unavovaly posměšky, když byl zrovna v bazénu. A když šel jednou do bazénu, rozhodl se si nechat vršek těla skrytý. Náš pořád vám o tomto enormním objevu tlustého chlapce prozradí více. Obrovské přivítání, Briane. - Děkuji.

- Díky, že jsi přišel. To teda. Briane, řekni divákům, kteří s tvým příběhem nejsou obeznámeni, co se stalo. No, nechal jsem si na sobě tričko, když jsem plaval. To ano, ale udělal jsi mnohem víc, že ano? To tričko tě totiž chránilo před posměšky ostatních lidí. Najednou vůbec nevěděli o tvých plandajících prsou a obrovském břiše.

Jo, nikdo se nesmál. Úžasné. Takže když jsi měl u bazénu sundané tričko, děti si z tebe dělaly legraci? Z toho si dělaly srandu předtím. To bylo ještě před tím trikem. Jak ti ty děti u bazénu říkaly? Masařko, špekoune, prdeláči, velrybo.

Špekáčku, prase, buřte, metráčku, sádelňáku. A tak dále, že ano? Ano. Jak jsi na ten nápad přišel, Briane? Šel jsem do sprch jako obvykle a rozhodl jsem se nechat si to triko na sobě. Můžeš nám něco o tom triku říct? No, bylo to jedno z mých bílých triček.

Většinou je nosím pod dalším trikem, protože se potím u pupíku. Prostě normální bílé triko. Ale když jsi ho namočil, stalo se pomyslným štítem před posměchem dětí u bazénu. Ano. Zvládl jsi zamaskovat toho vepře, a odvrátit tak posměšky vrstevníků. Jsem rád, že mě nikdo neshodil do bazénu nebo že mi nehodili ručník do vody.

Opravdu inspirující příběh, Briane. Jsem rád, že jsi tu dnes s námi byl. A hádejte co. Briana pošleme do ulic a doprovodí ho náš meteorolog Steve, který má obří požární hadici a pořádně Briana skropí. Bude to vážně legrace, Briane.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrý den Today Now ? můj syn je tlustý, a dnes si vzal do bazénu tričko. Uděláte o tom reportáž ?

03

Odpovědět

....ale jinak chapete, ze je to cele jen falesne video o falesnych zpravach vydavajicich se za prave od skupiny Onion, ze ?

60

Odpovědět

Poučení: nikdy si nesundavejte tryčko.

25

Odpovědět

Nejděsivější mi příjde na tom to, že kdyby se to opravdu vysílalo ve zprávách, tak by se nad takovou to reportáží nikdo už ani nepozastavil.

290

Odpovědět

Mám takový pocit, že děti vždy dostanou trauma až po natáčení tohoto pořadu :D

80

Odpovědět

Tahle serie je tak krásně černá :)

180

Odpovědět

Už i Lidl projevil zájem o reklamu.

204

Odpovědět

"And a supersized welcome to you my friend" :D džízs...
Vela ludi bohuzial satiru nepochopi a potom sa mu debilne deti smiali este viac ako predtym heh. Ktovie ako to bolo riesene aby z toho chalan nemal traumu a aky bol pribeh za tym celym

414

Odpovědět

Wow, tak ona je to pravda, co se vypráví o slovácích na českých stránkách. :O

133

Odpovědět

+DinoCopveľmi nevyskakuj :D lebo nabudúce po teba nemusí prísť v Tatrách horská služba

82

Odpovědět

+hujhev Tatrach jsem nikdy nebyl :)

11

Odpovědět

+DinoCopNechapem co som napisal zle. Ved taketo veci vedia deti ovplyvnit do buducna, mozu mat traumu, ked ich takto zosmiesnia...pritom ten chalan je fakt obezny, nema na sebe ziadne masky a podobne veci. Aj Onion by mal mat hranice.

211

Odpovědět

+efgDoufám, že bude mít řádný trauma. Je to jedna z věcí, která by ho mohla vykopat ven a shodit ten špek.

40