Tragédie v hořícím doměThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:7 704

Smutné příběhy odvážných policistů a hasičů, kteří zemřeli ve službě, slyšíme téměř každý den. Být však sexy hasičem, který nečekaně zahyne při požáru, je obrovská tragédie. Jak se s tím vypořádává jeho manželka a zbytek hasičského sboru, uvidíte v dnešním TodayNow!

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Nyní uctíme památku velmi odvážného a přitažlivého hrdiny, který zahynul při tom, co miloval. Logan Norelli sloužil v newyorském hasičském sboru. Zachránil desítky životů a pózoval bez trička v osmnácti různých kalendářích. V pondělí byl Logan uvnitř hořícího domu, když se zřítila střecha.

I přes jeho bicepsy a stehna, kterými mohl drtit ořechy nedokázal uniknout a uhořel zaživa. Bylo mu 35, měl 4 % tělesného tuku a obvod hrudníku 107 cm. O svém svalnatém a odvážném manželovi nám popovídá jeho manželka Elizabeth. Upřímnou soustrast. Váš manžel byl neuvěřitelně sexy. Ano, to byl. Díky. Snil Logan vždy o tom, že se stane sexy hasičem?

Ano, už od mala pomáhal lidem a pózoval polonahý. - Opravdu? - Pro něj to bylo ideální zaměstnání. Vím, že je to těžké, ale můžete nám říct, co přesně se v tom domě stalo? Kontroloval, jestli tam někdo není. Byl v uniformě, nebo měl jen kalhoty s kšandami přes hruď? - Ne, byl komplet v uniformě. - Smutné. Helmu, kterou si vždy přikrýval přirození, měl na hlavě.

- Jaká škoda! - Děkuji. Určitě se mu lesknul pot na čele a tvář měl umazanou. Přeju si, aby tam byl někdo, kdo by ho tak mohl vidět. Ale všichni už byli venku. Loganovi kolegové ho uctili sochou před požární stanicí. Včera si ho tak připomněli. Měl skvělé zádové svaly, úzkou prdelku a solidní břišáky. To se jen tak nevidí.

Nikdy jsem nepotkal svůdnějšího hasiče. Velice dojemné. Děkujeme, že jste přišla a povídala si s námi, Elizabeth. Díky, vím, že tu vždy bude se mnou. Jeho duch bez trička mi vždy bude nablízku. To určitě ano, duch vašeho manžela je teď v nebi. Olejuje si hruď a protahuje se před anděly. Tak dobře.

A po reklamě zjistíme, jestli byl Shakespeare gay. Odpoví nám sedmák, který tvrdí, že určitě byl. IMITÁTOR JIMMYHO STEWARTA VYSVĚTLÍ FISKÁLNÍ KRIZI

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čierny humor to bol, aj som sa zasmial, ale musím uznať, že to bolo celkom nemiestne. Moja kamarátka z DHZ by ma zabila, keby videla, že sa na tom smejem. :D

55