Tragická nehoda rodiny vlastnící krajtuThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:155
Počet zobrazení:9 572

O tragických událostech slýcháme každý den. Nikdy nás však nenapadne, že by se něco takového mohlo stát zrovna nám. Přesně toto si donedávna říkali Shawovi. O jakou nehodu se jedná a jaké teď musí nést rodina následky? Vše se dozvíte v dnešním segmentu TodayNow!

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Za chvíli vám poradíme, jak ušetřit peníze. Poradíme vám, jak vyvolat pocit viny u dětí, které nedostudovaly vysokou. Teď se vrátíme k příběhu o Zacku Shawovi, kterého tragicky sežral jeho mazlíček. Této chvíle se děsí každý rodič vlastnící šestimetrovou krajtu. Na tohle se připravit nedá.

Zackovi rodiče, Rich a Lisa, nám řeknou, co přesně se stalo. Děkujeme, že jste přišli. Víme, že to pro vás musí být těžké. Můžete nám popsat den, kdy Zack zemřel? Bylo to normální ráno. Rich vezl holky do školy a Zack si hrál u krajty. Zrovna jsem přemalovávala studovnu. Předělávali jsme ji, aby měli Zack a had oddělené pokoje.

Na chvíli jsem šla ven... a když jsem se vrátila, neslyšela jsem Zacka... jak si hraje. Tak jsem šla nahoru... a viděla jsem... - Musel to pro vás být šok. - To ano. Nenapadlo by nás, že nám had může ublížit. Říkáte si, že tohle se stává jen ostatním a ne vám.

Snažili jsme se být dobří rodiče. Nikdy bychom nenechali Zacka u bazénu bez našeho nebo hadova dohledu. Pořád přemýšlím, co by bylo, kdybych ho zkontrolovala a nešla na nákup a do kina. Takhle nesmíte přemýšlet. Není to vaše chyba. Chtěli jsme dát na terárium zámek. Teda nejdřív dveře a na ně zámek. Chtěli jsme hada nechat venku.

Hlavně proto, že nám před pár měsíci sežral psa. - To jste nemohli vědět. - Ano, to vím. I kdybych se mohla vrátit, nic bych nezměnila. Možná nasadit hadovi zvoneček. - Zack by nechtěl, abyste byli smutní. - Ano, to víme. Je to pro nás i pro hada těžké. - Tlamka je jako náš syn. - Zack mu moc chybí. Můžete mu to vidět na očích.

Jen chci všem říct... Važte si svých dětí každý den. Nikdy nevíte, kdy je bůh přivítá do nebe skrze vašeho hada. To je dobré ponaučení. Pokud chcete Shawovým pomoci, navštivte naše stránky. Zjistíte, jak jim pomoct uhradit výdaje. Především na hadí terapii pro Zackovu sestru Anne. Nemůže se vyrovnat se ztrátou svého bratra.

Tak dobře. A teď vám náš vztahový guru Craig řekne šest důkazů toho, že za váš nedávný románek můžou lesní víly. JAK UDĚLAT Z TRÁVNÍKU MOČÁL

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bohužel onion má pár dobrých videií, tohle naštěstí patří mezi ně.

11

Odpovědět

Doufám, že Zackovu sestru hlídá had, aby se ji nic nestalo.

191

Odpovědět

Tomuto nešťastiu sa dalo zabrániť, ak by rodičia nenechávali batoľa v blízkosti obrovského predátora!
Captain out!

824

Odpovědět

To ne tohleto, vážně to nepochopil? Nebo ani neviděl video?

65

Odpovědět

+eNjveď jeho meno je "captain obvious", tak to nie je zjavné? :D

30

Odpovědět

You save the day.

41

Odpovědět

ja uz kdyz vidim toho moderatora tak se musim smat :D

161

Odpovědět

Já když vidím tu moderátorku... no, radši nic, mám tu určitou úroveň :-)

111

Odpovědět

Rip in Peace Zack

192

Odpovědět

Hold on, Tlamka!

50

Odpovědět

Rest in peace in peace? :D

173

Odpovědět

To je nuda, cekal jsem ze se zaroven had udusil, nebo naopak ze si syn z hada udelal boty...

59

Odpovědět

prej hadi terapie tak to mam dost:)

60

Odpovědět

Jak zajistit aby dítě nebylo sežráno krajtou .. Nemějte děti.

102

Odpovědět

Tak to byla pořádná dávka černého humoru hned po ránu :D

120

Odpovědět

lepší jak černá káva pro povzbuzení :)

21

Odpovědět

Kde je PETA, když rodiče krmí hada nemocemi prolezlým fakanem.

502