Truchlící muž nalézá útěchuThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:296
Počet zobrazení:4 821

Today Now se nezajímá jen o celebrity a skandály, ale snaží se svým hostům i pomáhat. O tom se dnes ostatně přesvědčí i Don Groton, který před několik měsíci při nehodě ztratil manželku a dva malé syny. A co pomůže překonat bolest?

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Za chvíli se dozvíte, jak se dostat z dluhů díky masturbaci na pódiu. Teď ale... tak příšernou věc jako ztrátu celé rodiny si většina z nás ani neumí představit, ale našeho hosta, Dona Grotona, taková tragédie potkala před 8 měsíci, kdy jeho ženu a syny usmrtil řidič pod vlivem. Done, moc děkujeme, že jste dnes přišel. Díky, je to...

snažím se přežít. - Jste tak statečný. - Jak už asi víte, Done, naše show spolupracuje s Uzdami naděje, charitativní organizací, která truchlícím rozdává miniaturní terapeutické koně. A vy, Done, jste naším dalším šťastným obdarovaným. - Pojďte sem, Dereku. - Done... tolik jste si toho přetrpěl, že teď je na čase nechat nás převzít otěže. - To je pro mě?

- Ano. Miniaturní koně jsou speciálně cvičení, aby pomáhali ulehčit emocionální bolest. Od teď vás bude doma utěšovat společnost tohohle koně 24 hodin denně. Ale já bydlím v bytě. My víme, Done, zrovna jsme vám tam nechali doručit 14.000 kubíků ovsa. - Zcela zdarma. - Díky... ale... nejsem si jistý, že jsem teď připravený na koně. Většina obdarovaných brzy zjistí, že neustálé krmení a uklízení po koni se jim brzy stane každodenní rutinou, díky které nedlí na minulosti.

S Uzdami naděje jsme už v minulosti zaznamenali řadu úspěchů. Měli jsme tu Coryho, jehož matka zemřela na nádor na mozku a Johnstonovi, kterým shořel dům. Miniaturní koně posíláme dokonce i do Afghánistánu civilistům, jejichž životy poznamenala válka. Bylo by to skvělé, kdybych o to stál, ale nechci... Díky a omlouvám se.

Nechcete ulehčit od bolesti, Done? - Jo, nějak bych asi chtěl, ale... - Zase nastanou lepší časy, Done. - S touhle Laurou. - Ano, pojmenovali jsme ji po vaší ženě. - Cože? - A tím není zázrakům konec, Done. Nejenže dostanete novou Lauru, Uzdy naděje vám věnují hned tři koníky, aby nahradili všechny rodinné příslušníky, které jste ztratil. Kevin a Joseph, vaše děti, už na vás čekají ve vašem Priusu před budovou. Proboha, Lauřina oblíbená šála!

- Poznal jste ji. - Já ty koně nechci. Tohle nebude fungovat. Jen chci být sám! Jak tohle můžete říct před svojí Laurou? Zraňujete její city, Done. Možná byste se teď rád Lauře omluvil, že Done? Lauro... koukni na Dona. Podívejte se jí do očí, Done, a mluvte s ní! Už to nikdy nebude stejné, Done, je mi to líto, ale taková je realita a vy se s ní musíte smířit.

Bože! Už vůbec nechápu, co se to děje. - Co se to děje? - Proces uzdravování započal. Ano, vskutku. Zůstaňte u obrazovek, sami jste si to hlasovali, a po reklamě uvidíte nejošklivější žijící ženu na světě. Národní Organizace Žen dnes zveřejnila seznam žen, o kterých je v pořádku nazvat je p***ou.

Více za chvíli.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten konec nejlepší :D

210

Odpovědět

ten list pič chci :D

200

Odpovědět

uplne jako by to vypadlo z repertoaru TV Nova...

200

Odpovědět

nice :)

180

Odpovědět

Myslím, že tohle byl velký extrém, ale v základě by to mohlo pomoci (tj. když někdo přijde o všechny blízké, tak je určitě lepší mít u sebe nějaké zvíře, než se trápit sám).

1826

Odpovědět

len aby to potom nedopadlo ako v tomto videu :) - http://www.youtube.com/watch?v=1FRuDsu4bHs

180

Odpovědět

Z těch koní bych se už tuplem zhroutila :D

181

Odpovědět

,,vaše děti, už na vás čekají ve vašem priusu,, Jsem málem spadl ze židle, jaký jsem chytil záchvat smíchu :D

181

Odpovědět

proc tam na konci mate hvezdicky, kdyz to neni vypipany. Proc to tam nenapsat na tvrdo? :D Prostě "p**a".

205

Odpovědět

Taky bych řekl, že by to bylo lepší kdyby to tam bylo na tvrdo napsaný. :D

203

Odpovědět

ten seznam na konci bych moc rád viděl :)

181

Odpovědět

To mě by zajímalo jak se dostat z dluhů masturbací na podiu

201

Odpovědět

+WercingetorixJdes do USA -> prijdes na podium -> zacnes masturbovat

media se postaraji o zbytek :D

181

Odpovědět

Jednou z položek bude zcela jistě Nagyová.

184