Unie atraktivních dívekThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:195
Počet zobrazení:10 915

Pokud jste normální chlap s normální prácí a normálními zájmy, nemáte u Unie atraktivních dívek žádnou šanci. Mike Greenman se však rozhodl, že to zkusí. Proto začal s Unií vyjednávat o podmínkách, které by mu mohly zajistit rande s členkou Unie. Více se dozvíte ve zpravodajství Onion TV

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Za moment uslyšíte prohlášení Unie atraktivních dívek. Odmítají mluvit s Mikem Greenmanem. Unie odmítá s Greenmanem vyjednávat nebo mu opětovat úsměv. Nyní živě z tiskové konference. Unie se rozhodla Greenmana nadále ignorovat. Tak to zůstane, dokud se nezačne lépe oblékat nebo neoholí bradku.

Je zřejmé, že s námi chce vyjednávat. V tuto chvíli nebudeme vyjednávat s někým, kdo na nás hodinu a půl civí, než nám přijde pochválit boty a pak jen trapně zírá. Teď se můžete ptát. Jaký máte názor na Mikeovy nové kalhoty? Nevšimly jsme si jich. Další otázka. Nyní nám více poví analytik Nick Goldiner.

- Zdravím, Brandone. - Pro Greenmana je to zlé, že? Opravdové zklamání. Mike se snažil bavit se členkami Unie snad stokrát. V knihovnách, barech, obchodech, na párty, na ulici, na koncertech, ve výtahu. Jednou i u zubaře, což bylo trapné. Až doteď dostával aspoň špatné telefonní číslo. Unie však v téhle hře přitvrdila.

- Už na něj kašlou. - To teda. Zjistili jsme, že minulý týden se Mike snažil navázat spojení se členkou Unie ve Starbucks. Jak to dopadlo? Pan Greenman se zeptal, zda si může přisednout. A dívka, která je tak sexy, že by mohla být modelkou, odpověděla, že už tam určitě někdo sedí. Pak se vrátila ke čtení a ukončila tím celý rozhovor.

Aspoň proběhl dialog. Můžete nám přiblížit nabídku, kterou Greenman Unii nabízí? Večer dělá 5 až 6 kliků a tvrdí, že začne běhat. To přidal ke své dřívější nabídce po odmítnutí. Souhlasil by se vším i s tím, že bude v pohodě. Nebude jako blbečci, se kterými se členky Uniee stýkají. - Unie ale stále odmítá? - Přesně tak. Kdyby jednal s Uníí mírně obézních a rozcuchaných dívek nebo s Unií nejistých dívek s džíny přes boty, tak by to stačilo.

Unie atraktivních dívek má moc a ví, že nemusí ustupovat. Unie atraktivních dívek byla vyzvána k upřesnění požadavků na Mika Greenmana. Podívejme se na to. Nesmí být domýšlivý. Musí zajistit konverzaci, která nebude o videohrách, jeho práci v Barnes & Noble nebo o NY Giants.

Což i nadále nabízí. Měl by se také přestat smát vlastním vtipům. Přísné podmínky. Pane Goldinere, co vy na to? Mike nemá šanci tyto požadavky splnit. U Unie má nulovou šanci, dokud nezačne víc vydělávat nebo se nepřipojí ke kapele. Jak dlouho se ten spor potáhne? Táhne se to po celý Mikeův život a nemyslím si, že to se to změní.

Všechno podělá, nechápu proč se snaží. Případ budeme nadále sledovat. - Mám dvě otázky. - Ano. Minulý týden jste se na pana Greenmana v baru usmála. On zamával a vy jste se zasmála. Bylo to na něj? - Pardon? - Byl ten úsměv na něj? To si nepamatuji. Nebo jste se smála proto, že si myslel, že se smějete na něj?

To si vážně nepamatuji. Proč byste se na něj smála a pak nereagovala, když zamával? Nevím, o čem přesně mluvíte. Nepamatuji si to. Další otázky o mém úsměvu nebo mávání směřujte do mé kanceláře.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když si třeba přečte badboy lifestyle a podobný zamyšlení nad jednoduchostí žen, jistě zbalí každou :-)
https://uloz.to/!QCVxYJ3hn/badboy-lifestyle-pdf

16

Odpovědět

pls no

11

Odpovědět

+MoggsMůžeš prosím rozvést proč né? Neříkám, že to zamyšlení je super... co jsem to proletěl tak určitě není. Je to příliš jednoduché, "cool" atp... jen je to asi lepší, než být https://www.reddit.com/r/niceguys/ - i když tady ti NiceGuys jsou ve skutečnosti skrytí idioti. Co se týče toho pdf, rád bych slyšel tvůj názor :) díky!

00

Odpovědět

+JustQuestionJá jsem na to ani neklikal, stačila mi klíčová slova "badboy", "jednoduchost žen" a "zbalí každou" :-D Pokud tě zajímá můj názor na tyhle věci podrobnějc, tak v podstatě souhlasim se Sleeviným komentářem níže a jenom dodám, že jediná věc trapnější a antisexuálnější než nice guy je nice guy snažící se být bad boy :-)

61

Odpovědět

chybička - pol hodinu, nie hodinu a pol.

10

Odpovědět

Může si za to sám. Kdo by chtěl tlustého ošklivého panice s minimem sebevědomí? Fakt nechápu proč vždycky ten největší ubožák chce tu nejhezčí holku a pak na ní nadává když ho odmítne. No ještě že je běloch páč kdyby byl rapefudžík tak si to co chce, veme silou.

1026

Odpovědět

Souhlas. Vtipný taky je, když hezká holka odmítne kluka, a on jí vyčítá, že je povrchní, že ho odmítla kvůli vzhledu. A on co? On ji snad chce kvůli dobrý duši? :-D
Nemluvě o těch, co zaměňujou "hodnej" za "nudnej, bez nápadů a bez šťávy".
P.S.: Koment se netýká fajn kluků, který odkopla ambiciózní zlatokopka pro novou kabelku a jízdu v BMW. ;-)

2612

Odpovědět

+SleevaKoukám, že tu máme deset "nice guys" :D

101

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=2REkk9SCRn0 - short film, 15 000 000 views za tři dny. To nebude diskuse, to bude válka :D

511

Odpovědět

Obdivuhodný nárůst sledovanosti.

01

Odpovědět

To byla p******a. Ale fakt, o čem to bylo? Bylo to srdíčko skutečně nějaká nadpřirozená bytost žijící v jeho srdci? Nebo to byla jen zrzounova fantazie? Ale to nedává smysl, protože srdíčko byla jediná postava, která posouvala děj dopředu, kdyby neexistovalo, zrzoun by až do konce filmu seděl na tom stromě. Kdybych přijmul myšlenku, že srdíčko mělo symbolizovat lásku, která nakonec zrzouna téměř proti jeho vůli donutí hezouna oslovit, proč teda zrzoun hezouna nikdy neoslovil a soustředil se jen a pouze na polapení srdíčka (tj. ovládnutí svých citů) a první skutečnej krok musel udělat hezoun? Nebo zrzounovi hrabe a věří, že srdíčko je skutečný (i když není), a hezounovi se snažil venku ve skutečnosti ukrást to jabko a v tý knihovně ho držel za ruku on sám? A viděl hezoun srdíčko? A ti ostatní? A jaký byly hezounovy myšlenkový pochody, protože pokud srdíčko neviděl, tak z jeho pohledu byl napaden šílencem, a pokud ho viděl, tak byl zase svědkem zjevení nadpřirozené postavy, ale on ani na jedno z toho nijak nereagoval a měl oči jen pro zrzouna? To by dávalo smysl pouze tehdy, pokud by v tomhle fikčním světě srdíčka opravdu existovala, měli by je všichni (což je možná nakonec pravdivá teorie, vzhledem k tomu konci) a tohle by byl běžný způsob, jak si zde lidé projevují lásku. V tom případě by to byl neironicky zajímavý nápad, se kterým se ale dál nepracuje. Nebo byli přece jen oba dva závažně psychicky nemocní? Kurvadrát, to vám, lidi, povim, tvůrci maj fakt štěstí, že náš svět je tak zaměřenej na sexuální orientaci, že všichni budou radši rozebírat to teploušství, než ten naprosto debilní děj.

30

Odpovědět

Odpovědět

Něco takovýho by se hodilo v reálném životě.
I když, člověk by si měl dávat bacha na to, co si přeje, protože by se to taky mohlo vyplnit. A spolu s touhle absurditou by mohlo přijít daleko více dalších.

81

Odpovědět

Jsme s tebou Mikeu!

433